اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جامع نرم افزار HandcentSMS جایگزین قدرتمند Messages آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط elec60 نمایش پست ها
    احتمالا این شماره هایی که اسم نمینویسه هم تو سیم کارد و هم تو فون داری با دو اسم متفاوت.

Sent from my ipad using tapatalk hd
    با مسیج خود آیفون این مشکل رو ندارم.
    من برنامه رو پاک کردم و به دوستانم پیشنهاد میکنم نصب نکنن چون باگهای دیگه هم داشت.

نظر

نوشته اصلی توسط reza82n نمایش پست ها
      آره,
      منم درخواست کردم در ورژن بعدی پسورد رو فعال کنن مثل بایت اس ام اس که در جواب گفته شد 20 روز دیگه این امکان رو اضافه میکنن.
      ممنون از پیگیریتون.منم باهاشون تماس گرفتم قول این رو دادند که روی این 3تا قابلیت در نسخه های بعدی برنامه شون کار کنند

1-دلیوری ریپورت
      2-پنهان کردن یا همون گذاشتن پسورد روی اس ام اس ها
      3-فرستادن اس ام اس های زمان بندی شده

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
        با مسیج خود آیفون این مشکل رو ندارم.
        من برنامه رو پاک کردم و به دوستانم پیشنهاد میکنم نصب نکنن چون باگهای دیگه هم داشت.
        کاش باگ هاش رو هم اینجا بگید تا اگه این مشکل همگانی بود به سازنده هاش بگیم تا برطرفش کنند.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iCut.ir نمایش پست ها
          کاش باگ هاش رو هم اینجا بگید تا اگه این مشکل همگانی بود به سازنده هاش بگیم تا برطرفش کنند.ممنون
          1.بعضی از کنتاکتها رو نمیشناسه.
          2.بعضی وقتا اس ام اس رو میفرستی و بر میگردین به اسپرینگبورد وقتی که دلیورد میشه گوشی ریسپرینگ میشه.
          3.به کنتاکت جدید میخواین اس ام اس بدین در قسمت to کیبورد رو روی number میزاریم شبیه نامبر توی مسیج خود آیفون نمیشه و هیچ فرقی با حالت اس ام اس دادن عادی نمیکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
            1.بعضی از کنتاکتها رو نمیشناسه.
            2.بعضی وقتا اس ام اس رو میفرستی و بر میگردین به اسپرینگبورد وقتی که دلیورد میشه گوشی ریسپرینگ میشه.
            3.به کنتاکت جدید میخواین اس ام اس بدین در قسمت to کیبورد رو روی number میزاریم شبیه نامبر توی مسیج خود آیفون نمیشه و هیچ فرقی با حالت اس ام اس دادن عادی نمیکنه.
            ممنون آرمین جان.من دو مورد اولی رو تا حالا بهش بر نخوردم.روی 2تا گوشی دیگه هم غیز از گوشی خودم چک کردم اونها هم این مشکل رو نداشتند.
            مورد سوم هم این باگ حساب نمیشه.فقط شکلش فرق میکنه که این هم نمیشه خیلی بهش سخت گرفت

بازم ممنون.دوستان دیگه هم اگه مشکلی دارند مطرح کنند

نظر

نوشته اصلی توسط icut.ir نمایش پست ها
              ممنون آرمین جان.من دو مورد اولی رو تا حالا بهش بر نخوردم.روی 2تا گوشی دیگه هم غیز از گوشی خودم چک کردم اونها هم این مشکل رو نداشتند.
              مورد سوم هم این باگ حساب نمیشه.فقط شکلش فرق میکنه که این هم نمیشه خیلی بهش سخت گرفت

بازم ممنون.دوستان دیگه هم اگه مشکلی دارند مطرح کنند
              درسته مورد سوم باگ نیست ولی اگه عوضش کنن برنامه بهتره میشه.

نظر

صبر کنید ..
              X