اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل no service

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل no service

چرا بعضی وقتها عبارت no service ظاهر میشه و تا وقتی شماره نگیرم از بین نمی ره؟
    و وقتی کسی منو میگیره میگه خاموشه.
    ویرایش توسط Reza Amini : https://i-phone.ir/forums/member/89772-reza-amini در ساعت 18-04-2012, 10:12 PM

گوشیتون جیلبریک شده؟
    لاکه؟
    گیوی داره؟
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

گوشيم انلاكه
      ورژن ٥.٠.١ هم هست

نظر

ریست نتورک بکنید ببینید مشکلتون حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط reza amini نمایش پست ها
          گوشيم انلاكه
          ورژن ٥.٠.١ هم هست
          سيم كارتتون همراه اول قديمي كه نيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            امیر جان معمولا بعد از 1 2 روز که به این حالت بیافته میسوزه ، سیم کارت بابای من که اینجوری بود

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
              امیر جان معمولا بعد از 1 2 روز که به این حالت بیافته میسوزه ، سیم کارت بابای من که اینجوری بود
              آخه واسه من هم همينجوري بود . 1 سال پيش همراه اول مسيج داد واسه تعويض برم دفاتر مخابراتي. من نرفتم . تا اينكه اين آخرا ديدم داره اذيت ميكنه . همين 2 هفته پيش واسه تعويض رفتم. الان ديگه پرش آنتن ندارم .

نظر

آخه واسه من هم همينجوري بود . 1 سال پيش همراه اول مسيج داد واسه تعويض برم دفاتر مخابراتي. من نرفتم . تا اينكه اين آخرا ديدم داره اذيت ميكنه . همين 2 هفته پيش واسه تعويض رفتم. الان ديگه پرش آنتن ندارم .
                مال بابای من 3 4 روز اینجوری شده بود بعد خودش سوخت و ...
                خوشبختانه مال من هنوز tci هست

نظر

چرا اتفاقا قديميه،كده يكه.

نظر

خدابیامرزتش ، آخرای عمرشه و به زودی برای تعویضش باید اقدام کنید
                    اس ام اسش براتون نیومده ؟

نظر

منم دقيقا همين مشكل ودارم و ٥.٠.١ هستم جيلبريكم نكردم ولي ١٠ گيگي برنامه خريدم ، ريست نتوركم كردم چيزي تغيير نكرده يه مقدار بهتر شده سيم كارتمم هم قديمي نيست
                      ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 20-04-2012, 10:00 PM

نظر

اگه توو اين چند سال سيم كارتتون رو عوض نكردين ، با همراه داشتن كپي كارت ملي صاحب سند به يكي از دفاتر خدمات همراه اول برين . احتمالا كه بايد عوض شه و احتمالا كه مشكلتون هم بهبود پيدا ميكنه .

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                          منم دقيقا همين مشكل ودارم و ٥.٠.١ هستم جيلبريكم نكردم ولي ١٠ گيگي برنامه خريدم ، ريست نتوركم كردم چيزي تغيير نكرده يه مقدار بهتر شده سيم كارتمم هم قديمي نيست
                          ارتباطي به جيلبريك نداره . از قسمت setting> carriar بعد از اينكه كامل لود شد، اوپراتور رو از روي auto بردارين و اوپراتورتون رو دستي انتخاب كنيد . ممكنه مشكلتون حل شه .

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                            خوب اگه چیلبریک نیستی برو به 5.1 و مشکلت حتما حل میشه.

نظر

ارتباطي به جيلبريك نداره . از قسمت setting> carriar بعد از اينكه كامل لود شد، اوپراتور رو از روي auto بردارين و اوپراتورتون رو دستي انتخاب كنيد . ممكنه مشكلتون حل شه .
                              ممنون. با این روش خیلی بهتر شد.

نظر

صبر کنید ..
                              X