اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ipod is disabled

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ipod is disabled

ببخشید یه ipod 2g دارم که وقتی کانکت می کنم به کامپیوتر دیوایس نمیشناسه و صدای شناختن دیوایس هم نمیاد.اما علامت شارژ باتری میاد ولی بارش پر نمیشه و قرمز ثابته.روشنش که میکنم مینویسه ipod is dsabled--connect to itunes اما itunes نمیشناسه دستگاه رو.نمیدونم صاحبش چه بلایی سرش آورده.اطلاعات داخلش اهمیتی نداره.ممنون میشم راه حل پیشنهاد بدین.درضمن اطلاعی از فرمویرش ندارم.
    متشکر

ببرین به dfu و ریستور کنین تنها راه ممکن

نظر

به اخرین ورژن ببرین اگر shsh ندارین

نظر

نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
        ببرین به dfu و ریستور کنین تنها راه ممکن
        دوست عزیز وقتی itunes نمیشناسه چه جوری ریستور کنم؟

نظر

دوسته عزیز

ببینید این کمکتون میکنه:

http://www.i-phone.ir/forums/thread60782.html

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
            دوسته عزیز

ببینید این کمکتون میکنه:

http://www.i-phone.ir/forums/thread60782.html
            متشکر.تست میکنم اطلاع میدم

نظر

مدت زمانی نخورده ؟ مثلا نگفته iPod is Disabled for 1 minutes و از این دست ارورها؟

اگر دیزیبل شدن دائمی هست میتونید به دی اف یو ببرید و ریستور کنید مشکلی پیش نمیاد

در دی اف یو آیتونز میشناسه ولی حالت عادی خیر

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                مدت زمانی نخورده ؟ مثلا نگفته iPod is Disabled for 1 minutes و از این دست ارورها؟

اگر دیزیبل شدن دائمی هست میتونید به دی اف یو ببرید و ریستور کنید مشکلی پیش نمیاد

ممنون از توجه.دوست عزیز تو dfu هم itunes نمیشناسه دیوایس رو

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها

ممنون از توجه.دوست عزیز تو dfu هم itunes نمیشناسه دیوایس رو. itunes ورژن 10.6 هم هست.البته با اپل آی دی لوگین نمیشم تو itunes

نظر

نوشته اصلی توسط masterzaman نمایش پست ها
                    ممنون از توجه.دوست عزیز تو dfu هم itunes نمیشناسه دیوایس رو
                    ممکنه اشتباه به dfu mode برده باشید و یا اینکه ورژن آیتونز پایین باشه . چون آیتونز در *dfu mode گوشی رو باید شناسایی کنه .
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                      ممکنه اشتباه به dfu mode برده باشید و یا اینکه ورژن آیتونز پایین باشه . چون آیتونز در *dfu mode گوشی رو باید شناسایی کنه .
                      نمیشناسه دوست عزیز.روشی نداره که بدون نیاز به itunes فرمویر بریزم روش؟وقتی نوشته ipod is disabled هیچ تایمی رو هم نزده.باطری رو هم شارژ نمیکنه و فقط تا وقتی به کامپیوتر کانکته دستگاه روشن میشه

نظر

نوشته اصلی توسط masterzaman نمایش پست ها
                        نمیشناسه دوست عزیز.روشی نداره که بدون نیاز به itunes فرمویر بریزم روش؟وقتی نوشته ipod is disabled هیچ تایمی رو هم نزده.باطری رو هم شارژ نمیکنه و فقط تا وقتی به کامپیوتر کانکته دستگاه روشن میشه
                        اینو تست کنید :

برنامه ireb رو باز کنید طبق راهنمایی ها گوشی رو به dfu ببرید بعد ببینید آیتونز شناسایی میکنه یا نه . چون هیچ راهی برای آپدیت به غیر از آیتونز نیست
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوستان راه دیگه ای سراغ ندارین؟کسی به چنین مشکلی بر نخورد؟فرقی نداره چه ورژنی بره روش اما همه ی حرفم اینه که itunes دستگاه رو نمیشناسه.روشی نداره که بدون نیاز به itunes فرمویر بریزم روش؟وقتی نوشته ipod is disabled هیچ تایمی رو هم نزده.باطری رو هم شارژ نمیکنه و فقط تا وقتی به کامپیوتر کانکته دستگاه روشن میشه.چقدر احتمال داره از کابل باشه؟ ممکنه چون disable هست شارژ نشه یا در هر صورت کابل باید شارژ کنه؟فداتون شم من از پست اول دارم میگم itunes نمیشناسه.من شما لطف میکنین تو هر جوابتون میگین کانکت کنم به itunes ؟
                          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط bjm13298 نمایش پست ها
                            به اخرین ورژن ببرین اگر shsh ندارین
                            چطور به آخرین ورژن ببرم؟

نظر

صبر کنید ..
                            X