اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن آیکون Cydia

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک شدن آیکون Cydia

آیکون سیدیام پاک شده! لطفا کمکم کنید!!!

بعد از دانلود ، پسوند zip را به deb تغییر دهید
    آموزش نصب فایل deb هم تو انجمن موجوده. با iFile خیلی راحت میتونید انجام بدید.
    http://www.i-phone.ir/forums/attachm...ydia-1.1.4.zip
    یا
    با ifunbox فايلي كه رو كه دادم تو var/root/media/cydia/autoinstall كپي كن بعد دو با ريبوت و ری اسپرینگ كن درست ميشه

از عنوان تاپیک مناسب هم استفاده کنید
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

توي سرچ سيديا نيست ؟

نظر

اگه تو سرچ هست با برنامه ی sbsetting به قسمت hide برید و برنامه رو on کنید
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

cydia

ممنون از راهنماییتون. فقط مشکل اینجاست که لینکی که برام گذاشتید دانلود نمیشه!

نظر

تو سرچ هم ندارمش!

نظر

نوشته اصلی توسط mshahi نمایش پست ها
              تو سرچ هم ندارمش!
              شما يك بار ديگه از redsn0w گزينه install cydia رو بزن مشكلت حل ميشه!!

نظر

نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
                شما يك بار ديگه از redsn0w گزينه install cydia رو بزن مشكلت حل ميشه!!
                البته اين كار يه كم مشكل ساز ميشه . اگه فايل دب سيديا رو دانلود و نصب كنن بهتره !*

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  البته اين كار يه كم مشكل ساز ميشه . اگه فايل دب سيديا رو دانلود و نصب كنن بهتره !*
                  چه مشكلي؟؟ ايشون سيديا نداره كلا پس مسلما به open ssh هم دسترسي نداره راحت ترين و بهترين كاري كه ميتونون انجام بدن از طريق برنامه ًredsn0w ميسره!!

Sent from forsmile' iFone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
                    چه مشكلي؟؟ ايشون سيديا نداره كلا پس مسلما به open ssh هم دسترسي نداره راحت ترين و بهترين كاري كه ميتونون انجام بدن از طريق برنامه ًredsn0w ميسره!!

Sent from forsmile' ifone using tapatalk
                    وقتي كه آيكون سيديا پاك ميشه جيلبريك از بين نميره و تمام برنامه هاي نصب شده از سيديا سر جاي خودشون ميمونن . يكي از مشكلاتي كه بعد از جيلبريك مجدد ممكنه پيش بياد اينه كه تيك كنار برنامه هاي از قبل نصب شده نميخوره

نظر

بچه ها ممنونم. چطور میتونم deb رو نصب کنم؟! من تو این موضوع آماتورم! اگه ممکنه فایل deb رو برام بذارید و نحوه انجامش رو هم بهم بگید! یه دنیا ممنونتون میشم!

نظر

بچه ها ممنونم. چطور میتونم deb رو نصب کنم؟! من تو این موضوع آماتورم! اگه ممکنه فایل deb رو برام بذارید و نحوه انجامش رو هم بهم بگید! یه دنیا ممنونتون میشم!
                        جستوجو کنید تمام آموزش ها در سایت موجودهhttp://www.i-phone.ir/forums/thread23675.html

نظر

سيديا 1.1.6

با آيفون باكس فايل رو به مسير var/root/media/cydia/autoinstall منتقل كنيد و 2 بار گوشي رو خاموش و روشن كنيد .

آيفون باكس :

نظر

پاک شدن آیکون cydia

دوستان ممنونم از راهنماییاتون!
                            من کمی آماتور هستم! اگه ممکنه لینک فایل دب و طریقه نصبش رو هم بهم نشون بدین! لطف بزرگی میکنین!

نظر

من فایل دب رو نصب کردم و نشد! حالا یا ایراد از انجام عملیات من هستش یا این کار عملی نشد!
                              فایل دب رو تو مسیر کپی کردم و بعد 2بار دستگاه رو خاموش و روشن کردم.

نظر

صبر کنید ..
                              X