اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانگرید از 5.0.1 به ورژن های پایین تر (توی dfu گیر کرده)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در دانگرید از 5.0.1 به ورژن های پایین تر (توی dfu گیر کرده)

سلام.

از 5.0.1 به ورژن 4.3.5 خواستم دانگرید کنم. ایتونربعد از extract کردن فرمور، error می داد. توی یه سایت نوشته بود با Tiny Umbrella این error درست می شه. اما نشد (exit recovery رو که میزدم بر می گشت به حالت قبل و روی فرمور قبلی که 5.0.1 بود. انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده - از ireb هم کمک گرفتم که بازم) . 4.3.3 رو هم امتحان کردم. این بار دستی به DFU بردم. شروع کرد به ریختن فرمور فکر می کنم. که باز error داد. با این تفاوت که دیگه حتا فرمور 5.0.1 که قبلن روی گوشی بود هم کار نمی کرد. و فقط تصویر کابل و ایتیونز بود. فرمور 4.2.1 و 4.1 رو هم امتحان کردم. اما بازم نشد. دقیقا نمی دونم sh sh چیه. اما از همه ی این فرمور هایی که امتحان کردم توی فلدر c:/users/sh sh این ها هست.
    یه مصیبت دیگه هم دارم. اینکه این داستان برای عصر بود. الان که برگشتم خونه اون تصویر کابل و آیتیونز رو هم دیگه ندارم که دلم خوش باشه. فکر می کنم توی حالت DFU گیر کرده. کابل رو که به گوشی میزنم آیتیونز باز میشه و میگه ریستور کن. اما روی گوشی هیچی ندارم.
    (اضافه کنم که قبل همه ی این ها 74.208.105.171 gs.apple.com رو توی Hosts اضافه کرده بودم.)
    توی آیتیونز error 1600 می ده و با هیچ فرموری کنار نمی یاد.

چه کنم؟
    ویرایش توسط vahidhatami : https://i-phone.ir/forums/member/68711-vahidhatami در ساعت 03-04-2012, 03:15 AM

گوشیتون لاکه یا آنلاک ؟ وقتی مشکلتون رو بیان میکنید سعی کنید کامل بیان کنید و اگه ارور میگیرید شماره ارور ها رو بگید .
    در صورت آنلاک بودن ،گوشی رو با ireb به dfu ببرید و به 4.1 ریستور کنید .
    http://www.i-phone.ir/forums/thread494.html
    http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

سلام امیر جان.

گوشی unlock factory هستش.
      این کار رو قبلن انجام دادم ، نمی شد. نمی دونم این بار چه اتفاقی افتاد که درست شد. ممنون از راهنماییت. فرمور ریخته شد و کار می کنه. اما اکتیو نیست. برای اکتیو شدن باید کاری بکنم ؟ سوال مهم تر اینکه الان می تونم به فرمور 4.3.5 برم الان؟

ممنون.

نظر

خودش اکتیو شد. البته آنتن می ره و میاد (در واقع قطع و وصل می شه) در هر حال الان اکتیو شده. می تونم به فرمور 4.3.5 برم الان ؟

نظر

نوشته اصلی توسط vahidhatami نمایش پست ها
          خودش اکتیو شد. البته آنتن می ره و میاد (در واقع قطع و وصل می شه) در هر حال الان اکتیو شده. می تونم به فرمور 4.3.5 برم الان ؟
          از قسمت setting > carriar رو انتخاب کنید و وقتی کامل لود شد از حالت auto بردارید و اوپراتورتون رو دستی انتخاب کنید احتمالا مشکل پرش آنتنتون حل شه !
          اگه shsh 4.3.5 رو داشته باشید میتونید برید. هر چند اگه جیلبریک واستون مهمه این ورژن راضیتون نمیکنه . بهتون پیشنهاد میکنم اگه shsh 4.2.1 و یا 4.3.3 رو دارید به یکی از این دو ریستور کنید .

نظر

مرسی امیر جان.

آره جیلبریک برام مهمه. instalous می خوام داشته باشم که برای این حتمن باید cydia داشته باشم.

