اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانگرید از 5.0.1 به ورژن های پایین تر (توی dfu گیر کرده)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط vahidhatami نمایش پست ها
    مرسی امیر جان.

الان اومدم روی 4.1 و با redsnow جیلبریک کردم. البته سیم کارتم رو نشناخته و آنتن ندارم. reset network کردم بازم نشد. هر چند حتا اگر هم درست بشه، روی این فرمور مدام آنتنم قطع و وصل میشه.

حالا چطور می تونم برم روی 4.3.5؟ باید اون خط فرمان روی Hosts رو پاک کنم؟

(توی سیدیا اون بالا با رنگ سبز نوشته: SHSH: 4.1, 4.2.1r1, 4.3.3., 4.3.5, 5.0.1, 5.1) این یعنی اگر من shsh این فرمورها رو داشته باشم می تونم به این فرمور ها برم؟ و توی 4.2.1r1 منطور از r1 چیه؟

مرسی.
    اژ آنلاک فکتوری بودن گوشیتون اطمینان دارید ؟
    اگه آره ، chiz pi en رو فعال کنید و یه بار گوشی رو با آیتونز سینک کنید . باید آنتن بیاد .
    من بهتون 4.2.1 یا 4.3.3 رو جای 4.3.5 پیشنهاد میکنم . ( اگه میخواین در 4 باشید ) در 5 هم 5.0.1 رو (اکثر دوستان در دانگرید به 5.0.1 به مشکل بر خوردن!!!)
    پاک کردن همون 2 خط آخر هاست کفایت میکنه .

نظر

رفتم روی 4.3.3 و با snowbreez جیلبریک کردم.

تنها مشکلم در حال حاضر آنتن هستش. chiz pi en رو روشن کردم و با آیتونز سینک کردم. اما بازم درست نشد. کلا آنتن ندارم. یکی دو بار اتفاقی اپراتور رو شناخت خودش و آنتن اومد اما فقط برای چند ثانیه...

چی کار باید بکنم ؟

نظر

رفتم روی 4.3.3 و با snowbreez جیلبریک کردم.

تنها مشکلم در حال حاضر آنتن هستش. Chiz pi en رو روشن کردم و با آیتونز سینک کردم. اما بازم درست نشد. کلا آنتن ندارم. یکی دو بار اتفاقی اپراتور رو شناخت خودش و آنتن اومد اما فقط برای چند ثانیه...

چی کار باید بکنم ؟
        دوست عزیز گوشیتون آنلاکه فکتوریه ؟ میشه پارت نامبر و بیس باندش رو بگید ؟

با اسنوبریز جیلبریک کردین ؟

نظر

بله. آنلاک فکتوریه. روی فرمور 5.0.1 هیچ مشکلی نداشتم. فقط هنگ می کرد گاهی و سرعت پایین بود و روی safe mode می رفت. به همین خاطر دانگرید کردم.

پارت نامبر نمی دونم دقیقن کدون گزینه هست.(فکر می کنم اینو می گید: IMEI: 011982006118166) اگر انگلیسیش رو بگی عرض می کنم. اما بیس باند اینه: Modem Firmware: 05.16.05

بله با اسنو بریز 2.9.3 جیلبریک کردم.
          ویرایش توسط vahidhatami : https://i-phone.ir/forums/member/68711-vahidhatami در ساعت 07-04-2012, 04:20 AM

نظر

امروز سریال گوشی رو به a3ef دادم ایشون چک کرد گفت گوشی لاک هستش. من این گوشی رو هدیه گرفتم. فکر می کردم آن لاکه. خیلی وقت پیش که آپ گرید کرده بودم به 4.2.1 و بعد به 5.0.1 ، unlock نکردم. فکر می کردم گوشی آنلاکه و البته آنتن هم داشتم.

با توجه به شرایط حاضر چی کار باید بکنم؟

مرسی.

نظر

شما SHSH کدوم ورژن رو دارید؟ به اون ورژن ریستور کنید ، اگر گوشی باز هم درست نشد میتونید روش install iPad BaseBand کنید تا با ultrasn0w بتونید آنلاکش کنید.

نظر

امروز سریال گوشی رو به a3ef دادم ایشون چک کرد گفت گوشی لاک هستش. من این گوشی رو هدیه گرفتم. فکر می کردم آن لاکه. خیلی وقت پیش که آپ گرید کرده بودم به 4.2.1 و بعد به 5.0.1 ، unlock نکردم. فکر می کردم گوشی آنلاکه و البته آنتن هم داشتم.

