اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با note

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با note

سلام به همه اساتید ....
    دوستان من جدیدا به دو تا مشکل نسبتا جدی برخورد کردم که امیدوارم با راهنماییهای شما مرتفع بشه...
    خلاصه میگم:
    1- بمحض اینکه وارد برنامه note میشم بلافاصله خارج میشه و عملا قابل استفاده دیگه نیست!!!!!!!!!
    2- برخی موتقع که البته اخبرا دفعاتش زیاد هم شده تا میخام تماس بگیرم با یه صفحه سفید مواجه میشم که هیچ گزینه ای توش نیست و عملا امکان تماس یا کار دیگه ای وجود نداره بنحویکه عملا فلج میکنه هر کاری رو.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

بند 6 قوانین سایت
    کاربران باید در ارسال تاپیک های جدید از عنوان مناسب و مربوط به آن تاپیک استفاده کنند. از انتخاب عناوینی مانند کمک، سوال!!!، یکی راهنمایی کنه، موضوع حیاتی، یکی جواب بده، آیفونم روشن نمیشه، چیکار کنم؟ و ... خود داری کنید، در غیر این صورت تاپیک حذف خواهد شد. یک عنوان مناسب شامل کلمات کلیدی سوال، خبر یا پیام آن تاپیک می باشد.
    لطفاً به قوانین احترام بگذارید

عنوان اصلاح شد !
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 11-04-2012, 10:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nariman88 نمایش پست ها
      سلام به همه اساتید ....
      دوستان من جدیدا به دو تا مشکل نسبتا جدی برخورد کردم که امیدوارم با راهنماییهای شما مرتفع بشه...
      خلاصه میگم:
      1- بمحض اینکه وارد برنامه note میشم بلافاصله خارج میشه و عملا قابل استفاده دیگه نیست!!!!!!!!!
      2- برخی موتقع که البته اخبرا دفعاتش زیاد هم شده تا میخام تماس بگیرم با یه صفحه سفید مواجه میشم که هیچ گزینه ای توش نیست و عملا امکان تماس یا کار دیگه ای وجود نداره بنحویکه عملا فلج میکنه هر کاری رو.
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید...
      به احتمال زیاد از سیدیا برنامه ای نصب کرده اید که سازگاری نداره

نظر

صبر کنید ..
      X