اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

safe mode

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• safe mode

دوستان من همین الان داشتم با گوشی کار میکردم (تو spring board) بودم که یه دفعه گوشی حالت رستارت پیدا کرد (برای 1 ثانیه) بعدش یه پیغام اومد که یادمه راجب spring board صحبت کرد و گفت الان تو safe mode هستی و اگه میخوای restart رو بزن که به normal mode بری ، که من restart زدم و به normal mode رفت!!!

سه گزینه ok (اگه اشتباه نکنم) restart و help داشت.

خواستم بدونم مشکل از چیه؟؟؟؟؟

یه برنامه ایم مشکل رو به وجود آورده . ببینید اگه این موضوع تکرار شد ! ببینید با چه برنامه ای که کار میکنید اینجوری میشه . که باید از برنامه های سیدیا باشه !

نظر

دوستان این مشکل برای من دوباره پیش اومد اما ایندفعه همونجوری که دوستمون آقای amir427 گفتن درحال استفاده از برنامه cydia نبودم ، گوشی رو خاموش کرده بودم و داشتم روشن میکردم که دوباره اررور اومد که این دفعه عکس گرفتم

نظر

از کی این جوری شده؟اخرین برنامه ای که به نظرت این مشکلو درست کرد رو پاک کن.

نظر

این به خاطر جیلبریک کردن هستش.بای من هم زیاد اتفاق می افته ولی هیچ مشکل خاصی پیش نمیاد.ربطی هم به پاک کردن برنامه نداره

نظر

Restart رو بزنید اگه دقیقا بعد از ریستارت دوباره همین تکرار شد اخرین برنامه ای که از سیدیا نصب کردید پاک کنید اگر نه هم که مشکلی نیست
            (جون هرکی دوس دارید اینقد تاپیک نزنید تو مشکلات آیفون 4s بنویسید)

نظر

دوست گلم سلام restart رو که بزنی میری به سیف مد برای برگشتن به حالت عادی کافیه گوشی رو خاموش و روشن کنید

نظر

نوشته اصلی توسط istgah نمایش پست ها
                دوست گلم سلام restart رو که بزنی میری به سیف مد برای برگشتن به حالت عادی کافیه گوشی رو خاموش و روشن کنید
                دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی restart رو که بزنید میرید به حالت عادی
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

قربون شما مرسی از دقتتون
                  ولی این ارور رو روی گوشی بنده و دوستم هر وقت ظاهر میشه اگر که ریستارت رو بزنیم میره روی سیف مد
                  میفرمایید غلط میگم پاک میکنم بنده هم مثل شما قصد راهنمایی دارم

نظر

دوست عزیز شما صد درصد یک برنامه ای رو دستی از سایدیا نصب کرده اید که ناسازگاری داره وموجب میش دیوایس شما به سیف مد بره که البته با روشهایی که دوستان اشاره کردند موقتاً درست میشه ولی کماکان شاهد این حالت خواهید بوود ، شما با ازمون وخطا ببینید کدوم برنامه باعث این مشکل شده و پاکش کنید ( واسه خودم دو برنامه Aero و360safe.... باعث اخلال تو وضعیت عادی شده بود که با پاک کردنشون دیگه همچین حالتی پیش نیومده واسه دیواسم)....

نظر

با این پست کاملا موافقم
                      همین کار رو بکن

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                        دوست عزیز شما صد درصد یک برنامه ای رو دستی از سایدیا نصب کرده اید که ناسازگاری داره وموجب میش دیوایس شما به سیف مد بره که البته با روشهایی که دوستان اشاره کردند موقتاً درست میشه ولی کماکان شاهد این حالت خواهید بوود ، شما با ازمون وخطا ببینید کدوم برنامه باعث این مشکل شده و پاکش کنید ( واسه خودم دو برنامه aero و360safe.... باعث اخلال تو وضعیت عادی شده بود که با پاک کردنشون دیگه همچین حالتی پیش نیومده واسه دیواسم)....
                        دوست عزیز شما درست میگی من یه برنامه نصب کردم اما بعد پاکش کردم !!!

این مشکل قبل از نصب کردن برنامه هم بود !!!
                        ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 22-04-2012, 10:03 PM

نظر

سلام من گوشیم آیفون 5 هست نمیدونم چی شده گوشی وقتی میزنم به شارژ یا به کامپیوتر که آهنگ اینا بریزم گوشی میره حالت safe Mode چند روز قبلشم من برنامه protecti رو حذف کردم از گوشی چون اشتباه کردم تو تنظیماتش وقتی برنامه پاک کردم فرداش اومدم آهنگ بریزم رو گوشی میرفت تو safe mode به شارژ هم زدم رفت safe Mode...!

نظر

safe mode

نوشته اصلی توسط yazdbboy نمایش پست ها
                            سلام من گوشیم آیفون 5 هست نمیدونم چی شده گوشی وقتی میزنم به شارژ یا به کامپیوتر که آهنگ اینا بریزم گوشی میره حالت safe Mode چند روز قبلشم من برنامه protecti رو حذف کردم از گوشی چون اشتباه کردم تو تنظیماتش وقتی برنامه پاک کردم فرداش اومدم آهنگ بریزم رو گوشی میرفت تو safe mode به شارژ هم زدم رفت safe Mode...!
                            برای اینکه یکی از برنامه های سیدیا ناسازگار هست باید به سیدیا بروید و آن را حذف کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                              برای اینکه یکی از برنامه های سیدیا ناسازگار هست باید به سیدیا بروید و آن را حذف کنید.
                              • خوب از کجا بدونم کدوم برنامه ناسازگار هست؟

نظر

صبر کنید ..
                              X