اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورق زدن pdf بدون نیاز به دست در آی پد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ورق زدن pdf بدون نیاز به دست در آی پد

یکی از استفاده های اصلی تبلت ها مطالعه کتاب های الکترونیک میباشد و همین چند ساعت قبل در مورد آمار مطالعه کتاب های الکترونیک صحبت کردیم. حالا یک اپلیکیشن خواندن کتاب های الکترونیک را راحت تر نیز کرده است.

اپلیکیشن *MagicReader به شما اجازه میدهد تا بدون لمس صفحه آی پد اقدام به ورق زدن صفحات PDF کنید. این اپلیکیشن با فعال کردن دوربین جلوی آیپد و شناسایی صورت شما، این امکان را فراهم میکند تا با حرکت سر خود به راست یا چپ صفحات PDF را ورق بزنید.

تصور کنید برای مثال در حال آشپزی هستید و همزمان دستور پخت را از روی آیپد خود مطالعه میکنید؛ دست شما درگیر آشپزی است و طبعا نمیخواهید صفحه آیپد خود را کثیف کنید. اینجاست که این اپلیکیشن به کمک شما می*آید و تنها با یک حرکت ساده سر، میتوانید بین صفحات PDF خود جابه*جا شوید.

دقت کنید از امکانات این اپلیکیشن در جاهای دیگر آیپد نمیتوانید استفاده کنید، بلکه تنها در محیط خود آن و PDF Reader داخلی اش است که چنین قابلیتی در اختیار شما قرار میگیرد.

شاید فکر کنید در عمل این برنامه چندان کارایی نداشته باشد اما به هر حال با توجه به رایگان بودن آن میتواند تجربه ای جالب و جدید برای شما به همراه داشته باشد. این اپلیکیشن که تنها از سری iOS 5.x پشتیبانی میکند هم اکنون در اپ استور برای آی پد داران ، آماده دانلود است.

منبع:
    ورق زدن PDF بدون نیاز به دست در آی پد | نارنجی

منکه از بس گردمو چپ و راست کردم ، گردم درد گرفت:d

نظر

به قول خودش فقط برای کتاب آشپزی خوبه

به نظرم این برنامه شکست بخوره چون میتونه موجب نقص در مهره های گردن بشه

نظر

من نصب و امتحان کردم بنظرم با دست راحتترم تا سر! چون من شبا و در حالتیکه دراز کشیدم وقت کتاب خوندن دارم و با دست راحتترم تا سرمو بچرخونم :d
        ولی ایده ی خوبیه برای نرم افزارا و بازیهای دیگه

نظر

این کج و راست کردن گردن مبارک ترفند خاصی داره؟
          من که هر کاری میکنم ورق نمیخوره.

نظر

نوشته اصلی توسط hamidelpiero نمایش پست ها
            این کج و راست کردن گردن مبارک ترفند خاصی داره؟
            من که هر کاری میکنم ورق نمیخوره.
            بايد اون ستاره بالا سمت راست رو روشن كني تا كار كنه
            خيلي جالبه فقط اينكه چجوري ميشه pdf هارو از داخلش پاك كرد؟

نظر

صبر کنید ..
            X