اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در عدم erase all content and setting

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در عدم erase all content and setting

سلام خدمت دوستان
    زمانیکه میخوام erase all content and setting بکنم لوگوی اپل میاد و بعد از 3ساعت هیچ کاری انجام نمیشه چه میشه کرد؟؟؟؟؟ بعد از این ریست جیلبرک میپره و لاک میشه؟؟؟ ممنون میشم از دوستانی که راهنمایی کنن

تنها در حالتی اینکارو انجام بده که گوشیت جیلبریک نشده باشه
    در غیر این صورت روی آرم اپل گیر میکنه و مجبور به ریستور پرزحمتی میشی

iPad Tapatalk HD

نظر

در ادامه حرف دوستمون:
      الان شما هیچ راهی ندارید و باید دستگاه خود را ریستور کنید به ۵.۱ که فعلا جیلبریک نمیشه ولی آنلاک میشه
      with

نظر

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
        در ادامه حرف دوستمون:
        الان شما هیچ راهی ندارید و باید دستگاه خود را ریستور کنید به ۵.۱ که فعلا جیلبریک نمیشه ولی آنلاک میشه
        دوستان من یک بار با 3gs خودم این کار رو کردم گوشی بعد از 6 ساعت اومد بالا
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

والا تا اونجايي كه من اطلاع دارم و تجربه كردم و گروه هاي برنامه نويسي گفتند، تنها راه ريستور هست. آخرين باري كه گوشيم بالا نيومد، خود اپل نيز تاييد كرد كه اگه جيلبريك شده باشه بالا نمياد (كه مال من نشده بود)
          with

نظر

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
            والا تا اونجايي كه من اطلاع دارم و تجربه كردم و گروه هاي برنامه نويسي گفتند، تنها راه ريستور هست. آخرين باري كه گوشيم بالا نيومد، خود اپل نيز تاييد كرد كه اگه جيلبريك شده باشه بالا نمياد (كه مال من نشده بود)
            واسه گوشيه جيلبريك نشده ممكنه يه برنامه ديگه اختلال ايجاد كرده يا اينكه فريمور روي گوشي آسيب ديده بوده كه نتونسته گوشي رو بوت كنه .

اما واسه گوشي هاي جيلبريك شده هم فكر ميكنم بسته به اينه كه با چي جيلبريك شده باشين . فكر ميكنم جيلبريك مي يكي از مواردي باشه كه بشه ريست ستينگ كرد!

نظر

من Erase All Content and Settings کردم الان گوشیم 3Gبه ITUNE هم وصل نمیشود فقط یک صفحه سیاه با یک سیب وسطش لطفا من رو کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط porya2121 نمایش پست ها
                من Erase All Content and Settings کردم الان گوشیم 3Gبه ITUNE هم وصل نمیشود فقط یک صفحه سیاه با یک سیب وسطش لطفا من رو کمک کنید
                راه حلش تا حدودی گفته شده . ریستور رو افتادین

نظر

منم جیلبریک شده بود و erase کردم روی آرم اپل گیر کرده نحوه ی ریستور رو که میگید تنها راهشه رو آموزش میدید؟از کجا پیداش کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                  X