اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر خودکار ساعت گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر خودکار ساعت گوشی

سلام
    چند وقتی ست که ساعت گوشی گوشی من بعد از اتصال به سیستم ولو بدون استفاده از آیتوینز، تغییر پیدا می کند و یک ساعت به جلو می ره!
    ضمن اینکه تنظیم خودکار گوشی نیز غیر فعال است.چون من در نیمه دوم سال این مشکل رو نداشتم.
    آیا به دلیل تغییر ساعت رسمی این اتفاق در گوشی افتاده و آیا قابل تغییر هست یا خیر..؟
    کسی از دوستان اطلاع داره که مشکل از کجاست..؟

دوست من شما ساعت کامپیوترت رو تنظیم کن

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
      دوست من شما ساعت کامپیوترت رو تنظیم کن

دوست ازیز،ساعت سیستمم مشکلی نداره درسته!
      حتی اون هم سینک خودکارش خاموشه.

نظر

من هم همین مشکل رو دارم

نظر

دوسته خوب

اگه سیستم عامل کامپوترتون windows 7 هست یه آپشنی داره به نام:

Automatically adjust for day light saving

به طور خودکار کشورهایی که ساعت رسمیشون عقب کشیده میشه رو پیدا میکنه و ساعت رو یک ساعت جابه جه میکنه. ببینید اگه اون آپشن روشن هست خاموش کنید شاید مشکلتون حل بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
            دوسته خوب

اگه سیستم عامل کامپوترتون windows 7 هست یه آپشنی داره به نام:

Automatically adjust for day light saving

به طور خودکار کشورهایی که ساعت رسمیشون عقب کشیده میشه رو پیدا میکنه و ساعت رو یک ساعت جابه جه میکنه. ببینید اگه اون آپشن روشن هست خاموش کنید شاید مشکلتون حل بشه.
            از اون نیست.ضمن اینکه اون گزینه رو فعال کنم ساعت سیستمم هم یک ساعت میره جلو!!
            نمی دونم مشکل از کجاست،فقط حدس می زنم یک ارتباطی به گوشی باید داشته باشه..

نظر

تو قسمت Date & Time برو Set Automatically رو off کن و Time Zone رو تهران بزار ببین چی میشه احتمالا مشکلت حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                تو قسمت Date & Time برو Set Automatically رو off کن و Time Zone رو تهران بزار ببین چی میشه احتمالا مشکلت حل میشه
                دوست ازیز،
                در پست اول گفتم که همین کارها رو از روز اول انجام دادم اما از سال جدید نمی دونم چرا بعد از هربار اتصال به سیستم یک ساعت به جلو میره!!

نظر

فقط یک نفر همچین مشکلی داشت! کسی اطلاع نداره راه حلش رو..

نظر

من هم همین مشکل رو دارم

نظر

منم این مشکل رو داشتم اما ساعت سیستمم مشکل داشت ویندوزو عوض کردم ok شد.

نظر

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
                        منم این مشکل رو داشتم اما ساعت سیستمم مشکل داشت ویندوزو عوض کردم ok شد.
                        آخه مشکل اینجاست، ساعت سیستم من درسته و هیچ مشکلی نداره.اما بازم هردفعه باید برم تویه setting و ساعت رو بکشم عقب!!

نظر

نوشته اصلی توسط mytech نمایش پست ها
                          دوست ازیز،
                          در پست اول گفتم که همین کارها رو از روز اول انجام دادم اما از سال جدید نمی دونم چرا بعد از هربار اتصال به سیستم یک ساعت به جلو میره!!
                          سلام
                          اگر گوشی به خودی خود مشکلی نداره و فقط هنگام اتصال به سیستم این مشکل پیش میاد .... مطمئناً مشکل از سیستم هستش
                          اینطوری که دوستمون تو پست قبلی گفتند ظاهرا با نصب مجدد ویندوز مشکل ایشون حل شده ، ولی بهتره که داخل تنظیمات مربوط به سیستم دنبال اون بگردید ... برای درست شدن ساعت پیشنهاد نمیکنم دوباره ویندوز نصب کنید...!

نظر

ممنونم دوست ازیز،
                            ویندوزم رو که عمرا عوض کنم، هیچ مشکلی نداره و عالیه! اما دنبال راه خل می گردم.تنظیمات رو چک می کننم. اما هنوز به نتیجه نرسیدم.
                            ضمن اینکه دوستان دیگری هم گویا همین مشکل را داشتند.

نظر

صبر کنید ..
                            X