اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با خاموش کردن مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با خاموش کردن مک بوک

سلام
    من یه مک بوک ۷۲۳ دارم الان چند وقته از تو خود مک خاموش نمیشه مجبورم دستی دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش بشه مشکل از کجا میتونه باشه ؟

پیغامی هم میده؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط edonay نمایش پست ها
      سلام
      من یه مک بوک ۷۲۳ دارم الان چند وقته از تو خود مک خاموش نمیشه مجبورم دستی دکمه پاور رو نگه دارم تا خاموش بشه مشکل از کجا میتونه باشه ؟
      یک نرم افزاری نصب کردین که نمیذاره پروسع shut down انجام بشه. باید ببینید کدام نرم افزار داره اختلال ایجاد میکنه.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

شاید هم برنامه ای کرش کرده، shft+cmd+q رو بگیرید تا Force Quit ظاهر بشه بعد برنامه مزاحمو ببندش.

نظر

منم فکر کنم از یه نرم افزار باشه ولی نمیدونم چطوری بفهمم اصلا هیچ پیغامی هم نمیده

نظر

اگه برنامه ای مشکل دار باشه، اگه روش Right Click کنید، بجای Quit مینویسه Force Quit. و بالاش مینویسه
            Not Responding

نظر

فکر کنم از آیتیونز باشه هر بار که بازش میکنم میپرسه فایروال اجازه دسترسی به اینترنت دارد یا نه منم میگم دارد
              حتی رفتم تو تنظیمات فایروال گفتم آقا کلا شما اجازه داری همیشه به اینترنت وصل بشی ولی بازم همش سئوال میکنه

نظر

فکر کنم از آیتیونز باشه هر بار که بازش میکنم میپرسه فایروال اجازه دسترسی به اینترنت دارد یا نه منم میگم دارد
                حتی رفتم تو تنظیمات فایروال گفتم آقا کلا شما اجازه داری همیشه به اینترنت وصل بشی ولی بازم همش سئوال میکنه
                شما یکبار PRAM رو به روش زیر reset کنید من این مشکلو داشتم درست شد
                ابتدا macbook را خاموش کنید و سپس دکمه های Command, Option, P, R و Power button را باهم در حالت خاموش نگاه دارید تا یک بار Reset شود و یک صدای bing بشنوید همچنان نگاه دارید تا دوباره Reset شود و بعد از شنیدن صدای bing دوم دکمه ها را رها کنید حالا صبر کنید تا مک بالا بیاد و ببینید مشکلتون حل میشود یا نه!!
                امیدوارم حل بشه!!
                ویرایش توسط forsmile : https://i-phone.ir/forums/member/49672-forsmile در ساعت 19-04-2012, 01:30 AM

نظر

نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
                  شما یکبار pram رو به روش زیر reset کنید من این مشکلو داشتم درست شد
                  ابتدا macbook را خاموش کنید و سپس دکمه های command, option, p, r و power button را باهم در حالت خاموش نگاه دارید تا یک بار reset شود و یک صدای bing بشنوید همچنان نگاه دارید تا دوباره reset شود و بعد از شنیدن صدای bing دوم دکمه ها را رها کنید حالا صبر کنید تا مک بالا بیاد و ببینید مشکلتون حل میشود یا نه!!
                  امیدوارم حل بشه!!
                  دوست عزیز این راه رو هم تست کردم بازم حل نشد دیگه داره رو اعصابم میره کم کم میخوام کلا از دوباره لیون بریزم
                  دوستان راه حل دیگه ندارید ؟

نظر

دوست عزیز این راه رو هم تست کردم بازم حل نشد دیگه داره رو اعصابم میره کم کم میخوام کلا از دوباره لیون بریزم
                    بهترین کارو می کنید. فقط نرم افراز هایی که نصب میکنید را دقت کنید چه چیزهایی هست.
                    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

شما برنانه sticnch اگه اسمشو اشتباه نگم كه يك فايروال هست رو نزيختيد كه ؟؟ اين برنانه هم ميتونه مختل شاز باشه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان کلا مک رو از دوباره نصب کردم ولی مشکل هم چنان پا بر جا بود ولی خیلی اتفاقی فهمیدم مشکل چیه !
                        زمانی که آیفنم به مکبوک وصل باشه سیستم خاموش نمیشه ولی به محض این که جداش میکنم خاموش میشه
                        قبلا همچین مشکلی نبود به نظرتون از چیه ؟

نظر

دوستان کلا مک رو از دوباره نصب کردم ولی مشکل هم چنان پا بر جا بود ولی خیلی اتفاقی فهمیدم مشکل چیه !
                          زمانی که آیفنم به مکبوک وصل باشه سیستم خاموش نمیشه ولی به محض این که جداش میکنم خاموش میشه
                          قبلا همچین مشکلی نبود به نظرتون از چیه ؟
                          اين مشكل خيلي عجيبه اميد وارم مشكل سخت افزاري پيدا نكرده باشين ، مشكلتونو با مديران انجمن در ميان بگذاريد بهتر راهنمايي ميشين

Sent from forsmile' iFone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                          X