اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه تشخیص مشکل وایرلس آیپد جدید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه تشخیص مشکل وایرلس آیپد جدید!

با سلام خدمت دوستان

این تاپیک رو درست کردم تا با کمک دوستان راه حلی پیدا کنیم برا تشخیص مشکل وای فای آیپد جدید قبل از خرید!
    چون هنوز خود اپل هم نمیدونه مشکلش بخاطر نرم افزار هست یا سخت افزار پس یمقدار قضیه مهم میشه چون اگر سخت افزاری باشه تو ایران هیچ راه برگشتی وجود نداره!

یقینا دوستان مطلع و کاربلد راه هایی رو میتونن پیشنهاد کنن تا کاربرانی که میخوان آیپد جدید بخرن بعد از خرید دچار مشکل و ناراحتی نشن!

راه حل های شما میتونه هم عملی(تست هایی که میتون تو خود فروشگاه انجام یدن) باشه هم با معرفی نرم افزار!

سایت های خارجی هم یقینا به تب و تاب این ماجرا افتادن تا راه حلی برا تشخیص این ماجرا ارائه بدن که از اون ها هم میتونیم کمک بگیریم

تمامی راهکار های شما در صورت مفید بودن تو پست دوم همین تاپیک با قید نام اون شخص مطرح میشه!

امیدوار هستم با ایجاد این تاپیک حرکت مفیدی رو برای کاربران این تالار کرده باشم!

سپاسگزارم از همه شما دوستان

دارا
    ویرایش توسط aeadt : https://i-phone.ir/forums/member/77635-aeadt در ساعت 05-04-2012, 08:49 PM

راهکار های شما در صورت مفید بودن
    در این پست مطرح میشن و جمع بندی!
    ویرایش توسط aeadt : https://i-phone.ir/forums/member/77635-aeadt در ساعت 05-04-2012, 08:50 PM

نظر

لطفا تاريخ خريد هم اگه ميشه إفرادي كه مشكل داشتن بگن...

نظر

با سلام ،والا مال من برمیگرده به برج ۵ سال ۹۰،تازه گرفته بودمش ورژن ۴.۳.۵ بود،یه ماه بعد ورژن ۵ اومد که قابلیت اس ام اس رو داشت من هم زدم بعد از اون وایرلس شروع به اذیت کردن کرد و بعدش هم بکلی رفت،هر از گاهی با بیست بار یا سی بار ریبوت کردن واسه یکی دو دقیقه میومد دباره قطع میشد تا اینکه برج شش امسال با یه ریبوت کردن به مدت دو روز وایرلسم اومد و دباره قطع شد،من حرفمو کوتاه میکنم چون با این مشکل ماجراها داشتم(آیپد ۲ ۳gیا همون gsm سیم کارت خور)

نظر

نوشته اصلی توسط imamal نمایش پست ها
          با سلام ،والا مال من برمیگرده به برج ۵ سال ۹۰،تازه گرفته بودمش ورژن ۴.۳.۵ بود،یه ماه بعد ورژن ۵ اومد که قابلیت اس ام اس رو داشت من هم زدم بعد از اون وایرلس شروع به اذیت کردن کرد و بعدش هم بکلی رفت،هر از گاهی با بیست بار یا سی بار ریبوت کردن واسه یکی دو دقیقه میومد دباره قطع میشد تا اینکه برج شش امسال با یه ریبوت کردن به مدت دو روز وایرلسم اومد و دباره قطع شد،من حرفمو کوتاه میکنم چون با این مشکل ماجراها داشتم(آیپد ۲ ۳gیا همون gsm سیم کارت خور)
          دوست من اینجا برای آیپد 3 هست نه 2 .

ضمنا این مشکل دیگه وجود نداره .

نظر

هنوز این مشکل wfii در نیو آیپد وجود دارد ؟
            کسی جدیدا خرید کرده که این مشکل باشه؟ مخصوصا توی wifi only

چون هنوز تاپیکش توی فروم اپل باز هست و حتی جدیدا هم افرادی میگن این مشکل هست !

نظر

صبر کنید ..
            X