اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در تغییر رزولوشن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در تغییر رزولوشن

سلام
    من روی سیستمم یک اسنو لیوپارد 10.6.6 نصب کردم. کارت گرافیکمم nvidia 210gt 1G است.
    وقتی رزولوشن را از 1024 در 768 افزایش میدم صفحه میشه آبی کم رنگ ساده خالی و با بوت شدن هم تغییر نمیکنه.
    1- چرا اینطوری میشه؟
    2- راهش چیه که رزولوشن را بتونم تغییر بدم.
    3- چطور برش گردونم چون اینطوری مجبورم دوباره هکینتاش نصب کنم.

ممنون میشم این یکی پستم را جواب بدین چون قبلیا بی پاسخ موندن

با تشکر

کد:
    "Graphics Mode"="1200x900x32"
    توی بوت v- رو میزنید و دقیقا به همین صورت توی اینارو بنویسید
    حروف اول بزرگن

نظر

به منوی  بزنید و سپس System Prefrences برید.
      روی گزینه Displays بزنید و به تب Color بروید.
      باید روی Color LCD باشه.

اگر باز نشد ، باید یکبار monitor را کالیبره کنید (محلی که با رنگ آبی مشخص کردم).
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 25-04-2012, 08:44 PM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون از پاسخهاتون.
        1- دوست عزیز، Mahyar1386 دستور را زدم، کار نکرد.
        1.5 - از f- و x- استفاده کردم سیستم در حالت Safe Mode بالا اومد و فقط رزولوشن 1024x768 را نشان میده.
        2- دوست عزیز، E H S A N، در حالت Safe Mode که بالا اومد اصلا حالت Color LCD نداشت.
        3- نهایتا بعد از Safe mode و انتخاب دوباره 1024x768 سیستم را ریستارت کردم ولی بازم بعد از لوگوی طوسی اپل دوباره یه صفحه آبی کم رنگ خالی نشون میده بدون نشانگر ماوس.

نظر

اینکه دیگه نشانگر موس را نشون نمیده عجیبه ، قسمت Calibrate را پیش رفتید ؟

نظر

بله یه Default profile (اگه اشتباه نکنم) هم ایجاد کرد

نظر

مانیتور رو از طریق پورت vga وصل کردید یا dvi ؟
              اگر راههای گفته شده رو انجام دادید، تنها راه برای حل این مشکل اینه که مانیتور رو از طریق کابل dvi وصل کنید.

نظر

دوست عزیر آخرین راهی که به شما میتونم پیشنهاد کنم این هست که همونجا توی قسمت تنظیمات display دوباره Calibrate را بزنید ، فقط این بار این گزینه را هم فعال کنید و با تتظیماتی که بهتون میده بازی کنید ، ببینید میتونید رنگ دلخواهتون را درست کنید.

نظر

با تشکر از همه عزیزان که پاسخ دادند.
                  بلاخره بعد از کلی اینور و اونور کردن مشکل به اینصورت حل شد که هر وقت کوچکترین تغییری روی تنظیمات display میدم صفحه به آبی کم رنگ بدون هیچ آیکن و نشانگر ماوس تبدیل میشه و فقط باید با نگه داشتن دکمه power سیستم رو خاموش کنم.
                  بعد وقتی iBoot بالا اومد باید از x- استفاده کنید تا سیستم بصورت Safe بوت بشه. بعد باید سیستم رو حتما حتما Shutdown کنید (ریستارت جواب نمیده).
                  دفعه بعد که سیستم رو روشن میکنید درست بالا میاد در همون رزولوشنی که تنظیم کرده بودید !

نظر

صبر کنید ..
                  X