اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرک کتاب از itunes راهی* داره ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرک کتاب از itunes راهی* داره ؟

سلام بچه*ها من یک کتاب می*خوام از (itunes) که نمیتونم هیچ*جا پیداش کنم خواستم ببینم راهی* هست که مستقیم از خود (itunes) کرک بشه یا یجوری من این کتاب رو مفتکی بگیرم ؟

book: Tear down this myth
    by: will bunch

ممنونتون میشم واقعاً اگه بتونین کمکم کنین یا کاری بکنیم که اینو من بگیرم. من پروژهٔ درسی* دارم با این کتابه و فقط ۵ روز زمان دارم

کد HTML:
    http://itunes.apple.com/us/book/tear-down-this-myth/id381541200?mt=11

دوست عزیز ebook هانرم افزار نیستند که کرک داشته باشند. کافیه یه نفر حالا شما یا شخص دیگه ای از ایتونز بخره بعدش اونو یه جای دیگه ای آپلود کنه کافیه همه دیگه میتونند بدون کرک کردن یا حتی جلبریک کردن گوشیشون از اون استفاده کنند

نظر

بله شما درست میگین فکر می*کنم منظورمو درست نرسوندم، من منظورم اینه که یه راهی* باشه که دور بزنیم خرید رو مثل (iap cracker) که موقهٔ خرید تو برنامها اونو مجانی* واست میگیره

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        دوست عزیز ebook هانرم افزار نیستند که کرک داشته باشند. کافیه یه نفر حالا شما یا شخص دیگه ای از ایتونز بخره بعدش اونو یه جای دیگه ای آپلود کنه کافیه همه دیگه میتونند بدون کرک کردن یا حتی جلبریک کردن گوشیشون از اون استفاده کنند
        مطمئنی؟ آخه من چند وقت پیش داشتم برای یکی از دوستام که Textbook مربوط به McGraw-Hill The Earth بود ر. خواستم بریزم Authorize خواست، واسه اون راهی نداره؟!

نظر

کتاب شما توی این تورنت هست.
          میتونی دانلودش کنی
          https://thepiratebay.se/torrent/6898...k_Dec.2011-PHC
          People!There is no way in the middle...

نظر

فقط دقت کن فایل خودتو بگیری.کلش حدود 4 گیگه
            People!There is no way in the middle...

نظر

»ن واسه خودم کتاب گرفتم . اما وقتی دادم به دوستم کارنکرد و اکانت منو خواست ! چون ibooks با اکانت خودت سینک میشه

نظر

صبر کنید ..
              X