اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل no service در ای ا اس 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل no service در ای ا اس 5.0.1

سلام دوستان من ایفون 4 لاک دارم ورژن 5.0.1 که با گیوی سیم انلاک کردم اما امروز مشکلی واسم پیش اومده که دیگه انتن نمیده تو قسمت سیگنال سرچینگ هم میاد ولی انتن نمیادش برنامه ای هم نصب نکردم 2 تا نصب کرده بودم که انها را هم پاک کردم بازم درست نشد
    قبلا خودش اتوماتیک بعد از زیستارت کردن پس از چند دقیقه و پیغام اینکه no simcard inserted انتن میومد اما الان هرکاری میکنم انتن نمیاد ممنون میشم راهنمایی گنید دوستان که باید چکار کنم در ضمن من جایی هستم که دسترسی به وایرلس هم ندارم ممنون میشم اگه امکان داره فایل دب برنامه ای که اتوماتیک واسه انلاک کردن گیوی تو سادیا بود واسم قارا بدین شاید از این طریق بتونم گوشیمو راش بندازم
    سوال دیگه ای هم که دارم اینه که ایا میتونم به ورژن پایینتر دانگرید کنم دوباره برگردم به ورژن 5.0.1
    shhهم دارم
    اینم مودم فریمور ایفون من 4.10.01
    ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان با تشکر

نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ایفون 4 لاک دارم ورژن 5.0.1 که با گیوی سیم انلاک کردم اما امروز مشکلی واسم پیش اومده که دیگه انتن نمیده تو قسمت سیگنال سرچینگ هم میاد ولی انتن نمیادش برنامه ای هم نصب نکردم 2 تا نصب کرده بودم که انها را هم پاک کردم بازم درست نشد
    قبلا خودش اتوماتیک بعد از زیستارت کردن پس از چند دقیقه و پیغام اینکه no simcard inserted انتن میومد اما الان هرکاری میکنم انتن نمیاد ممنون میشم راهنمایی گنید دوستان که باید چکار کنم در ضمن من جایی هستم که دسترسی به وایرلس هم ندارم ممنون میشم اگه امکان داره فایل دب برنامه ای که اتوماتیک واسه انلاک کردن گیوی تو سادیا بود واسم قارا بدین شاید از این طریق بتونم گوشیمو راش بندازم
    سوال دیگه ای هم که دارم اینه که ایا میتونم به ورژن پایینتر دانگرید کنم دوباره برگردم به ورژن 5.0.1
    shhهم دارم
    اینم مودم فریمور ایفون من 4.10.01
    ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان با تشکر
    من هم دقیقا همین مشکل را دیروز پیدا کردم
    ممنون میشم راهنمایی کنید و در ضمن لینک اموزش گیوی هم بدین
    در ضمن ورژن گوشیم و بیس باندش دقیقا مثل این دوستمون هست
    با تشکر

نظر

اینجا یک راه حل هایی گذاشتند : http://www.i-phone.ir/forums/thread59566.html
      گیوی تون نسوخته ؟

نظر

صبر کنید ..
      X