راستش sh sh نمی دونم چیه دقیقا. البنه خوندم که امضای الکترونیکی اپل هستش. اما اینکه چطوری می تونم داشته باشمش و چظوری می تونم ازش استفاده بکنم، اطلاعات ندارم.

دفعه اول که داشتم از 5.0.1 به 4.3.5 دانگرید می کردم، از برنامه Tiny Umbrella استفاده کردم برای Exit Recovery . توی C:\user\sh sh چند تا sh sh از فرمورهایی که می خواستم بریزم داره (5.0.1 و 4.3.5 و 4.3.3 و 4.2.1 و 4.1) دفعه اول می خواستم دانگرید کنم همه ی این ها رو امتحان کردم که نشد... در هر حال این ها رو دارم. از این ها می تونم استفده کنم؟

چرا فرمور 4.3.5 رو توصیه نمی کنی؟

ممنون

نظر

آنتنم هنوز میره و میاد. خطم ایرانسل هستش. روی اپراتور MTN Irancell ست کنم یا روی 43220 ؟ (البته الان روی MTN Irancell ست کردم، هنوز همونطوره)
              ویرایش توسط vahidhatami : https://i-phone.ir/forums/member/68711-vahidhatami در ساعت 04-04-2012, 01:47 AM

نظر

مرسی امیر جان.

آره جیلبریک برام مهمه. instalous می خوام داشته باشم که برای این حتمن باید cydia داشته باشم.

راستش sh sh نمی دونم چیه دقیقا. البنه خوندم که امضای الکترونیکی اپل هستش. اما اینکه چطوری می تونم داشته باشمش و چظوری می تونم ازش استفاده بکنم، اطلاعات ندارم.

دفعه اول که داشتم از 5.0.1 به 4.3.5 دانگرید می کردم، از برنامه Tiny Umbrella استفاده کردم برای Exit Recovery . توی C:\user\sh sh چند تا sh sh از فرمورهایی که می خواستم بریزم داره (5.0.1 و 4.3.5 و 4.3.3 و 4.2.1 و 4.1) دفعه اول می خواستم دانگرید کنم همه ی این ها رو امتحان کردم که نشد... در هر حال این ها رو دارم. از این ها می تونم استفده کنم؟

چرا فرمور 4.3.5 رو توصیه نمی کنی؟

ممنون
                گوشی رو جیلبریک کنید و بعد سیدیا رو باز کنید و بعد از لود شدن ببینید بالای صفحه اولش با سبز shsh چه ورژن هایی رو داره ؟ اونها ورژن هایی هستن که شما میتونی غیر از 4.1 و 5.1 بهشون ریستور کنید .

آنتنم هنوز میره و میاد. خطم ایرانسل هستش. روی اپراتور MTN Irancell ست کنم یا روی 43220 ؟
                قاعدتا باید ایرانسل رو انتخاب کنید دیگه !

اگه ادامه پیدا کرد و این یکی دو روزه در مکانهای دیگه هم همینجوری بود ممکنه بهتر باشه مجدد ریستور کنید .

نظر

روی 4.1 هیچ کاری نمی تونم انجام بدم. شدیدا آنتم می ره و میاد.

توی Cydia اون بالا فرمورهای 4.2.1r1 و 4.3.3. و 4.3.5 و 5.0.1 و 5.1 رو زده بود.

با iReb بردم روی DFU و با آیتونز خواستم آپ گرید کنم به 4.3.5 ، که بازم همون داستان قبل اتفاق افتاد. بین ریستور کردن error 1015 داد. خواستم دوباره برگردم روی 4.1 و این بار آپ گرید کنم به 4.3.3 که نشد و همون error 1015 رو داد. فقط تصویر کابل و آرم آیتونز رو دارم. توی همه ی این مراحل هم با iReb رفتم روی حالت DFU. شما فکر می کنی مشکل از کجاست؟

مرسی.

نظر

روی 4.1 هیچ کاری نمی تونم انجام بدم. شدیدا آنتم می ره و میاد.

