اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چه آنتی ویروسی برای مک لاین پیشنهاد میکنید ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چه آنتی ویروسی برای مک لاین پیشنهاد میکنید ؟؟

با سلام .
    من یه مکبوک پرو md313 دارم روی 10.7.2 هستم
    میخواستم ببینم آیا آنتی ویروسی پیشنهاد میکنید یا نه و همچنین اگه آنتی ویروس پیشنهاد میدید چه آنتی ویروسی
    ممنونم ....

مگه مک Anti-virus میخواد؟*

Kasper-Sky پیشنهاد میشه.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

غالب بدافزار ها و ویروس های موجود برای ویندوزه نه مک !

نظر

سلام
        من mackeeper استفاده میکنم خیلی خوبه روزی ۵ بار آپدیت میشه.cacheها رو خالی میکنه.برنامه ها رو uninstal میکنه.میتونی فایل ها رو با *پسورد hide کنی.این ها علاوه بر interner security و anti-virus است.
        پشتیبانی 24/7 هم داره بلافاصله مشکلتو جواب میدن بصورت live chat.
        اگر هم خواستی میتونی license رو به قیمت 39$ بخری.
        کلا خیلی خوبه

نظر

من تا حالا تومك به مشكل ويروس بر نخوردم ولي nod32 نسخه ي مك هم داره كه مي توني از اين سايت دانلود كني :
          http://www.eset.com/us/
          كدش هم از اين جا بگيرين
          http://www.nod360.com/

نظر

آنتی ویروس برای مک لازم ندارید و فقط همواره مک خودتون رو آپدیت نگه دارید که بخش امنیتیش همیشه بروز باشه
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من تو همین فروم خوندم که تروجان جدیدا برای مک اومده !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط bakuryu نمایش پست ها
                اومده بود که با آپدیت جاوا، این مشکل برطرف شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط bakuryu نمایش پست ها
                  به قول اصلاح امنیتی " تنها سیستم امن در دنیا ، سیستم خاموش است " ، و نمیشه گفت مک ۱۰۰٪ امن هست ، جون همیشه bug در برنامه نویسی وجود داشته و وجود خواهد داشت . درسته براش تروجان اومده. اما هنوز بصورت وحشتناک زیاد نشده که بخواهید سرعت cpu و فضای رم را قربانی anti virus کنید. اگر قدرت cpu بالاست که kasper را نصب کنید.

تازه anti-virus ها قبل از شیوع ویروس که anti اون را نمیتون بسازن که ، پس همون تروجان اگر anti virus داشتید به احتمال ۵۰٪ آلوده میشد.که بعد این ماجرا هم anti اون تروجان ساخته شد. چون Anti virus ها نمی تونن بصورت کاملا ۱۰۰٪ ماهیت فایل را تشخیص بدن که ویروس هست یا نه. حالا شما اگر خیلی نگران هستی Kasper هست که من قبلا نصب کردن رای تست و باهاش کار کردم خوب بوده.اما فقط ویروسهای ویندوزی که روی فلش ها بوده را پاک کرده چون خود مکم تاحالا ویروس نگرفته.
                  ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 12-04-2012, 01:19 AM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                    به قول اصلاح امنیتی " تنها سیستم امن در دنیا ، سیستم خاموش است " ، و نمیشه گفت مک ۱۰۰٪ امن هست ، جون همیشه bug در برنامه نویسی وجود داشته و وجود خواهد داشت . درسته براش تروجان اومده. اما هنوز بصورت وحشتناک زیاد نشده که بخواهید سرعت cpu و فضای رم را قربانی anti virus کنید. اگر قدرت cpu بالاست که kasper را نصب کنید.

تازه anti-virus ها قبل از شیوع ویروس که anti اون را نمیتون بسازن که ، پس همون تروجان اگر anti virus داشتید به احتمال ۵۰٪ آلوده میشد.که بعد این ماجرا هم anti اون تروجان ساخته شد. چون Anti virus ها نمی تونن بصورت کاملا ۱۰۰٪ ماهیت فایل را تشخیص بدن که ویروس هست یا نه. حالا شما اگر خیلی نگران هستی Kasper هست که من قبلا نصب کردن رای تست و باهاش کار کردم خوب بوده.اما فقط ویروسهای ویندوزی که روی فلش ها بوده را پاک کرده چون خود مکم تاحالا ویروس نگرفته.
                    سلام آقای احسان

من اینجا تقریبا تمام سوالات در مورد آنتی ویروس رو خوندم.

یه سوال دارم:

فرض کنید یه فلش مموری حاوی ویروس رو به مک متصل میکنیم و فایلهای داخلش رو در مک کپی میکنیم و بعدا فلش دیگه ای رو به مک متصل میکنیم و یه سری از اون فایلها رو برای انتقال به یک ویندوز یا استفاده در پخش ماشین یا ... داخلش کپی میکنیم،به نظر شما اونوقت سیستم مک ما وسیلهٔ انتقال ویروس نمیشه؟!!!

نظر

اصولا از لحاظ تیوری حرفتون درسته.
                      با اینکه مک از BSD مشتق شده و در حال حاضر امنیت بالا و بعبارتی امن ترین سیستم عامل OpenBSD هست ولی همیشه سیستم کد بسته و انحصاری نآمنه.
                      به نظرم شما با پسورد خوب ؛ استفاده نکردن از روت و اسکرپتهایی که نمیدونید چی داخلشونه مک رو امن کنید.
                      یه آنتی ویروس خوب هم clamAV هست که رایگانه.

نظر

منم mackeeper رو واسه هر كاربر مكي پيشنهاد ميدم
                        امكاناتش عاليه
                        يه نرم افزار همه كاره س
                        آنتي ويروسم داره

Tapatalk
                        لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

نظر

آنتی ویروس شرکت Symantec برای مک به نام iAntivirus که free هم هست و توی AppStore :
                          Mac App Store - iAntivirus

نظر

من روی مک بوک ایر از کسپر اسکی استفاده میکنم.
                            فوق العاده است.هم سبک و هم راحت.اصلا احساس کندی سرعت برعکس نسخه ویندوزی نداره.
                            البته ارجینالش رو باید بخری چون کرک شدش نیست.
                            به نظرم هیچ نرم افزار و سیستم عاملی امن نیست.و همون طور که میدونیم شرکت کسپر اکسی زودتر از اپل فلش بک رو شناخت.
                            من ترجیح میدم همیشه روی مکم یه انتی ویروس باشه.

نظر

والا ما مک گرفتیم که دیگه این مسخره بازی های ویندوز نباشه ، همش ویروس تروجان و ... !

نظر

صبر کنید ..
                              X