اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

HTC Sensation XE beats

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• HTC Sensation XE beats

سلام
    میخوام بدونم beats هایی که روی HTC Sensation XE هست دقیقا کدوم مدل هست؟! tour,ibeats...?!
    و اینکه اگر بخوام فقط beats رو بخرم از تو جعبه تا چقد میرزه که بدم؟!

دوستان اگه میشه سریعتر کمک کنید که باید تا عصر خبرشو بدم که میخوامش یا نه!

نظر

تا جایی که بنده اطلاع دارم رو xl مدل tour هست رو xe مدل ibeats
      سوال دومتم 330 خوبه.

نظر

من دیدم هدفون خود گوشی رو تو بازارچه س انجمن ها تا ۲۰۰ فروختن ، ولی اصل و غیر اصلشو نمیدونم

نظر

ممنون از جواب هاتون
          ولی من عکساش رو که دیدم اصلا شبیه هیچکدوم از بیتس ها نیست! ولی روش نوشته ibeats در صورتی که با ibeats تو سایت beast فرق داره
          این در حد اونا هست؟! الان ibeats 119$ هست دوست من این هدفون رو که نو هست رو ۲۰۰ میده! بخرم ایا؟!

نظر

اگه واقعا میدونی از تو خود جعبه در اورده و اصل هست بگیر ، چون بیتز اصل گیر نمیاد ایران

نظر

اره بابا 200 اگه میده سریع بگیر یعنی وقتو تلف نکن البته مطمینی از تو جعبه اکبند htc دراورد؟
              جفتشم یکیه عزیزم عکس های زیر رو مقایسه کن یکیش ibeats تو جعبه htc هست اون یکی ibeats که جدا بخری.

نظر

از این نظر شک ندارم ولی میخوام بدونم ۲۰۰ میرزه یا نه؟!
                چون این مدل واسه HTC هست و فکر کنم فقط رو گوشیهای HTC میادش چون تو سایت beats همچین مدلی نیست!
                ایا این مدل که روی HTC sensation XE هست از همه نظر در حد ibeats,tour یا.... هست یا ضعیفتره؟!

نظر

چطور نیست برادر من کجا رو رفتی نگاه کردی؟؟؟
                  iBeats Headphones with ControlTalk - Beats by Dr. Dre by Monster

نظر

ممنون از راهنمایی
                    یه سوال دیگه که الان دارم اینه که اختلاف ibeats با tour خیلیه یا نه؟!
                    چون من تا ۳ماه دیگه میرم دبی و میتونم از اونجا هم بگیرم ولی میدونم مال رفیقم اصله فقط نمیدونم چرا به نظرم tour یه چیز دیگس!

نظر

نه دوست عزيز جداً نيست htc سهام دكتر بيتز خريده كه ميتونه رو محصولا تش استفاده كنه
                      الان اين فروشنده هاي بسيار با وجدان به هيچ چيز گوشي رحم نميكنند هدفون اشو با كپي عوض ميكنند
                      دوست منكه با گارانتي خريده بود ميگفت هدفون ها داخل جعبه گوشي بصورت پلمپ شده است

نظر

ببین دوست خوب انچنان که شما فکر میکنی نیستن که بگی فرقشون زمین تا اسمونه اما تو سایت beats هم اگه دقت کنی tour رو مدلی با رزولوشن بالا معرفی کرده و ibeats رو مدلی با کارایی بالا.

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                          نه دوست عزيز جداً نيست htc سهام دكتر بيتز خريده كه ميتونه رو محصولا تش استفاده كنه
                          الان اين فروشنده هاي بسيار با وجدان به هيچ چيز گوشي رحم نميكنند هدفون اشو با كپي عوض ميكنند
                          دوست منكه با گارانتي خريده بود ميگفت هدفون ها داخل جعبه گوشي بصورت پلمپ شده است
                          یعنی اگه از تو جعبه هم باز کرده باشه احتمال تقلبی بودن هست؟!!!!!!!
                          عجب زمونه ای شده هاااا

نظر

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
                            یعنی اگه از تو جعبه هم باز کرده باشه احتمال تقلبی بودن هست؟!!!!!!!
                            عجب زمونه ای شده هاااا
                            عزيزم اونكه از جعبه وازكرده چه حقي داشته گوشي كه الان نزديك ١٢٠٠ قيمتشو بدون هدفون بفروشه
                            خيلي ببخشيدا طرف خيلي خيلي ......
                            شما كه ميخواي از همچين موجودي بخري حتما ازش بخواي جلوي خودت گوشي آك وا كنه بعد هدفون شونو از پلمپ در بياره بده دست شما
                            البته من از همچين كسي به هيچ عنوان خريد نميكنم

نظر

در هر صورت اگر مطمنی که اصل هست و .. خوب بخر ، این دوستمونم بی راه نمیگن شاید عوض شده اینجا ایرانه اگر از دوبی و اپل استور بخری هم انتخاب خودت بوده اون مدلی که میخوای هم به اصل بودنش شک نداری

نظر

صبر کنید ..
                              X