اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا رفتن دمای cpu در mc700

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا رفتن دمای cpu در mc700

سلام دوستان mc700 من از اولش این مشکلو داشت مثلا تو کاره سبک یه دفع دمای cpu میره رو ۹۰ و فن ها تا اخرین دور کار میکنند وقتی ریستارت کنم درست میشه ! مشکل از چی میتونه باشه!

سلام
    آقا منم تازه کارم اما چیزی که فهمیدم برنامه هایی که واسه مک نیستن و تبدیلشون کردن مثل idm یا بازی کانتر اینجورین که cpu رو مت**** می کنن انگار! شما چک کن ببین از این قبیل برنامه ها نداری که خود به خود فعال بشه کار بکشه از cpu؟

نظر

نه والا چیزه خاصی روش نیست برای همین تعجب میکنم اینجوری میشه ولی مشکل احتمال زیاد نرم افزاری باشه چون رسیت میکنم درست میشه یه چیزی داره cpu رو اشغال میکنه حالا معلوم نیست چیه

نظر

شما این برنامه رو نصب کن Mac App Store - CCleaner

مراحل زیر رو انجام بده

بعد از این مراحل، مک رو Repair کنید، به این صورت که به قسمت disk utility برید، مراحل رو انجام بدین.

این مشکل برای من پیش اومده بود، با این کارها رفع شد.
        ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 26-04-2012, 03:05 PM

نظر

مال منم زود داغ می کنه.
          ولی مثلا هنگام کار با Parallels خیلی خیلی داغ میشه که با برنامه smcFanControl درستش کردم.
          ولی با توجه به چیزی که دوستان گفتن، جای تعجب داره که وقتی من با Firefox اینترنت میرم هم خیلی داغ میکنه. فایرفاکس که دیگه پورت نشده!

نظر

سلام دوستان منم مک ایر دارم و به هیچ عنوان مشکل داغ شدن و صدای فن نداشتم ولی چند وقته وقتی سافاری رو به آخرین ورژن آپدیت کردم توی ۲ تا سایت میرم صدا فن در میاد
            و این قضیه هم فقط با سافاری هست

نظر

این مشکل هرچی هستش نرم افزاری هستش

نظر

صبر کنید ..
              X