اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پارت نامبر امارات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
    در هیچ جا کیفیت فرقی نداره ، همه یه جا ساخته میشه و اسمبلشون کالیفرنیاست، چطور میشه که کیفیت فرق کنه ؟
    امارات فقط face time نداره که به خاطر قوانینشون هست ، یک توییک از سیدیا نصب میکنید و درست میشه
    استاد عزیز گوشیها در چین اسمبل میشن و نه در کالیفرنیا. از نظر کیفیت همه مثل هم هستند ولی شاید دوستان منظورشون اسکرین هست که فرق میکنه چون 2 شرکت ال جی و سامسونگ اسکرین رو زدن و برای همین بعضی ها به زردی میزنه و بعضی ها نه.

نظر

نوشته اصلی توسط hadi1993 نمایش پست ها
      من نمیدونم در مورد ایفون این حرف صدق بکنه یا نه اما من ایپدم پارت نامبر امارات اما فیس تایم هم از روز اول بدون جیلبریک روش نصب بود.اون موقع ورژن ایپدم ۴.۳.۵ .مگه این پارت نامبر برای امارات نیست mc982e?

این پارت نامبر امارات هست
      mc982e/a
      این اتصالات دیکتاتور امارات هم facetime رو بسته و هم imessage رو. تازه voice مسنجرها رو هم بسته بود کلا ولی دیگه دید خیلی تابلو هست خجالت کشید و باز کرد.
      ویرایش توسط dashtekahe : https://i-phone.ir/forums/member/10507-dashtekahe در ساعت 04-04-2012, 06:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
        استاد عزیز گوشیها در چین اسمبل میشن و نه در کالیفرنیا.
        بله ، اشتباه نوشتم
        ممنون از تذکرتون

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.123 نمایش پست ها
          فیس تایم که از ورژن 5 به بالا اضافه شده چطور ماله شما تو ورژن پایینتر فعال بوده؟؟
          من ایپدم رو که از جعبه در اوردم روش 4.3.5 نصب بود.الان رفتم رو جعبه رو نگاه کردم دیدم عکس منوی ایپد رو که انداحته فیس تایم روش نصبه.از روز اول رو ۴.۳.۵ برای من نصب بود.جیلبریک هم نکردم.
          نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
          این پارت نامبر امارات هست
          mc982e/a
          این اتصالات دیکتاتور امارات هم facetime رو بسته و هم imessage رو. تازه voice مسنجرها رو هم بسته بود کلا ولی دیگه دید خیلی تابلو هست خجالت کشید و باز کرد.
          این عکس از قسمت about پارت نامبر ایپدم امارات اما فیس تایم هم دارم.
          ویرایش توسط hadi1993 : https://i-phone.ir/forums/member/44410-hadi1993 در ساعت 04-04-2012, 07:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hadi1993 نمایش پست ها
            من ایپدم رو که از جعبه در اوردم روش 4.3.5 نصب بود.الان رفتم رو جعبه رو نگاه کردم دیدم عکس منوی ایپد رو که انداحته فیس تایم روش نصبه.از روز اول رو ۴.۳.۵ برای من نصب بود.جیلبریک هم نکردم.

این عکس از قسمت about پارت نامبر ایپدم امارات اما فیس تایم هم دارم.
            خوب شما 5.1 هست ورژن آیپدتون

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
              خوب شما 5.1 هست ورژن آیپدتون
              الان ۵.۱ هستش.
              firmware اولیه ۴.۳.۵ بود که روش فیس تایم هم داشت حتی اگه رو جعبه رو نگاه کنید ایکون فیس تایم تو منوی اصلی هستش.
              دوستی هم بالاتر گفته بود با اپدیت هم اضافه نمیشه

نظر

دوست عزیز روی آیپد فیس تایم فعاله فقط روی آیفون های امارات فعال نیست

نظر

تشکر از دوستان ولی رنگ LCd ربطی به پارت نامبر نداره مال بعضی از اماراتیها هم کمی زردی داره...

نظر

منم پارت نامبر اماراتم حرف نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من خودم طرفدار شدید اپل هستم ولی به نظر من اپل به خاطر اینکه بازم بتونه تو اوج بمونه باید کمی اصلاحات کنه و این کمی بی انصافیه فلان قدر پول گوشی بدی و منتظر باشه به شانست در بیاد که lcd گوشیت زرد باشه یا سفید

نظر

رنگش اونقدرا هم كه فكر ميكنين محسوس نيست. من كرمان از يه فروشگاه 3 تا 4s خريدم يكي براي خودم يكي براي داداشم يكيم براي دوستم. همشونم اماراتي هستن 2تاشون 5.0.1 بودن يكيشونم 5 و هر 3 تا هم صفحه سفيد بودن.يكي از دوستام تهران ورژن آمريكا گرفته بود با ios 5.1 اون صفحش يكم زرد ميزد. وقتي هم ميشه تشخيصش داد كه 2تا گوشي كنار هم باشنو يه wallpaper رو انتخاب كني و نورش رو هم بذاري حداكثر!

نظر

نوشته اصلی توسط farzad.123 نمایش پست ها
                          من خودم طرفدار شدید اپل هستم ولی به نظر من اپل به خاطر اینکه بازم بتونه تو اوج بمونه باید کمی اصلاحات کنه و این کمی بی انصافیه فلان قدر پول گوشی بدی و منتظر باشه به شانست در بیاد که lcd گوشیت زرد باشه یا سفید
                          اصلا چیز مهمی نیست تو منو یه مقدار مشخص توی عکی فیلم تفاوت انچنانی نداره

نظر

اتفاقا تو عکس زیاد مشخص نیست ولی تو یه صفحه

نظر

نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                              شاید باورت نشه !*ولی من خودم ۴اس ۳۲ دارم پارت امارات و رفیقم پارت کانادا !*هر دو گوشی رو با نرم افزار Geekbench ازشون بنچ مارک گرفتیم. هر دو هم تو یه وضعیت بودن !*امتیازی که به گوشی من داد ۶۳۱ و امتیازی که به اون گوشی داد ۶۲۹ !*چند بار هم تست کردیم . در نهایت هیچ پارت نامبری از لحاظ کیفیت ساخت فرقی نداره !*فیس تایم هم با سایدیا و یه توییک ۲.۳ کیلوبایتی اوکی میشه !

دوست عزیز عملکرد این نرم افزار بستگی به وضعیت فعلی دستگاه داره مثلاً چه مقدار از حاقظه اشغال شده تعداد نرم افزار هایی که نصب شده و یا در حال اجرا باشند.
                              برای مثال گوشی خودم آیفون 4S کانادا هست یه بار نرم افزار رو Run کردم نرخش شد 628 بعد از Clean کردن گوشی وریستارت کردن Run کردم شد 634!!!

نظر

سلام دوستان

پارت نامبر امارات فقط facetime نداره?
                                اخه یکی از دوستان گفته که imessage هم نداره.. درسته؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X