اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با هنگ کردن و پخش ویدیو از روی هارد مک بوک پرو ؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با هنگ کردن و پخش ویدیو از روی هارد مک بوک پرو ؟؟؟؟

دوستان یه مشکلی دارم با پخش ویدیو در مک از روی هارد :

دوستان یه مشکل با مک دارم...

وقتی با VLC از روی هارد خود مک موزیک ویدیو یا اهنگی پخش میکنم گاه و بیگاه قطع و وصل میشه !

ولی وقتی همین آهنگ یا موزیک ویدیو رو از روی هارد اکسترنال یا USB اجرا میکنم بدون حتی ۱ ثانیه قطعی روان و راحت با VLC Player نسخه آخر ۲.۰.۱ اجرا میشه !

کل هاردو هم فرمت کردم دوباره تکی Lion نصب کردم نسخه ۱۰.۷.۳ ....

رم مک من هم ۸ گیگ و cpu 2.4 qud qore و....

مشکل از کجاست به نظرتون ؟

مثلا الان ۱۰ تا موزیک ویدیو تماشا میکردم با VLC PLAYER نسخه ۲.۰.۱ از روی هارد اکسترنال که به مک زدم ..حتی بدون ۱ لحظه تاخیر یا گیر کردن اجرا شد ولی همین موزیک ویدیوها رو ریختم روی هارد خود مک قسمت Movies یا یه پوشه داخل Macintash HD یا روی Desktop مک و اجرا کردم ولی همون مشکلی که گفتم هست!

باید چیکار کنم؟

کسی نمیدونه باید چیکار کرد؟!

نظر

مشکل از سنسورهای حرکتی هست احتمال زیاد ، چون که macbook ها طوری طراحی شدن که اگر تکان خوردن هارد را قطع میکنن که آسیب نبین.
      اما نمیشه ۱۰۰ گفت مشکل از اونجاست چون دلایل متعددی برای این امر وجود داره.

شما video ها دیگه را که با vlc اجرا نشن را هم تست کنید با برنامه های دیگه مثل QuickTime ببینید ایا همین مشکل پیش میاد.؟
      برای اینکه متوجه بشید مشکل از sms هست یا نه یکبار هم sms های مک را از کاربندازید توسط این دستور :

کد PHP:
      sudo pmset -a sms 0 
      و بعد بزنید :
      کد PHP:
      pmset -
      باید گزینه sms برابر 0 باشه.

حالا یکبار مک را ریست کنید و دوباره فیلم تست کنید ببینید همین اتفاق میفته!

(برای فعال کردن دوباره sms باید بجای 0 عدد 1 را تایپ کنید)
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
      X