با توجه به شرایط حاضر چی کار باید بکنم؟

مرسی.
                مجدد جیلبریک کنید ولی اینبار فقط تیک آیپد بیس باند رو بزنید . بعد از اون از سیدیا ultrasnow رو نصب کنید و یه ریبوت بزنید باید مشکلتون حل شه !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  مجدد جیلبریک کنید ولی اینبار فقط تیک آیپد بیس باند رو بزنید . بعد از اون از سیدیا ultrasnow رو نصب کنید و یه ریبوت بزنید باید مشکلتون حل شه !
                  ایشون میگن قبلا انتن داشتن بزارید یکبار تست کنند اگر نشد install ipad baseband کنند

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                    ایشون میگن قبلا انتن داشتن بزارید یکبار تست کنند اگر نشد install ipad baseband کنند
                    ایشون پرسیده و گوشیشون لاکه . احتمالا قبلا هم که انتن داشتن کسه دیگه ای واسشون ریستور و جیلبریک کرده .

اما اوکی ...

نظر

آپدیت به 4.2.1 و 5.0.1 رو خودم انجام دادم و خودم جیلبرک کردم. با(برای 4.2.1 با greenpoison برای 5.0.1 رو خاطرم نیست). اما روی هیچ کدوم از ورژن ها unlock نکردم. الان که دانگرید کردم روی 4.3.3 مشکل آنتن پیدا کردم. اصلام آنتن نداشتم و No Service یا Searching میزد. دو سه بار اتفاقی آنتنم اومد اما سریع قطع شد.

قبل از اینکه راهنمایی های شما رو بخوانم، دوباره جیلبرک کردم. کلا فرمور به هم ریخت و گوشی رفت روی حالت کابل و آرم آیتنز. با کلی مصیبت دوباره فرمور ریختم. بازم آنتن نداشتم و همون پیام هارو میداد. بعد از چند دقیقه بدون اینکه کاری بکنم آنتن اومد. الان آنتن دارم. اگر گوشی " لاک " باشه قاعدتا الان نباید آنتن داشته باشم. درسته؟ احتمالن گوشی آنلاکه.

هنوز جیلبرک نکردم. می ترسم جیلبریک کنم دوباره برگردم اول بازی...

می شه لطفا راهنمایی کنید بهترین برنامه ای که می تونم الان باهاش جیلبریک کنم چیه؟ (دفعه قبل با اسنو بریز ، از قسمت " Simple Mode" انجام دادم چون ساده ترین حالت بود و من تنظیمات حالت های دیگه رو نمی دونستم) فایل کاستوم ساختم و دوباره با اون فایل فرمور ریختم.

اگر جیلبریک کنم برای آنتن مشکلی پیش نمی آد؟

یه مشکل دیگه هم هست. آیتونز پیغام می ده که نمی تونه اطلاعات آیفون رو بخونه و باید برم توی summary دوبازه رستور کنم. در واقع الان اپلیکیشن ها و موسیقی و عکس و فیلم رو نمی تونم سینک کنم. چون اصلا تب هاش نیست. فقط تب summary رو دارم.
                      ویرایش توسط vahidhatami : https://i-phone.ir/forums/member/68711-vahidhatami در ساعت 08-04-2012, 06:54 AM

نظر

آپدیت به 4.2.1 و 5.0.1 رو خودم انجام دادم و خودم جیلبرک کردم. با(برای 4.2.1 با greenpoison برای 5.0.1 رو خاطرم نیست). اما روی هیچ کدوم از ورژن ها unlock نکردم. الان که دانگرید کردم روی 4.3.3 مشکل آنتن پیدا کردم. اصلام آنتن نداشتم و no service یا searching میزد. دو سه بار اتفاقی آنتنم اومد اما سریع قطع شد.

قبل از اینکه راهنمایی های شما رو بخوانم، دوباره جیلبرک کردم. کلا فرمور به هم ریخت و گوشی رفت روی حالت کابل و آرم آیتنز. با کلی مصیبت دوباره فرمور ریختم. بازم آنتن نداشتم و همون پیام هارو میداد. بعد از چند دقیقه بدون اینکه کاری بکنم آنتن اومد. الان آنتن دارم. اگر گوشی " لاک " باشه قاعدتا الان نباید آنتن داشته باشم. درسته؟ احتمالن گوشی آنلاکه.

