اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیزییبل شدن اکانت ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیزییبل شدن اکانت ایتونز

اکانت ایتونزم دیزیبل شده هرکارکردم نشد چه جوری میتونم دوباره فعالش کنم ؟

دوسته عزیز

علت دیس ایبل شدن رو براتون قاعدتا ایمیل میکنن. چک کنید و اگه ایمیل رو دریافت کردید مطرح کنید تا راهنمایی کنم.

نظر

این متنیه که داده بهم اما داخلش که میشم ازم یه پسورد میخواد میدم باز ایمیل میده .
      Dear babak jamali,
      To reset your Apple ID password, simply click the link below. That will take you to a web page where you can create a new password.
      Please note that the link will expire three hours after this email was sent.
      Reset your Apple ID password >

Questions? There are lots of answers on our Apple ID support page >
      If you weren't trying to reset your password, don't worry — your account is still secure and no one has been given access to it. Most likely, someone just mistyped their email address while trying to reset their own password.
      Thanks,
      Apple Customer Suppor

نظر

اکانت شما disable نشده، احتمالا اشتباهی Forgot password رو زدین، حالا باید سوالات امنیتی که قبلا وارد کردید( یا چیزای دیگه که خودتون وارد کردید،) پاسخ بدید تا پسورد ریست بشه.

نظر

واسه منم اینجوری شده بود نا خداگاه بعد reset رو زدم رفتم تو میل خودم پسووردم رو عوض کردم که خدارو شکر درست شد.. البته بعدا دلیلش رو تو فروم همسایه خوندم که بخاطر زمانی بود که آیتونز بدون چیز پی ان کار می کرد اپل آدرس رو شناسایی کرد واسه همین تعدادی از اکانت هارو دیسیبل کرد..

نظر

مرسی حل شد دمتون گرم .
            فقط یه مشکل دیگه دارم .
            بعدازرستور به ۵.۱ روچندتا اپلیکیشن که میرم میپره بیرون چندتا ورژنشم تست کردم اینم بگم که اولش بکابی که در ورژن ۵.۰.۱ داشتم زدم رو گوشی اما هیچی اضاف نشد به نظرتون از ناسازگاربودن با این ورژن است ؟
            مثلا یکیش یاهومسنجر ورژن ۲۲۵ یا فیس ... ممنونم

نظر

با سلام
              از دوستان ممنون میشم یه کمکی بکنبد امروز یه مشکلی واسم پیش اومده اونم اینکه میخواستم برنامه ای رو از app store دانلود کنم که میگه ایدی اپل شما قفل شده موندم چیکار کنم تو ایمیلم چیزی نیومده
              ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

میشه دقیقا بگید چه پیغامی میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                  میشه دقیقا بگید چه پیغامی میده؟
                  چون من اپل ایدی رو توسط وی پی انی که داشتم ساختم و چون این وی پی ان هم سرورش هلندی میباشد و موقع ساخت اکانت اپل زبان رو به هلندی تغییر دادم کلا زبان itunes به صورت هلندی میباشد که متن ارور نوشته شده هم به زبان هلندی میباشد که
                  توسط مترجمای انلاین تونستم ترجمه کنم

متن رو برات مینویسم شما هم یه نگاه بنداز البته به زبان هلندیه

Uw apple id is vergrendeld

نظر

منم همين مشكلو دارم

نظر

قفل شدن رو من سوادم نمی رسه ! نشنیدم تا حالا.

نظر

مصطفی جان مشکل ایشون زبان نیست، میگه اکانت قفل شده.
                        ترجمه اون جمله اینو میگه. آیا قفل شدن اکانت هم ن دیس ایبل شدنه؟

نظر

جدیداً اپل روی پسورد ها گیر میده
                          اکانت خود من دیزیبل شد و گفته شد که پسوردتون باید به روز بشه و تحت شرایط جدید باشه !

نظر

az app store ke mikham barname download konam gir mide security info required bayad che kar konam?

نظر

صبر کنید ..
                            X