توی Cydia اون بالا فرمورهای 4.2.1r1 و 4.3.3. و 4.3.5 و 5.0.1 و 5.1 رو زده بود.

با iReb بردم روی DFU و با آیتونز خواستم آپ گرید کنم به 4.3.5 ، که بازم همون داستان قبل اتفاق افتاد. بین ریستور کردن error 1015 داد. خواستم دوباره برگردم روی 4.1 و این بار آپ گرید کنم به 4.3.3 که نشد و همون error 1015 رو داد. فقط تصویر کابل و آرم آیتونز رو دارم. توی همه ی این مراحل هم با iReb رفتم روی حالت DFU. شما فکر می کنی مشکل از کجاست؟

مرسی.
                    سلام و عرض ادب

با اجازه اقا امير عزيز

دوست عزيز شما با استفاده از نرم افزار sn0wbreeze ميتونيد فايل كاستوم بسازيد اگه فايل shsh داشته باشيد به اين ورژنها 4.2.1r1 و 4.3.3. و 4.3.5 و 5.0.1 و 5.1 ميتونيد ريستور كنيداگه سوالي بود درخدمتم

لينك دانلود sn0wbreeze خدمت شما

نظر

ممنون از راهنمایی شما.

نمی دونم چطور باید از فایل های sh sh استفاده کنم. اما با snowbreez فایل کاستوم ساختم. با آیتیونز خواستم آپ گرید کنم: در مورد فرمور 4.3.3 میگه is not compatible و در مورد فرمور 4.1 , error 1600 میده. فرمور های دیگه رو امتحان نکردم.

نظر

ممنون از راهنمایی شما.

نمی دونم چطور باید از فایل های sh sh استفاده کنم. اما با snowbreez فایل کاستوم ساختم. با آیتیونز خواستم آپ گرید کنم: در مورد فرمور 4.3.3 میگه is not compatible و در مورد فرمور 4.1 , error 1600 میده. فرمور های دیگه رو امتحان نکردم.
                        به همون 4.1 ریستور کنید و واسه رفع ارور 1600 از آیرب استفاده کنید .

خدمت شما:

نظر

مرسی امیر جان.

برای ریستور به 4.1 ، error 1015 میده. (از iReb برای بردن به DFU استفاده کردم)

(من قبلن یه خط فرمان توی C:\windows\system32\drivers\etc\Hosts اضافه کردم. خوانده بودم که برای دانگرید باید این رو وارد کنم.)

عذر می خوام. خیلی شما رو اذیت کردم.

نظر

مرسی امیر جان.

برای ریستور به 4.1 ، error 1015 میده. (از ireb برای بردن به dfu استفاده کردم)

(من قبلن یه خط فرمان توی c:\windows\system32\drivers\etc\hosts اضافه کردم. خوانده بودم که برای دانگرید باید این رو وارد کنم.)

عذر می خوام. خیلی شما رو اذیت کردم.
                            واسه دانگرید دو خط آخر هاست رو پاک کنید.

ارور 1015 رو با همون آیرب از قسمت بالا منوی دومش رو انتخاب کنید و فیکس 1015 رو بزنید .

نظر

مرسی امیر جان.

الان اومدم روی 4.1 و با redsnow جیلبریک کردم. البته سیم کارتم رو نشناخته و آنتن ندارم. reset network کردم بازم نشد. هر چند حتا اگر هم درست بشه، روی این فرمور مدام آنتنم قطع و وصل میشه.

حالا چطور می تونم برم روی 4.3.5؟ باید اون خط فرمان روی Hosts رو پاک کنم؟

(توی سیدیا اون بالا با رنگ سبز نوشته: SHSH: 4.1, 4.2.1r1, 4.3.3., 4.3.5, 5.0.1, 5.1) این یعنی اگر من shsh این فرمورها رو داشته باشم می تونم به این فرمور ها برم؟ و توی 4.2.1r1 منطور از r1 چیه؟

مرسی.
                              ویرایش توسط vahidhatami : https://i-phone.ir/forums/member/68711-vahidhatami در ساعت 06-04-2012, 05:51 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X