اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Macbook pro md313

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Macbook pro md313

من مي خوام يه مك بوك بگيرم موندم الان بگيرم يا منتظر بمونم؟ قيمتش پايين نمياد؟

صب کن
    پردازنده های جدید داره میاد

نظر

كي مياد؟

نظر

شاید تا آخر این ماه بیاد...

نظر

آقا من هروقت خريد مي كنم سريع يه مدل جديد تر مياد ايني كه من خريدم ارزون ميشه من پريروز يه md313 خريدم زياد طول نمي كشه تا جديدش بياد! خيالت راحت!

نظر

برو بخر چون پردازنده جدید هم فرقی با همینا نداره همش الکیه حالا از ivy جدید تر هم میاد دیگه برو بخر حاشو ببر

نظر

به نظر من همگام شدن با آخرین محصولات روز هزینه بر است و با بودجه هر کسی سازگار نیست.
              اگر مدل مورد نظرتان ، پاسخگوی نیازهایتان هست، خرید کنید چون محصولات همواره در حال به روز شدن هستن و محصولات جدید هم قیمتهای کاذب دارند و تا قیمتها به مقدار واقعی برسند، محصول جدیدتر در حال معرفی و عرضه ...
              و این لوپ همواره در ایران صادق و در حال تکرار است.

نظر

حالا ممكنه كه از نظر ظاهري هم فرق كنه؟ پردازشگر اين برا من زياده كه كم نيست چون فقط باهاش برنامه مي نويسم و قيمتش بنظرتون چطوره ؟ بعد ٢ خرداد خيلي پايين مياد؟

نظر

برای چیزی که نیاز داری منتظر نمون ! کلا دنیا ارزش انتظار کشیدن رو نداره

نظر

کاملا حق رو به دوستان میدم، انتظار کشیدن بیهودست، ولی نه جایی که $...
                    اگه شما مشکل تقتصادی نداری الانم میتونی بخری.
                    ولی این رو هم بدون، احتمالا اپل مکنه تغییرات دیگه ای به جز پردازنده هم بده، مثلا یکی از این شایعات حذف SuperDrive هست...
                    به نظر من اگه عجله ای نداری، حتما صبر کن. چون حتی اگه مدل جدید رو نخواستی، همین با قیمت کمتر گیرت میاد.

نظر

يكسال شده كه سري md313 اومده ؟

نظر

ام دی 313 از ماه اکتبر، مهر نود ری لیز شد
                        ام سی 700 تا آخرین روز آگوست که می شود شهریور سال نود هم ساخته و فروخته شد
                        یعنی 313 شش ماه است که تولید شده
                        همین طور 700 هایی هست که هفت ماه تولیده شده

نظر

[QUOTE=drsaeid;659358]برای چیزی که نیاز داری منتظر نمون ! کلا دنیا ارزش انتظار کشیدن رو نداره [/QU
                          بدجور موافقم

نظر

من md314 دارم خیلی توپه برو بخرارزشو داره دوست من

نظر

حالا معمولا وقتي مدل جديد مياد قبلي چقدر افت ميكنه؟ مثل ايفونه كه افتش كمه يا افته اين زياده ؟ و يكي هم مدل جديد تا قيمتش منطقي بشه باز يكي دو ماه طول ميكشه ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X