اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حافظه ي مورد نياز ايپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حافظه ي مورد نياز ايپد

سلام دوستان
    كساني كه ايپد داشتن ميتونن راهنمايي كنن كه اي حافظه ي 32 g برا ايپد كافيه

الان 4اس دارم با كلي حافظه ي خالي يعني تقريبا نصفش خاليه اونوقت چطوري ٣٢كم هستش برادر

نظر

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
      الان 4اس دارم با كلي حافظه ي خالي يعني تقريبا نصفش خاليه اونوقت چطوري ٣٢كم هستش برادر
      دوست من این موضوع برای هر کس میتونه متفاوت باشه و از منظر هرکسی ممکنه حجم خاصی نیاز بشه
      بسته به کاربردی که دیوایس براتون داره و اینکه برای چه امری میخواید ازش استفاده کنید متفاوته

نظر

سلام به نظرمن بستگي به خودتون داره!!!
        من خودم ٦٤ ميخوام بگيرم فقط موندم wifi بگيرم يا 4G ؟؟؟

نظر

با ايپد هركاريو كه بشه انجام از برنامه و بازي بگير تاتماشاي فيلم

نظر

مال من الان ۳۲ هستش .اولاش که تو کف ایپد رفته بودم اینقد بازی و برنامه و اینا ریختم که زود پر شد و ناراحت شدم ،ولی حالا که از تب تاب ایپد افتادم ( منظورم گیم بازی کردن های بالای نصف روز ) دیگه همین ۳۲ هم همیشه واسم ۸-۷ گیگ میمونه و به هیچ مشکلی هم بر نخوردم . ولی پیشنهاد من اینه که در صورت نداشتن مشکل مالی حتما ۶۴ گیگ بگیر دیگه همه جهته ساپورت میشی .

نظر

نوشته اصلی توسط dooroozz
              مال من الان ۳۲ هستش .اولاش که تو کف ایپد رفته بودم اینقد بازی و برنامه و اینا ریختم که زود پر شد و ناراحت شدم ،ولی حالا که از تب تاب ایپد افتادم ( منظورم گیم بازی کردن های بالای نصف روز ) دیگه همین ۳۲ هم همیشه واسم ۸-۷ گیگ میمونه و به هیچ مشکلی هم بر نخوردم . ولی پیشنهاد من اینه که در صورت نداشتن مشکل مالی حتما ۶۴ گیگ بگیر دیگه همه جهته ساپورت میشی .
              مشكل مال هم يكي از راهايي كه ميخوام ٣٢وا فاي ٤جي بگيرم چون با نسخه ي ٦٤گيگش ٢٠٠تومان اختلافشه

نظر

مشكل مال هم يكي از راهايي كه ميخوام ٣٢وا فاي ٤جي بگيرم چون با نسخه ي ٦٤گيگش ٢٠٠تومان اختلافشه
                من هم ميخوام بگيرم اما به نظر من صبر كن چون در صورت ثابت بودن دلار قيمت ٦٤ به ١٦٥٠ ميرسه چون قيمت دلاريش ٢٠ دلار از ٤ اس كمتر والان ٤اس ١٦٥٠ تا ١٧٠٠ داره فرخته ميشه اما ايپد ٦٤ الان دربهترين حالت ١٨٥٠ قيمتشه!

نظر

فكر خوبيه دمت گرم
                  ویرایش توسط isalman : https://i-phone.ir/forums/member/77755-isalman در ساعت 14-04-2012, 12:34 AM

نظر

فكر خوبيه دمت گرم
                    برای تشکر کردن از دکمه سپاس استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط alihps

برای تشکر کردن از دکمه سپاس استفاده کنید.
                      دوست عزيز من از forum runner استفاده ميكنم سپاس نداره

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
                        منم میگم ۳۲ کافیه
                        ولی حتماً ۴جی بگیر که جی پی اس داخلی داشته باشه
                        ببخشيد تجربه خودتونه يعني اينكه ايپد داشتيد و سي دو كافي بود
                        واگه داشتي ميشه بگيد چه كاراي باهاش ميكرديد كه كافي بود

نظر

حجم اپها رو در 3GS و 4 مقايسه كنيد تغيير رزلوشن تصوير و افزايش اون باعث نياز سازندگان اپ به تغيير رزلوشن اون و افزايش رزولوشن كه موجب افزايش حجم اپ ميشه از طرفى افزايش قدرت پردازنده باعث ميشه يازندگان اپ جزئيات بيشترى در نظر بگيرن كه در مقايسه بين 4 و 4S هم افزايش حجم اپها پس از ارائه 4S ديده شد حالا در نظر بگيريم كه new ipad هم رزلوشن بالاترى داره هم از پردازنده گرافيكى چهارهسته اى داره هرچند افزايش سرعت پردازنده دو هسته اى رو ناديده بگيريم اما از طرفى رم هم افزايش پيدا كرده بناراين جملگى اين ويژگيها سازندگان اپها رو به ساخت اپهاى با كيفيت تصويرى بالاتر و باجزئيات بيشتر و سنگين تر ترغيب ميكنه بنابراين اپهاى سازگار با new ipad حجم بيشترى داره دليل ديگه براى اينكه ٦٤GB ترجيح داره اينه كه وقتى رزلوشن بالا باشه شما عكسها و فيلمهاى با كيفيت بالا رو در آيپد ذخيره ميكنيد چون لذتى از عكسها و ويدئوهاى با كيفيت استاندارد نميبريد خب مسلماً اين دسته هم حجم بالايى اشغال ميكنن و ديگر افزايش رزلوشن عكسبردارى و فيلمبرداريه فكر ميكنيد ضبط يك ساعت ويدئو فول اچ دى چقدر فضا نياز داره؟ بنابر مراتب مذكور حجم ٦٤GB بر ٣٢GB ترجيح داره. من زمانى كه آيپد ٢ داشتم ٣٧GB اپ ريختم اما حالا بعضى از همون اپها كه براى آيپد ساخته شده بود در آيپد جديد جلوه اى نداره واسه اين من
                          iPad2 3G 64GB رو فروختم و new iPad 4G 64GB خريدم.

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk
                          ویرایش توسط ashfa : https://i-phone.ir/forums/member/21175-ashfa در ساعت 14-04-2012, 01:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط khayam نمایش پست ها
                            حجم اپها رو در 3GS و 4 مقايسه كنيد تغيير رزلوشن تصوير و افزايش اون باعث نياز سازندگان اپ به تغيير رزلوشن اون و افزايش رزولوشن كه موجب افزايش حجم اپ ميشه از طرفى افزايش قدرت پردازنده باعث ميشه يازندگان اپ جزئيات بيشترى در نظر بگيرن كه در مقايسه بين 4 و 4S هم افزايش حجم اپها پس از ارائه 4S ديده شد حالا در نظر بگيريم كه new ipad هم رزلوشن بالاترى داره

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk
                            سلام . شما خودت چند گیگ داری ؟

یک مقایشه میشه بکنید بین دو برنامه قبل و بعد از سازگاری با iPad جدید !؟ مثلا infinity blade حجمش در iPad 2 چقدر بود ؟
                            الان که سازگار شده با iPad جدید حجمش چقدر شده ؟

مرسی

نظر

من ipad one 64 داشتم هميشه 50gb خالى بود
                              الان نيو 16 دارم بازم 8تا خاليه
                              بستگى به خودت داره
                              در ضمن روش 4 تا بازى به حجم هر كدوم يك گيگ هم دارم

نظر

صبر کنید ..
                              X