اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

browser جديد!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• browser جديد!!

سلام بچه ها
    من الان مي خواستم برم سايت دانشكده نمره هامو ببينم تو اون قسمتي كه مي خوام وارد شم ميگه بايد با IE6 و به بالا وصل بشم...ميخوام ببينم راهي هست كه بتونم يه browsere ديگه نصب كنم و وارد سيستم بشم يا نه؟!
    ممنون
    ویرایش توسط Drmemo : https://i-phone.ir/forums/member/84509-drmemo در ساعت 16-04-2012, 01:26 AM

نه٬ معمولا فقط با اینترنت اکسپلورر کار می کنند. مخصوصا که اگر سیستم دانشگاه تون گلستان باشه

نظر

گلستان نيست سماست..الان يعني اصلا امكان نداره بتونم با گوشي وصل شم؟؟؟

نظر

سما هم فقط با آی کار می کنه. من ای ای دارم کارت واجبه پیغام بده انجام بدم

نظر

ممنون صبح يه كاريش مي كنم..

نظر

دوست عزیز شما این مرور گری رو که میگم بگیرید اکثر نسخه های مرورگر را رو از جمله ie هم داره
            App Store - Mercury Web Browser Pro - The most advanced browser for iPad and iPhone
            نسخه مجانیش هم کارت راه میندازه

نظر

شما تقریبا با اکثر browser ها میتونید وصل بشید، مثلا Dolphin Browser یا iCabMobile (این دومی به نظر من حتی ارزشش خرید هم داره)
              فقط باید به تنظیمات برید و browser id رو به اون چیزی که میخواید تغییر بدید.
              مثلا با اینکار حتی میتونید از سایت ایرانسل هم شارژ اتوماتیک رو بگیرید....

پ.ن: در ضمن عنوان خوبی برای تاپیک انتخاب نکردید.
              ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 16-04-2012, 07:23 AM

نظر

عنوان عجله اي شد..شرمنده
                استاد اين كاري كه شما گفتي اد كجا بايد انجام بدم..پيداش نمي كنم..

نظر

زمان دانشجویی با همون safari گوشی سایت رو باز می کردم ..
                  وقتی فیلدها ظاهر میشد و قبل از اینکه خودش کامل لود بشه و ارور بده من X رو میزدم و بعد لاگین می کردم

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                  X