اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد کارت گرافیک مک بوک پرو 2011

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد کارت گرافیک مک بوک پرو 2011

با سلام به دوستان عزیز . من یه مک بوک پرو 2011 13inch دارم که کارت گرافیکش intel HD 3000 هستش . مشکل من اینه که تو مشخصات این کارت گرافیک تو سایتها نوشته با 384Mb حافظه . در صورتی که تو تنظیمات سیستم من نوشته 64mb Dedlicated . آخه از یه سیستم با cpu core i7 2.8Gh و 750GB HDD و ... بعیده همچین کارت گرافیک مزخرفی . دوستان اگه کسی چیزی میدونه تورو خدا بگه . چون داره حالم ازش بهم میخوره وقتی یه PES 2011 رو هم اجرا نمیکنه . حیف پولی که پاش دادم

کلا با این کارت گرافیک باید قید بازی کردن رو بزنی چون من خودم دقیقا همین مدل رو دارم اگه واسه بازی کردن خریدی باید مدل بالاترش رو انتخاب می کردی وگرنه با این کارت گرافیک فقط میشه فیلم hd ببینی کلا این مدلش واسه بازی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط gardenhome_666 نمایش پست ها
      با سلام به دوستان عزیز . من یه مک بوک پرو 2011 13inch دارم که کارت گرافیکش intel hd 3000 هستش . مشکل من اینه که تو مشخصات این کارت گرافیک تو سایتها نوشته با 384mb حافظه . در صورتی که تو تنظیمات سیستم من نوشته 64mb dedlicated . آخه از یه سیستم با cpu core i7 2.8gh و 750gb hdd و ... بعیده همچین کارت گرافیک مزخرفی . دوستان اگه کسی چیزی میدونه تورو خدا بگه . چون داره حالم ازش بهم میخوره وقتی یه pes 2011 رو هم اجرا نمیکنه . حیف پولی که پاش دادم
      کل مک بوک ها بازی های مک رو خوب اجرا میکنن روی ویندوز مشکل دارن ، دومن شما یادت رفت بخونی که قابل شیر شدن با رم هست یعنی تا ۵۱۲ افزایش پیدا میکنه

نظر

آره بازی کردن دیگه تعطیل با این وجود . میرم سر کار دیگه حالا که این طور شد
        ویرایش توسط gardenhome_666 : https://i-phone.ir/forums/member/90239-gardenhome_666 در ساعت 10-04-2012, 02:08 PM

نظر

لب تاب ديگه كنسول كه نيست من با كارت گرافيك بالاتر از اين هم نميتونم بازي هاي روز مثل بتر....پلي كنم
          اين كارت گرافيك در بنچ مارك در كلاس ٤ قرار ميگيره

نظر

صبر کنید ..
          X