اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب Snow Leopard 10.6.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب Snow Leopard 10.6.4

سلام.
    من با نصب این ورژن مشکل دارم.وقتی از طریق dvd سیستم عامل دستگاه رو بوت میکنم،ارور میده که نمیتونه سیستم عامل رو نصب کنه.و خودش پیشنهاد میده که از طریق سیستم ریستور اقدام کنم یا اینکه ریست کنم.
    من حتی کل هارد رو فرمت کردم ولی باز هم موقع بوت از طریق dvd همون ارور رو میده.مشکل چیه؟

روی کامپیوتر عادی نصب میکنید یا کامپیوتر اپل ؟
    فونت بزرگ هم نیاز نیست؟

نظر

روی Imac نصب میکنم.قبلا ورژن سیستم عاملم 10.6.8 بود.یه کم مشکل داشتم خواستم از اول نصب کنم.دی وی دی 10.6.4 رو توی دستگاه گذاشتم و بوت از طریق دی وی دی رو انتخاب کردم.بعد از انتخاب زبان که میره برای نصب ارور میده که نمیتونه روی این هارد نصب کنه.توی یوتولیتی رفتم و هارد رو کلا Erase کردم.با فرمت جورنال.دوباره دستگاه رو ریست کردم اما باز هم ارور داد که نمیتونه نصب کنه.و 2 تا انتخاب میده بهم.یا ریست کنم دستگاه رو یا از طریق بک آپ تایم ماشین ریستور کنم اطلاعات رو.حتما میخوام اسنو لئوپارد نصب کنم.ضمن اینکه دی وی دی مربوطه مال یه دستگاه آیمک دیگه هستش و ارجیناله.ممنون

نظر

میشه یک عکس از disk utilites بگیرید با دوربین بذارید اینجا ؟
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من لاین رو تونستم نصب کنم.بدون مشکلی.ولی الان فتوشاپم به شدت کنده.الان میتونم برگردم به اسنو لئوپارد؟ورژن فتوشاپم CD5 me هستش.یا اینکه راهی هستش که فتوشاپ همین جا درست شه؟چون سرچ که کردم ظاهرا این مشکل رو خیلی ها با لاین دارن.ممنون
          ویرایش توسط hadi roni : https://i-phone.ir/forums/member/40420-hadi-roni در ساعت 26-04-2012, 01:31 PM

نظر

صبر کنید ..
          X