اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه گرفتن developer account

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iman_62a نمایش پست ها
    اگه پولی باشه، پولشو اول چطوری میده؟
    خوب توضیح داده شد دیگه. با کردیت کارت

------------------------------------------------------------------------------------------

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
    شما می تونین کردیت قابل شارژ بگیرین بعد تو صفحه ثبت نام پول رو که وارد کردید با نام هر کی بخواین می تونین به فروش برسونین
    اپل پول رو به کارت واریز نمی کنه. باید شماره حساب ارائه بدید
    ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 13-07-2013, 03:21 AM

نظر

حالا اگه برنامه تو اپ استور گذاشتیم، چطوری میتوانیم پولشو بگیریم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iman_62a نمایش پست ها
        حالا اگه برنامه تو اپ استور گذاشتیم، چطوری میتوانیم پولشو بگیریم؟!
        خوب سوال نداره که. شماره حساب به اپل معرفی می کنید و اپل واریز می کنه دیگه

نظر

سلام
          من میخوام یه اکانت بسازم ولی فعلا شماره حساب ندارم و فقط پی پال دارم و میخوام ۹۹ دلار رو با پی پال پرداخت کنم , تا اونجا که میدونم اپل در این صورت فقط اجازه میده برنامه ها رو بصورت رایگان بگذاریم , کسی تا حالا این کار رو کرده و یا اطلاع داره که میشه بعدا کارت متصل به حساب اضافه کرد یا مجبور میشم اکانت جدید بسازم؟

نظر

نوشته اصلی توسط irnco نمایش پست ها
            سلام
            من میخوام یه اکانت بسازم ولی فعلا شماره حساب ندارم و فقط پی پال دارم و میخوام ۹۹ دلار رو با پی پال پرداخت کنم , تا اونجا که میدونم اپل در این صورت فقط اجازه میده برنامه ها رو بصورت رایگان بگذاریم , کسی تا حالا این کار رو کرده و یا اطلاع داره که میشه بعدا کارت متصل به حساب اضافه کرد یا مجبور میشم اکانت جدید بسازم؟
            هیچ وقت در سیستم اپل پرداخت با پی پال نبوده، تا کارت نداشته باشید نمی تونید اکانت بگیرید

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
            ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 29-07-2013, 04:27 AM

نظر

سلام
              من نیاز به یک developer account دارم
              چطور میتونم تهیه کنم؟
              ممنون میشم اگه کسی بدونه کمکم کنه

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanshr نمایش پست ها
                سلام
                من نیاز به یک developer account دارم
                چطور میتونم تهیه کنم؟
                ممنون میشم اگه کسی بدونه کمکم کنه
                سلام دوست عزيز
                با مطالعه تاپيك زير به جواب سوالتون ميرسيد
                http://www.i-phone.ir/forums/thread77799.html

موفق باشيد

نظر

درود
                  با سابقه چندین ساله ی برنامه نویسی Ios توضیحاتی درباره این اکانت برای شما و سایر دوستان خواهان این اکانت ارایه میدهم .
                  قبل از شروع کلیه مراحل باید به دقت مطالعه و تفهیم شود . هر اشتباهی در وارد کردن اطلاعات از طرف اپل پذیرفته نیست و مبلغ غیر قابل استرداد است .
                  این اکانت به مبلغ 99 یورو /دلار قابل خرید از سایت رسمی اپل است . اما به علت سیاست های دولت امریکا در قبال ایران محدودیت هایی داریم :
                  -اپل ادرس تایید شده از محل سکونت شما درخواست میکند و حتما باید خارج از ایران باشد. این مدرک معتبر دولتی و قابل ارجاع باید باشد .
                  - کارت اعتباری ویزا پرداختی باید به نام شما صادر شده باشد و اکثر کارت های صادر شده از سایت های اینترنتی قابل استفاده نیست . به این نکته هم توجه داشته باشید که اپل بعد از پرداخت بررسی میکند و لذا پرداخت مبلغ شرط کافی فعال سازی اکانت نیست.
                  -بعد از ثبت باید مدرک شناسایی برای اپل ارسال کنید که این مدرک به زبان انگلیسی و با مکاتبات با اپل باید ارسال شود.
                  -اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید در مکاتبات با مشکل برمیخورید .

دراخر پیشنهاد میکنم از سایت زیر استفاده کنید براتون به سادگی و باقیمت معقول انجام می دهند :
                  http://phoenixcoders.ir
                  ویرایش توسط mbsa : https://i-phone.ir/forums/member/186013-mbsa در ساعت 06-03-2017, 06:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mbsa نمایش پست ها
                    درود
                    با سابقه چندین ساله ی برنامه نویسی Ios توضیحاتی درباره این اکانت برای شما و سایر دوستان خواهان این اکانت ارایه میدهم .
                    قبل از شروع کلیه مراحل باید به دقت مطالعه و تفهیم شود . هر اشتباهی در وارد کردن اطلاعات از طرف اپل پذیرفته نیست و مبلغ غیر قابل استرداد است .
                    این اکانت به مبلغ 99 یورو /دلار قابل خرید از سایت رسمی اپل است . اما به علت سیاست های دولت امریکا در قبال ایران محدودیت هایی داریم :
                    -اپل ادرس تایید شده از محل سکونت شما درخواست میکند و حتما باید خارج از ایران باشد. این مدرک معتبر دولتی و قابل ارجاع باید باشد .
                    - کارت اعتباری ویزا پرداختی باید به نام شما صادر شده باشد و اکثر کارت های صادر شده از سایت های اینترنتی قابل استفاده نیست . به این نکته هم توجه داشته باشید که اپل بعد از پرداخت بررسی میکند و لذا پرداخت مبلغ شرط کافی فعال سازی اکانت نیست.
                    -بعد از ثبت باید مدرک شناسایی برای اپل ارسال کنید که این مدرک به زبان انگلیسی و با مکاتبات با اپل باید ارسال شود.
                    -اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید در مکاتبات با مشکل برمیخورید .
                    سلام، من همه ی این تجربیات رو کسب کردم متاسفانه هزینه رو با کارتی دادم که با مشخصات من جور نیست. حالا میدونم ریفاند (استرداد) نمیکنن و تایید هم نمیکنن.
                    من الان شرایط کامل خریدش رو دارم (آدرس معتبر خارج ایران، دبیت بنام خودم، پاسپورت، تسلط به انگلیسی) الان مشکل من اینه که میترسم دوباره خرید کنم و بخاطر پندینگ اوردر قبلی اینم قبول نکنن یا حستبو بلاکه کنن. نظرتون چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                    X