اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال هر نوع فایلی به iCloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال هر نوع فایلی به iCloud

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز
    از بزرگترین محدودیت های iCloud برای کاربران عدم امکان ارسال مستقیم هر نوع فایلی به آن است . قابلیتی که در سیستم کلود قدیمی اپل که به نام Mobile ME شناخته میشد با ورودی iDisk امکان پذیر بود .
    برای ارسال هر نوع فایلی به iCloud و داشتن دسترسی به آن یک راه بسیار ساده وجود دارد

بطور مثال یک عکس یا فیلم یا هر فایل تکی یا گروهی که می خواهید رو نخست زیپ کنید

سپس پسوند Zip را به txt تغییر دهید

حال به سایت icloud.com مراجعه کرده و بعد از وارد کردن اکانت خود ٬ گزینه iWork را انتخاب کنید

بعد از ورود به این صفحه اسناد و نوشته های خود را در سه برنامه iwork که نوشته اید و توسط icloud بکاپ گیری شده است نشان می دهد . از گوشه بالای صفحه روی بخش تنظیمات کلیک کنید

و Upload documents را انتخاب نمایید

فایلی که در واقعیت یک عکس یا هر چیز دیگری است و ما پسوند آن را به txt عوض کردیم ٬ انتخاب می کنیم و عملیات آپلود آغاز می شود

فایل هایی که با پسوند txt آپلود می شوند در قسمت pages می روند

حال با دانلود مجدد و عوض کردن پسوند به شکل اصلی می توانید از آن فایل استفاده کنید

موفق باشید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

درسته، ولی به نظر من به هر حال جای خالی photo, music و Documents بصورت مستقل تو iCloud واقعا حس میشه.

نظر

خوب تمام چیزایی که گفتید بصورت اتوماتیک بکاپ گیری یا ذخیره میشه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

یه سوال بی ربط! موزیک هارو میشه رو soundcloud ذخیره کرد؟

نظر

کاش icloud را یکچیزی مثل DropBox درست میکرد. که واقعا یک drive آنلاین هم داشته باشه apple. گوگل هم drive را راه اندازی کرده اما apple هنوز قابلیت های icloud را در حد backup گیری گذاشته.
          ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 25-04-2012, 01:12 AM
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
            یه سوال بی ربط! موزیک هارو میشه رو soundcloud ذخیره کرد؟
            خوب وقتی شما موزیک رو آپلود می کنید در صفحه شما ذخیره میشه !

نظر

با سلام وخسته نباشید
              میخواستم بدونم ایا میتونم به صورت مستقیم فایلی رو ارسال کنم به گوشیم ؟
              من اوایل که مک بوک و گوشی رو گرفته بودم چندین بار از طریق نرم افزار AirDrop تونستم هر فایلی دلم میخواست خیلی راحت و سریع ارسال کنم به گوشیم آیا راه بهتری هم هست ؟
              لطقا آموزش کامل و صحیح کار با AirDrop رو قرار بدید یا اگه داخل انجمن هست لینک محبت کنید . چون در حال حاضر نمیتونم چیزی ارسال کنم نمیدونم چرا
              ایا میشه با وصل کردن گوشی از طریق کابل ایفون به مک بوک چیزی ارسال کرد به صورت مستقیم ؟
              و خیلی ممنون من از راهنمایی شما استفاده کردم یاد گرفتم برای آی کلود ولی این کار هم از اونور باید آپلود کرد هم توی گوشی سخته واقعا
              خیلی ممنون .

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.Ghorbani نمایش پست ها
                با سلام وخسته نباشید
                میخواستم بدونم ایا میتونم به صورت مستقیم فایلی رو ارسال کنم به گوشیم ؟
                من اوایل که مک بوک و گوشی رو گرفته بودم چندین بار از طریق نرم افزار AirDrop تونستم هر فایلی دلم میخواست خیلی راحت و سریع ارسال کنم به گوشیم آیا راه بهتری هم هست ؟
                لطقا آموزش کامل و صحیح کار با AirDrop رو قرار بدید یا اگه داخل انجمن هست لینک محبت کنید . چون در حال حاضر نمیتونم چیزی ارسال کنم نمیدونم چرا
                ایا میشه با وصل کردن گوشی از طریق کابل ایفون به مک بوک چیزی ارسال کرد به صورت مستقیم ؟
                و خیلی ممنون من از راهنمایی شما استفاده کردم یاد گرفتم برای آی کلود ولی این کار هم از اونور باید آپلود کرد هم توی گوشی سخته واقعا
                خیلی ممنون .
                براي كار با Air Drop كافيه مك و آيفون سه حالت زير رو داشته باشند:
                ١. به يك شبكه ي وايفاي متصل باشند
                ٢. بلوتوث در هر دو دستگاه روشن باشد.
                ٣. Air Drop روي گزينه ي only from contacts يا everyone باشد.

نظر

صبر کنید ..
                X