اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش حل مشکل پر بودن فضای other در ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اين كه تابلو همه زيگه ميدونن اين راه حل نيست راه حلي ميشه گفت نداره البته من اموزشي گذاشتم كه همه راه هاي ممكن هست اگه از اون اموزشم نشه استفاده كرد راه ريستور هست

نظر

مشکل من با ریستور هم حل نشد از ۸ گیگ به ۱۳ گیگ رسیده من فکر میکنم مشکل مال بک آپ آیتیونز باشه اما از کجا باید حلش کرد چون من به محض اینکه ریستور کردم قبل از سینک other پر بود دوباره!!!

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread53405.html

نظر

من هم اين مشكلو داشتم با ري استارت آيپاد حل شد

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
            سلام دوستان...

امروز موقع گشت در انجمن متوجه شدم که بسیاری از دوستان با مشکل پر بودن فضای other در آیتونز هنگام اتصال گوشی به آیتونز مواجه اند...

راه حل :

فضای other مربوط به فایل هایی میشه که به صورت اضافی به گوشی اضافه میکنیم مثال: ( اضافه کردن فیلم یا موسیقی به پخش کننده های نرم افزاری و تم و ...)

که برای پاک کردن اون در گوشی مجبوریم از برنامه ifile در گوشی استفاده کنیم ...

به این صورت که edit رو میزنیم و بعد گزینه مربوطه رو انتخاب و بعد trash ( سطل آشغال ) رو میزنیم ...غافل از اینکه این فایل پاک نمیشه بلکه مثل محیط ویندوز به trash انتقال پیدا میکنه ...

برای پاک کردن trash و همچنین پاک کردن فضای other در itunes و گوشی ... ifile رو باز و edit رو لمس میکنیم و بدون اینکه گزینه ای رو تیک بزنیم trash رو لمس میکنیم و در پنجره باز شده empty trash رو میزنیم و حالا کار تمومه...

موفق باشید

بدترین الفاظ اینها هستند؛نمیتوانم،نمیدانم و نمیشود!
            دوست عزیز حداقل بفرمایید ifile رو که باز میکنیم به کدوم مسیر باید بریم؟چی رو باید پاک کنیم؟
            اگه گزینه ای رو لمس نکنیم با انتخاب نکنیم که گزینه تراش فعال نمیشه
            اموزش میزارید حداقل لطف کنید کامل باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
              دوست عزیز حداقل بفرمایید ifile رو که باز میکنیم به کدوم مسیر باید بریم؟چی رو باید پاک کنیم؟
              اگه گزینه ای رو لمس نکنیم با انتخاب نکنیم که گزینه تراش فعال نمیشه
              اموزش میزارید حداقل لطف کنید کامل باشه
              بنده خدا که نوشته باید اول edit رو بزنید بعدش trash رو انتخاب کنید و بعد از اون empty trash رو میزنید.
              این برا زمانیه که شما از طریق ifile برنامه ها و موزیک و ویدیو هارو پاک میکنید.
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

بدون جيلبريك كاري نميشه كرد؟
                ممنون

نظر

میشه دقیقا بگین برم سراغ کدوم فولدر ها؟

نظر

سلام :
                    تمام این حرف ها و نوشته ها مستلزم جیلبریک شدنه !
                    تکلیف من که جیلبریک نیستم چیه اونوقت ؟!! هرچی فروم بود رو گشتم فایده نداشت !
                    در ضمن با ریستور هم نمیره !
                    واسه من 1.53 gb هست !

نظر

واسه من 5 gb
                      دوستان اگه راه حلی هست بگید

نظر

صبر کنید ..
                      X