اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

spite جایگزینی سریعتر برای spire

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• spite جایگزینی سریعتر برای spire

spite جایگزینی برای spire می باشد که به گفته سازندگان آن سریعتر و کامل تر از spire می باشد .
    همچنین این نسخه با آخرین ورژن یعنی 5.1 نیز سازگاری کامل دارد.

spite در سورس repo.technetec.com موجود میباشد.

منبع:pandaapp
    ویرایش توسط smb1 : https://i-phone.ir/forums/member/6245-smb1 در ساعت 16-04-2012, 12:24 PM

همچین برنامه ای در این سورس موجود نمیباشد!

نظر

ihackssource

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
        ihackssource
        میشه ادرس کامل رو بدین ؟

نظر

کد:
          ihacksrepo.com
          این آدرس سورس این برنامه هست

نظر

یعنی باید اول spite رو که 132 مگابایت هست نصب کنیم بعد ادامه کارارو تو تاپیک i4siri از بعد نصب spire رو انجام بدیم؟

نظر

نصب نکنین ماله من دیگه بالا نمیاد:d

نظر

چرا یعنی نصب نکنیم ؟ حجمش چه قدره آیا دب داره راحت تر نصب کنیم ؟ از اون بهتره ؟ سرورهاش رو از کجا گیر بیاریم ؟

نظر

دوستان عزيزم: اصلا اين برنامه رو نصب نكنيد، بنده نصب كردم گوشي بالا نيومد،،،

اقاي محترم smb1 شما هم محبت كن قبلا تست كن رو گوشي خودت ، بعد هر نرم افزاري خواستي معرفي كن ، تا ديگر دوستان رو مثل من بدبخت نكني

نظر

نوشته اصلی توسط nerdesin نمایش پست ها
                    دوستان عزيزم: اصلا اين برنامه رو نصب نكنيد، بنده نصب كردم گوشي بالا نيومد،،،

اقاي محترم smb1 شما هم محبت كن قبلا تست كن رو گوشي خودت ، بعد هر نرم افزاري خواستي معرفي كن ، تا ديگر دوستان رو مثل من بدبخت نكني
                    جناب nerdesin من فقط اطلاع رسانی کردم کسی رو مجبور به نصب نکردم شما هم میتونید با سازندش در میون بذاری واگه مشکلی داری به ایشون بگی.

نظر

صبر کنید ..
                    X