اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

BiteSMS به ورژن 6.2 آپدیت شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• BiteSMS به ورژن 6.2 آپدیت شد

خوب بالاخره برنامه محبوب BiteSMS آپدیت شد و در ورژن جدید شاهد سازگاری کامل برنامه با iOS 5.1 هستیم .
    علاوه بر آن امکانات و آپشن های قابل توجهی هم به در این ورژن به برنامه اضافه شده است .

BiteSMS 6.2K رو از سورس repo.insanelyi.com دریافت و نصب کنید .
    فایل Deb به زودی ...

• FINALLY! Added Camera and Photo icon (via biteSMS pop-up menu) so you can easily send photo's in Quick Compose and Quick Reply
    • Added an 'Opt Out' of a conversation feature. Ideal for spam or group messages or even keeping a 'quiet' conversation. Long holding on a conversation toggles notification alerts on or off
    • Added a 'Copy to Clipboard' feature. Ever wanted to copy an entire conversation and then for example email a copy of it. It's easy now using biteSMS, go into any conversation (tap the status bar to go to top of convo) then tap [Copy to Clipboard].
    • Tapping the biteSMS status bar icon now launches Quick Reply if there's just one pending message (otherwise slides open the Notification Center)
    • Added Orientation Lock for Quick Compose and Quick Reply. See biteSMS > Settings > More Stuff
    • Added ability to specify a group message contact pic. See biteSMS > Settings > More Stuff > Contact Pics.
    • Much better integration with Siri for iPhone 4S devices
    • Now compliant with iOS 5.1

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

به زودی آپدیت روی سورس...

نظر

میشه تغییراتش رو به فارسی بنویسین؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
        میشه تغییراتش رو به فارسی بنویسین؟
        چون خیلی واضح بود دیگه فارسیش رو اضافه نکردم
        ضمنا تصاویر هم تغییراتش رو نشون میده ..

• اضافه شدن گزینه camera و photos به Quick Compose برای ارسال عکس
        • اضاه شدن گزینه Copy to Clipboard در conversation
        • اضافه شدن آیکون bitesms به استاتوس بار زمانی که sms ارسال نمیشه,با لمس کردن اون آیکون وارد برنامه میشید و می تونید دوباره sms رو ارسال کنید .
        • اضافه شدن امکان قرار دادن یک تصویر برای یک گروه خاص
        • .....

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

فایل دب :
          bitesms_6.2_iphoneos-arm_fix_fabius.deb

بزودی روی سورس انجمن

نظر

یه چیز دیگه هم بهش اضافه شده که با تپ کردن و نگهداشتن انگشت روی یه کانتکت تو لیست smsها میشه سایلنتش کرد!
            یعنی از اون ضخص اگه sms بیاد دیگه صدا نمیده گوشی
            اینکه میشه کل smsهارو هم کپی کرد و داخل نت یا ایمیل ذخیره کرد چیز جالبی بود که اضافه شد

نظر

من نسخه 5.5 رو دارم. پاک کردم و جدیدش رو نصب کردم که افاقه نکرد و جواب نداد.وقتی هم باز کردم نسخه به حساب جدیدش رو، دیدم همون قبلیه ست!!
              کسی اطلاع داره مشکل از کجاست..؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mytech نمایش پست ها
                من نسخه 5.5 رو دارم. پاک کردم و جدیدش رو نصب کردم که افاقه نکرد و جواب نداد.وقتی هم باز کردم نسخه به حساب جدیدش رو، دیدم همون قبلیه ست!!
                کسی اطلاع داره مشکل از کجاست..؟!!
                ورژن بالاتر از ۵.۵ رو ios 5 به بالا میاد.حتی اگه نصبشم کنین بازم ۵.۵ رو نشون میده

نظر

من از فایل دب هم میخوام استفاده کنم میگه این ورژن پایینتر از 5.2 بتا 21
                  واسه چی؟
                  ویرایش توسط select1389 : https://i-phone.ir/forums/member/77612-select1389 در ساعت 20-04-2012, 06:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                    اینکه میشه کل smsهارو هم کپی کرد و داخل نت یا ایمیل ذخیره کرد چیز جالبی بود که اضافه شد
                    میشه دراین مورد بیشستر توضیح بدهید که به چه نحواین کارانجام میشه؟

نظر

یه چیز دیگه هم بهش اضافه شده که با تپ کردن و نگهداشتن انگشت روی یه کانتکت تو لیست smsها میشه سایلنتش کرد!
                      یعنی از اون ضخص اگه sms بیاد دیگه صدا نمیده گوشی

سلام....دوست عزیز میشه راهنمایی کنی از کدوم قسمت این برنامه میشه از sms ها بکاب گرفت...؟ چون هر چی تو تنظیماتش گشتم نبود... ممنون
                      ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 20-04-2012, 06:50 PM

نظر

شما میری رو کانتکت مورد نظر و قسمتی که تو عکس مشخص کردم رو میزنی
                        بعد میتونی داخل Notes یا Mail یا هرجای دیگه*ای که میتونی تایپ کنی Paste کنی و تمام SMSهای اون شخص رو با ساعت و...واستون میاره

اینم اون قابلیت سایلنت کردن که عرض کردم:

نظر

بازم اگه اپدیت کنیم اس ام اس های ذخیره شده تو تمپلیت میپره؟

نظر

نوشته اصلی توسط siamak_r60 نمایش پست ها
                            بازم اگه اپدیت کنیم اس ام اس های ذخیره شده تو تمپلیت میپره؟
                            گمون نمیکنم چون قبلا که من آپدیت میکردم کنتور اس های فرستاده شده صفر میشد ولی این سری نشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما میری رو کانتکت مورد نظر و قسمتی که تو عکس مشخص کردم رو میزنی
                              بعد میتونی داخل Notes یا Mail یا هرجای دیگه*ای که میتونی تایپ کنی Paste کنی و تمام SMSهای اون شخص رو با ساعت و...واستون میاره

اینم اون قابلیت سایلنت کردن که عرض کردم:
                              دوست عزیز فونت فارسیتو چطوری تغییر دادی ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X