هنوز جیلبرک نکردم. می ترسم جیلبریک کنم دوباره برگردم اول بازی...

می شه لطفا راهنمایی کنید بهترین برنامه ای که می تونم الان باهاش جیلبریک کنم چیه؟ (دفعه قبل با اسنو بریز ، از قسمت " simple mode" انجام دادم چون ساده ترین حالت بود و من تنظیمات حالت های دیگه رو نمی دونستم) فایل کاستوم ساختم و دوباره با اون فایل فرمور ریختم.

اگر جیلبریک کنم برای آنتن مشکلی پیش نمی آد؟

یه مشکل دیگه هم هست. آیتونز پیغام می ده که نمی تونه اطلاعات آیفون رو بخونه و باید برم توی summary دوبازه رستور کنم. در واقع الان اپلیکیشن ها و موسیقی و عکس و فیلم رو نمی تونم سینک کنم. چون اصلا تب هاش نیست. فقط تب summary رو دارم.
                        اگه بدون جیلبریک آنتن اومده که 100 در 100 آنلاکه !
                        با رد اسنو جیلبریک کنید . با جیلبریک اگه برنامه ی مشکل سازی ار سیدیا نصب نکنید آنتن نمیره . ممکنه اونجا که ازتون خواسته شده ، بکاپ رو برنگردندین . برید جایی که گوشی توسط آیتونز شناسایی شده و تیک سینک قسمت هایی رو که میخواین رو بزنید .

نظر

مرسی امیر جان.

با redsn0w جیلبریک کردم.

دو تا مشکل دارم.

1-آنتن دارم، اما در طول روز چندین بار آنتنم می ره (هر بار که آنتن می ره تا 30-40 دقیقه آنتن ندارم. No Service یا Searching می زنه.)

2- روی آیتونز فقط Summary دارم. Tab های دیگه نیست که بخوام تیک هاشو بزنم. گوشی رو که می زنم به لپ تاپ، آیتونز باز می شه و پیغام می ده که نمی تونه محتویات گوشی رو بخونه و باید دوباره رستور کنی.

نظر

مرسی امیر جان.

با redsn0w جیلبریک کردم.

دو تا مشکل دارم.

1-آنتن دارم، اما در طول روز چندین بار آنتنم می ره (هر بار که آنتن می ره تا 30-40 دقیقه آنتن ندارم. No Service یا Searching می زنه.)

2- روی آیتونز فقط Summary دارم. Tab های دیگه نیست که بخوام تیک هاشو بزنم. گوشی رو که می زنم به لپ تاپ، آیتونز باز می شه و پیغام می ده که نمی تونه محتویات گوشی رو بخونه و باید دوباره رستور کنی.
                            اوپراتورتون چیه ؟ (منظورم اینه که اگه همراه اوله و قدیمیه باید سیم کارتتون تعویض بشه !)

از قسمت setting > carriar بزارید کامل لود شه و بعد اوپراتورتون رو دستی انتخاب کنید ممکنه مشکل پرش آنتن حل شه و یا وقتی no servis میده یه بار ایر پلن مود رو خاموش و روشن کنید ...

الان روی چه ورژنی هستین ؟ تازه ریستور کردین یا همون ورژنیه که این چند روزه باهاش درگیر بودین ؟

نظر

هم با همراه اول تست کردم هم ایرانسل. با هر جفتش همین مشکلو داره.

اپراتور رو دستی انتخاب کردم. روی airplane mode خاموش و روشن کردم، بازم همون مشکلو داره.. امروز پیغام Could Not Active Cellular Network داد.

روی ورژن 4.3.3 هستم. دیروز ریختم و جیلبریک کردم.

نظر

هم با همراه اول تست کردم هم ایرانسل. با هر جفتش همین مشکلو داره.

اپراتور رو دستی انتخاب کردم. روی airplane mode خاموش و روشن کردم، بازم همون مشکلو داره.. امروز پیغام Could Not Active Cellular Network داد.

روی ورژن 4.3.3 هستم. دیروز ریختم و جیلبریک کردم.
                                Could Not Active Cellular Network به این ربط داره که نمیتونه GPRS رو فعال کنه ، شما سیم کارتو عوض کنید شاید از اون قدیمیاس که ولتاژشون فرق داره

نظر

صبر کنید ..
                                X