اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پارت نامبر امارات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پارت نامبر امارات

سلام دوستان
    آيا گوشى با پارت نامبر امارات از لحاظ كيفيت ساخت و سخت افزار با بقيه فرق داره ؟ و اگه گوشى به ورژن بالاتر آپديت بشه face time فعال ميشه؟
    با تشكر

نه دوست عزیز هیچ فرقی نداره فقط همین face time که نداره

نظر

اگه آپديت بشه اضافه ميشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.123 نمایش پست ها
        اگه آپديت بشه اضافه ميشه؟
        نخیر ، بصورت عمد روش facetime نذاشتن برای امارات ، بخاطر قوانین امارات.
        با JailBreak کردن و نصب کردن برنامه ای از cydia درست میشد. الان را نمیدونم.a
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خیر .

نظر

یه تجربه خودم رو هم بگم
            من خودم یه ایفون 4 امارات داشتم و یه آیفون 4 کانادا
            دوتاشونو تو ورژن 5.01 تو حداکثر Brightness گذاشتم، پارت نامبر کانادا به صورت کاملا محسوس شفافیتش بیشتر بود
            به چند نفر هم نشون دادم تا ممطئن بشم به نظر خود اینوطریه یا نه همه بدون استثنا با اولین نگاه تفاوتو احساس کردن!

نظر

دوست عزیز من قبلا پارت نامبر انگلیس داشتم مشکلات متعددی برام ایجاد کرده بود باطریش هم افتضاح بود ولی الان گوشی گرفتم پارت نامبرش امارات هستش خیلی ازاون یکی بهتره فقط face taim نداشت که اونم ازسیدیا face taim hackvicator نصب کردم ومشکلم کاملا حل شد
              بنظر من امارات ازاون یکی ها کیفیت بهتری داره چون خودم تجربه کردم

نظر

من خودم هم 4s با پارت نامبر هنگ کنگ داشتم و صفحه اش به زردی میزد دیروز بردم عوض کردم و 4s با پارت نامبر امارات گرفتم وکیفیت صفحه نمایشش عالیه

نظر

دوست عزیز از نظر کیفیت فرقی ندارن تو تاپیک های دیگه هم این موضوع سوال شده

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post643072

نظر

سلام
                    مبارکت باشه
                    یه چیز بت بگم دوست گلم
                    پارت نامبر امارات یکی از بهترین پارت نامبر هاست و کم ترین تعداد خرابی رو داره

نظر

در هیچ جا کیفیت فرقی نداره ، همه یه جا ساخته و طراحی میشه و اسمبلشون چین هست، چطور میشه که کیفیت فرق کنه ؟
                      امارات فقط face time نداره که به خاطر قوانینشون هست ، یک توییک از سیدیا نصب میکنید و درست میشه
                      ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 04-04-2012, 06:57 PM

نظر

شاید باورت نشه !*ولی من خودم ۴اس ۳۲ دارم پارت امارات و رفیقم پارت کانادا !*هر دو گوشی رو با نرم افزار Geekbench ازشون بنچ مارک گرفتیم. هر دو هم تو یه وضعیت بودن !*امتیازی که به گوشی من داد ۶۳۱ و امتیازی که به اون گوشی داد ۶۲۹ !*چند بار هم تست کردیم . در نهایت هیچ پارت نامبری از لحاظ کیفیت ساخت فرقی نداره !*فیس تایم هم با سایدیا و یه توییک ۲.۳ کیلوبایتی اوکی میشه !

نظر

ممنون از همگی

نظر

من نمیدونم در مورد ایفون این حرف صدق بکنه یا نه اما من ایپدم پارت نامبر امارات اما فیس تایم هم از روز اول بدون جیلبریک روش نصب بود.اون موقع ورژن ایپدم ۴.۳.۵ .مگه این پارت نامبر برای امارات نیست mc982e?

نظر

نوشته اصلی توسط hadi1993 نمایش پست ها
                              من نمیدونم در مورد ایفون این حرف صدق بکنه یا نه اما من ایپدم پارت نامبر امارات اما فیس تایم هم از روز اول بدون جیلبریک روش نصب بود.اون موقع ورژن ایپدم ۴.۳.۵ .مگه این پارت نامبر برای امارات نیست mc982e?
                              فیس تایم که از ورژن 5 به بالا اضافه شده چطور ماله شما تو ورژن پایینتر فعال بوده؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X