اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور ناگهانی Please contact Itunes to complete this transection

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور ناگهانی Please contact Itunes to complete this transection

من اکانت آیتونزم آمریکا بود و توش 42$ اعتبار هستش و باهاش دو ساله که کلی نرم افزار و ... به صورت قانونی خریداری کرده ام . از دیرو میخوام چیز جدید چه free چه پولی دانلود کنم ارور میده please verift your biiling info میده
    داخل لکانتم هم میرم بالانسمو42دلار درست نشون میده و گزینه none رو هم تو کارت اعتباری انتخاب میکنم مینیویسه
    Please contact iTunes store to complete this transaction!
    آز IP آمریکا و آدرس تایید شده هم استفاده میکنم
    کسی میتونه راه حلی نشون بده واقعا بدجوری گیر کردم

چه آدرسی رو در بیلینگ وارد کردید؟ ادرس خود اپل که نیست؟

نظر

نه مال اپل نیستش
      یه آدرسی در شهر مارشال آیالت آلاسکا آدرس یه شرکت خوصی بود از اینترنت پیدا کرده بودم و کدپستی و همه چیزش درست بود
      جالب اینجاست یه اپل آیدی دیگه هم دارم اونهم از کشور آذربایجان انتخاب کرده ام . ویزا کارتم صادره آذربایجان هستش و آدرس تایید شده در باکو نوشته ام و قبلا باهاش خرید کرده بودم حالا به اونهم مینیویسه Please contact iTunes to complete this transection
      واقعا کلافه کرده
      یعنی دو تا اپل آیدیمو که از دیروز پسوردشونو عوض کردم دوتاشون هم به این روز افتادند

نظر

حالا کسی هست بدونه با کدوم ایمیل اپل مکاتبه کنم تا به این مشکلم رسیدگی کنند؟ یا مکاتبه کنم همه چیز خرابتر میشه؟

نظر

ای پی آذربایجان رو هم دارید برای اتصال به اینترنت؟ شاید چیز پی ان ماله آذربایجان نباشه.
          و سوال اخر اینکه ایمیلی از اپل دریافت نکردید؟
          دوستانی که پسورد عوض کردند تا ۴۸ ساعت بعضا مشکل داشتن ، شما تا فردا صبر کنید اگه درست نشد اطلاع بدید تا درستش کنیم.

نظر

نه خرابتر نمیشه
            اگه می تونید انگلیسی صحبت کنید تلفن تماس اپل رو بدم که زنگ بزنید کارتون سریعتر درست بشه،

نظر

نه Ip آذربایجان ندارم و اون اکانت اذربایجانم مهم نیست چون پولی توش نیست ولی اکانت آمریکا خیلی مهمه و توش اعتبار دارم. ایمیلی هم از اپل درفت نکرده ام
              ولی خب تا فردا هم صبر میکنم ببینم درست میشه اگه نشه ایمیل آیتونز ساپورت اگه بددی که باهاشون مکاتبه کنم ممنون میشم

نظر

این اتفاق برای خیلی ها اتفاق افتاده و حتی افرادی که داخل آمریکا کارت اعتباری دارن براشون این اتفاق افتاده و با کارت اعتباری که داخل آمریکا دارن باز بدون دلیل این ارور مسخره رو میده
                اینهم یکی از فروم همین مشکل
                https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

نظر

دقیقا منم همین مشکلو یه هفته هست دارم با اکانتم ۵۰۰ دلار برنامه خریدم حالا دیگه نمیتونم دانلود کنم خیلی بده اگه راهب فهمیدین لطفا بگین ممنون

نظر

دوسته عزیز

این لینک رو ببینید پست آخر نوشتم :

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post659582

فقط یادتون باشه اگه برای هر دو تا اکانتتون یه ایمیل استفاده کنید اکانتتون غیر فعال میشه.
                    موفق باشید.

نظر

دستتون درد نکنه اونو هم آزمایش میکنم نتیجشو اینجا اعلام میکنم

نظر

من هم همين مشكل رو داشتم اين ارور رو براي ساپورت سايت اپل كپي پيست كردم بعد فرداش بهم جواب دادن كه چون ايدي من براي امريكا هست نمي توانم از كشورهاي ديگه وارد اپل استور بشم. منم با چيز پي ان لوس انجلس وصل شدم بعد خواستم برنامه دانلود كنم ارور داد و من ادرس ايديم رو تصحيح كردم و ادرس درست درلوس انجلس دادم بعد درست شد و توانستم دانلود كنم

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                          دقیقا منم همین مشکلو یه هفته هست دارم با اکانتم ۵۰۰ دلار برنامه خریدم حالا دیگه نمیتونم دانلود کنم خیلی بده اگه راهب فهمیدین لطفا بگین ممنون
                          اگه هنوز مشکلتون پا بر جاست به من پ.خ بدید
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام منم این مشکلو دارم و واقعا کلافه کنندس
                            نمی دونم چی کار کنم کسی می تونه کمکم کنه ؟
                            مرسی

نظر

من وقتی از داخل آیفون میخواستم برنامه دانلود کنم، 1 یا دو بار این مورد برام پیش اومد. رفتم سراغ آیتونز روی پی سی و با اون همون برنامه رو دانلود کردم و مشکلی نبود. از آیتونز استفاده کنید. نمیدونم چه فرقی داره اما برای من نتیجه داد.

نظر

صبر کنید ..
                              X