اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل گیم سنتر در ایپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل گیم سنتر در ایپد

من و برادرم واسه نصب برنامه هامون از یک Apple ID استفاده میکنیم و من توی گیم سنتر ایفونم ,
    با همون Apple ID راحت با دوستام کانکت میشم انلاین بازی میکنم و مشکلی ندارم ولی برادرم با ایپدش توی گیم سنتر نمیتونه با من کانکت شه و بازی کنه ؟ (مخصوص گیم سنتر) یه apple ID جدید واسه ایپد ساختم بازم نمیشه !وقتی میخواد از ایپد با من کانکت بشه میزنه: Auto-Matchو روی play now هم که میزنه فقط دایره میچرخه !! چیکار باید کرد؟

شما باید در پایین گزینه ی اینونت فرند رو انتخاب کنید و ایشون رو دعوت به مسابقه کنید
    البته باید ایشون رو به فرند هاتون اضافه کنید
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

همین کار نیز میکنم میخواد کانکت بشه میزنه: Auto-Matchو روی play now هم که میزنه فقط دایره میچرخه....

نظر

نوشته اصلی توسط alireza honda نمایش پست ها
        همین کار نیز میکنم میخواد کانکت بشه میزنه: Auto-matchو روی play now هم که میزنه فقط دایره میچرخه....
        خوب شما نباید رو play now کلیک کنید وقتی دوستتون رو انتخاب کردید منتظر تاییدش بمونید

نظر

باور کنید نیم ساعت هم شده منتظر تاییدش شدم نمیشه ! در صورتی که از ایفون 4من با 4s برادرم 10ثانیه طول نمیکشه کانکت میشه - مشکل چیزه دیگست

نظر

نوشته اصلی توسط alireza honda نمایش پست ها
            باور کنید نیم ساعت هم شده منتظر تاییدش شدم نمیشه ! در صورتی که از ایفون 4من با 4s برادرم 10ثانیه طول نمیکشه کانکت میشه - مشکل چیزه دیگست
            من هم این مشکل رو تو آیپد 2 داشتم تنها راه رفعش هم ریستور هست

نظر

دوستان من در مورد مشکل زمانی که دوستان رو به بازی انلاین دعوت میکنیم به Connection Failed برمیخوریم -به این سایت برخوردم یه چیزهایی درباره بلوک شدن پورت و TCP/UDP و Firewall اینها نوشته که من متاسفانه زیاد از کامپیوتر سر در نمیارم دوستانی که تجربشون زیاده راهنمایی کنند بلکه مشکل گیم سنتر ما هم از اون باشه و رفع بشه .
              ویرایش توسط alireza honda : https://i-phone.ir/forums/member/42550-alireza-honda در ساعت 30-04-2012, 02:45 PM

نظر

صبر کنید ..
              X