اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با برنامه folx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با برنامه folx

با سلام خدمت مدیران محترم و تمام بجه های سایت
    من امروز با برنامه folx مشکل پیدا کردم و مثل اینکه نمی خواد بر طرف شه ممنون میشم کمکم کنید
    راستش تا عصر با این برنامه یعنی folx 2 به خوبی و خوشی داشتم کار میکردم بعد برنامه رو بستم , شب که اومدم برنامه رو دوباره اجرا کنم هر کاریش کردم برنامه اجرا نشد , برنامه رو unistall کردم ۱دور هم زدم با برنامه clean my mac سیستم عامل رو یه صفایی دادم بعد دوباره برنامه folx 2 رو اومدم نصب کنم به امید اینکه کار کنه اما متاسفانه بازم جواب نداد و کار نکرد
    چه کار کنم درست شه ؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

راستی سیستم عاملمم lion هست

نظر

هیچکی نیست راهنمایی کنه ؟؟؟

نظر

اگه نصب دوباره میشه ولی اجرا نمیشه به احتمال قوی از تشخیص سرور برنامه نصب به کرک اونه و یجورایی از اجراش جلوگیری میکنه

نظر

در رابطه با مشکلتون نظری ندارم ولی پیشنهاد میکنم آخرین نسخه Speed Download رو یه تست بکنید. به نظرم خیلی عالیه و من به Folx ترجیح میدم شخصا

اینم لینک دانلودش خدمت شما:

https://rapidshare.com/files/2960972733/speedo530.rar

Pass: mojado

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
            در رابطه با مشکلتون نظری ندارم ولی پیشنهاد میکنم آخرین نسخه Speed Download رو یه تست بکنید. به نظرم خیلی عالیه و من به Folx ترجیح میدم شخصا

منم باهاتون موافقم، کلا کرک و سریال folx مصیبت شده، ولی speed download با توجه به نصب بسیار راحتش جایگزین مناسبیه

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها

ممنون حتما امتاحانش میکنم , اما با folx خیلی راحت ترم
              چون قبلا speed download داشتم راضی نبودم , اما بازم ممنون حتما نصبش می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                اگه نصب دوباره میشه ولی اجرا نمیشه به احتمال قوی از تشخیص سرور برنامه نصب به کرک اونه و یجورایی از اجراش جلوگیری میکنه
                folx 2 که کرک نشده !!!! سریالشم نیومده !!!! همون نسخه trial رو نصب می کنم

نظر

اگه با speed download مشکل داری iGetter رو هم یه تست بزن برای integration بهتر هم از flashgot addon استفاده کن
                  من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                  I cannot put my finger on It now
                  The Child is Grown , The Dream is Gone
                  I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

سلام دوستان
                    من هم دقیفا همین مشکل این دوستمون رو دارم ولی برای من نسخه ۱ هستش و کرک کامل چون میخواستم از اسکجولش استفاده کنم
                    همیشه مثل ساعت کار میکرد ولی یک بار بستم و دیگه باز نشد
                    سیستم منم لاین هستش و هر کاری میکنم باز نمیشه
                    البته این رو بگم که تو یوزر های دیگه ی همین لاین نسبش کردم و داره خیلی خوب کار میکنه
                    ایراد از کجاست به نظر شما
                    چون من فقط از این برنامه خوشم میاد و همه برنامه های دیگه رو امتحان کردم و اصلا باهاشون راحت نیستم
                    ممنونم میشم راهنمایی کنید

نظر

سلام من میخواستم یه فایلی رو با folx دانلود کنم بعد منصرف شدم delete with file'sh کردم الان هر ۵ ثانیه یه بار صفحه دانلودش و میاره .delete میکنم uninstall'esh کردم هیچ فایده ای نداره حتی quite'sh میکنم
                      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Yashtac نمایش پست ها
                        سلام من میخواستم یه فایلی رو با folx دانلود کنم بعد منصرف شدم delete with file'sh کردم الان هر ۵ ثانیه یه بار صفحه دانلودش و میاره .delete میکنم uninstall'esh کردم هیچ فایده ای نداره حتی quite'sh میکنم
                        ممنون
                        شما folx 2 نصب کنید
                        اگر مشکلتون ادامه داشت که بعید میدونم میتونین با برنامه هایی مثل mackeeper یه تمیزکاری بکنین cache ها و بقیه موارد رو پاک سازی کنین
                        نرم افزار رو با این برنامه uninstall کنید
                        البته فایلی رو که دانلود کردین به صورت ناقص توی download/folx رو پاک کنین
                        ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 29-08-2012, 01:00 AM

نظر

سلام

کرک برنامه folx 2.0.1029 هنوووز هم نیومده.....؟؟؟؟

*پس واسه دانلود های حجیم باید چیکار کنم ....؟؟؟؟

نظر

دوستان من یه مشکل دیگه با برنامه ی folx دارم و اونم اینه که دانلود که شروع میشه سرعت دانلود یهو میاد ثابت میشه روی 1.6 kb/s نمیدونم مشکل از کجاس.
                            پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد.

نظر

سلام من نسخه folx go pro از اپ أستور خريدم فقط هم براي دانلود از تورنت ولي نميدونم چرا كار نميكنه يعني من فايل تورنت رو دانلود ميكنم ولي وقتي ميكشم تو folx ادد ميكنم هيچ كاري نميكنه أيا تنظيمات خاصي داره ؟؟؟؟ لطفا راهنمايي كنين ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X