اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گير كردن رو حالت لود بعد از reset all setting

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گير كردن رو حالت لود بعد از reset all setting

با سلام يه ايپد ١ 3g دارم با ورژن 4.3.3 كاستوم چون ميخواستم multi gestures رو رو دستگاهداشته باشم ازاونجايي كهايفون و بقيه ديوايس هاي جيلبريك شده دوستان و reset all setting ميكردم ومشكلي پيش نميومد براي خودم و هم اين كارو كردم دستگاه تو قسمتي كه لگوي سيب مياد و ميخواد لود بشه بعد از reset all setting يه خط زير لگوي سيب پر ميشه كه الان اون مياد پر بشه تقريبا تا نصف ميره و بعد نميتونه ادامه بده مجدد دستگاه ريست ميشه
    اطلاعات داخل دستگاه خيلي مهمه چطوري زندش كنم يا اطلاعات و وردارم ؟ ifun box هم جواب نميده

نمیتونین کلا دستگاه های جیلبرک شده کلا با reset all settings مشکل دارن

نظر

3gs من هم که روی 4.2.1 بود ریست ستینگ زدم به همین درد مبتلا شد و راهی نداشتم جز ریستور

نظر

گوشیتون وقتی جیلیبریک هست و ریست کلی میکنید متاسفانه به کل از بین میره سیستم عاملش و تنها راه .... ریستور هست !

نظر

شما وقتی ریست کلی کردید اطلاعاتی تو گوشیتون نمونده تا بخواین برگردونید.اینم زمانی هست که گوشی جیل نشده باشه که شما هم که جیلبریک کردید و مجبور میشید ریستور کنید.

نظر

دوستان عزيز من بالاي 10-15 تا گوشي رو resrt all setting كزدم 2-3 تاش فقط 4s بود بقيه هم 3g و 3gs و چند تا هم 4 بود
            و هيچ كذوم هم مشكلي براش پيش نيومد چيزي كه متوجه شدم اينه كه با چي جيلبريك كرده باشين مهمه چون من كاستوم ساخته بودم و رو دستگاه ريخته بودم الان همچين مشكلي پيش اومده وگرنه گوشي هاي ديگه اي كه ريست كردم فكر نميكنم كه كاستوم بوده باشه

نظر

بله ، دقیقا نکته اینه که با چی جیلبریک کرده باشید، من گوشی خودم رو هم ریست ستینگ کردم و مشکلی نداشتم.

نظر

سلام
                منم همین مشکلو پیدا کردم .
                آیپدمو reset all setting بعدش روی لو گوی اپل گیر کرده و به کامپیوتر وصل نمی شه تا ریستور کنم
                لطفا یکی به من کمک کنه باید چی کار کنم؟؟

چه جوری باید آیپدمو تو این حالت ریستور کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hatami100 نمایش پست ها
                  سلام
                  منم همین مشکلو پیدا کردم .
                  آیپدمو reset all setting بعدش روی لو گوی اپل گیر کرده و به کامپیوتر وصل نمی شه تا ریستور کنم
                  لطفا یکی به من کمک کنه باید چی کار کنم؟؟

چه جوری باید آیپدمو تو این حالت ریستور کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  به DFU ببريد و به اخرين فريمور ري استور كنيد

http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام خسته نباشید
                    من یه گوشی ایفون 5s دارم بعد امروز رفتم reset setiing زدم و الان یه خط اومده اصلا پر نمیشه نمیدونم چی کارکنم.
                    لطفا راهنمایی کنید.

نظر

صبر کنید ..
                    X