اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد آپدیت به 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد آپدیت به 5.0.1

دوستان سلام
    یکی از دوستام یک آیفون 3gs آورده که براش آپدیت کنم و بعد جیل بریک. الان من میتونم به 5.0.1 آپدیت کنم یا فقط میشه به 5.1 آپدیت کرد؟ الان جیلبریک برای 5.1 آبفون 3gs نیومده؟ من تا حالا آیفون نداشتم و فقط آیپد 2 داشتم. چجوری بفهمم آنلاکه یا لاک؟ یکم راهنماییم کنید کارشو راه بندازم بنده خدا اینجا کنارم نشسته منتظر

اگه shsh ورژن 5.0.1 رو دارين ميتونيد به اين نسخه آپديت كنيد.
    اگه نداريد ميتونيد به 5.1 آپديت كنيد. به زودي هم جيلبريك اين نسخه مياد!

نظر

الان یه تینی آمبرلا نصب میکنم ببینم shsh کدوم ورژن رو داره. مرسی

نظر

اگه گوشی لاک باشه بعد از آپدیت باید آنلاک شه؟ چجوری؟

نظر

اگه ش ش داشته باشب مي توني به همون ورژن كه ش ش شو داري اپديت كني. در ضمن اگر كه old boot rom باشه جيلبريكش انتتره. اگرم كه لاكه كه خب قاعدتا بايد انلاك بشه. بيس باند ايپد و براش حين ساختن كاستوم مي توني نصب كني و با همون كاستوم ريستور كني. تا ابنجا كه اومدي بگو تا بقيش . . . .

نظر

نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
            اگه ش ش داشته باشب مي توني به همون ورژن كه ش ش شو داري اپديت كني. در ضمن اگر كه old boot rom باشه جيلبريكش انتتره. اگرم كه لاكه كه خب قاعدتا بايد انلاك بشه. بيس باند ايپد و براش حين ساختن كاستوم مي توني نصب كني و با همون كاستوم ريستور كني. تا ابنجا كه اومدي بگو تا بقيش . . . .
            ش.ش 5.0.1 داشت old boot rom یا new boot rom رو از کجا باید بفهمم؟ الان دارم فریمور 5.0.1 رو دانلود میکنم. بعدش باید با رد اسنو براش کاستوم فریمور براش بسازم؟ پارت نامبرش MC147C هست و فریمور مودمش 06.15.00 راهنماییم مبکنی چیکار کنم؟
            ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 21-04-2012, 09:01 PM

نظر

دوستان از ديروز تا حالا من فهميدم كه اين گوشي لاك هست و با اولترا آنلاك شده ( هيچ قطعه اي اضافه اي همراه سيم كارتش نيست ) حالا با كدوم برنامه بايد فريمور كاستوم بسازم؟ چجوري از دست اررورهاي آيتونز خلاص شم؟ با تيني آمبرلا؟ يه راهنمايي كامل بهم بدين گوشي مردم رو نزنم بتركونم :d

نظر

كسي نيست به من كمك كنه؟ يكي لطف كنه رك و پوست كنده به من بگه آيفون 3gs لاك - كه با الترا اسنو آنلاك شده - با بيسباند 06.15.00 با تاريخ ساخت هفته 51 سال 2009 كه الان فريمور 4.2.1 جيلبريك شده روش هست و ش ش 5.01 هم داره ، ميشه الان به 5.0.1 آپديت ، جيلبريك و آنلاك كرد؟ جيلبريك تتر خواهد بود يا آنتتر؟
                ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 23-04-2012, 02:43 PM

نظر

جیلبرک صد در صد آنتتر خواهد بود.

نظر

نوشته اصلی توسط Arman Sanati نمایش پست ها
                    جیلبرک صد در صد آنتتر خواهد بود.
                    يعني بيسباند من قديمي هست و نه جديد؟ چون تو iclarified نوشته كه اگه قديمي باشده آنتتر خواهد بود. اما همونجا نوشته تا هفته 40 قديمي هست و از هفته 45 به بعد جديد هستش

نظر

من رستور كردم. اول ارور 3194 داد. هاست رو اديت كردم بعد ارور 1602 داد. با ireb هم امتحان كردم رفع نشد چيكار كنم؟ الان هم ارور 1601 داد بازم امتحان كردم اين بار 1600 داد يكي نيست كمك كنه؟
                      ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 24-04-2012, 10:35 AM

نظر

الان كه ديگه رو ارور 11 گير كردم. يه مسلمون اينجا پيدا نميشه؟

نظر

شما باید با رد اسنو کاستوم فریمور درست کن بعد با همون رد اسنو به dfu ببر بعد ریستور کن

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                            شما باید با رد اسنو کاستوم فریمور درست کن بعد با همون رد اسنو به dfu ببر بعد ریستور کن
                            فدات شم همه اين كارا رو كردم اما موقع ريستور به فريمر كاستوم الان ارور 11 رو ميده. پست هاي قبلي همين تاپيك رو بخون

نظر

من بالاخره تونستم به كاستوم ريستور كنم اما حالا تو قسمت اكتيو كردن سيم كارتش رو مي خواد. ( 3gs لاك با بيسباند 06.15.00) الان بايد چجوري جيل كنم كه بعد آنلاكش كنم با الترا اسنو؟ منظورم ايته كه چه جوري بايد برم تو سيديا بعد از جيل؟

نظر

صبر کنید ..
                              X