اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک انتقال شماره از آیفون به سیم کارت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
    تا 5.0.1 درست کار می کنه
    تو 5.1.1 درست نمیگه
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    سلام ، من وقتی رو 5.0.1 بودم همین مشکل رو داشت ، الانم که 5.1.1 همین مشکلو داره ، واقعا یه معضل شده این سیم منیجر ، همه ی ورژناشم از سورسای مختلف فارسی و خارجی نصبیدم ولی نشد که نشد ، حداقل نسخه خریدنیشم نیست بگیم مشکل از کرکه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
      تا 5.0.1 درست کار می کنه
      تو 5.1.1 درست نمیگه
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      سلام ، من وقتی رو 5.0.1 بودم همین مشکل رو داشت ، الانم که 5.1.1 همین مشکلو داره ، واقعا یه معضل شده این سیم منیجر ، همه ی ورژناشم از سورسای مختلف فارسی و خارجی نصبیدم ولی نشد که نشد ، حداقل نسخه خریدنیشم نیست بگیم مشکل از کرکه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        یه کم غیر منطقی میاد . اما شما ره ها رو یکی یکی از کانتکت واسه دفعه اول وارد کنید . فکر میکنم 2.8 هنوز بتا باشه !
        وقتی دستی هم میخوای وارد کنی میگه سیمکارت فول هست در صورتی که سیمکارت کاملا خالی هست

نظر

فکر میکنم با سیم هایی که شماره های فارسی روشونه این مشکل رو داره منم مشکل بالارو دارم 2.8 هست

نظر

نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
            فکر میکنم با سیم هایی که شماره های فارسی روشونه این مشکل رو داره منم مشکل بالارو دارم 2.8 هست
            نه ربطی نداره من اصلا فارسی ندارم ومشکل داره
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

آقا این برنامه ی simanager یه دونه باشه . کامل و بدون مشکل و خیلی ساده می تونین از iphone تون شماره های روی گوشی رو بریزید رو سیم کارت
              خیلی وقت بود با این مشکل کلنجار میرفتم ولی نمی شد و این برنامه خیلی به کارم اومد
              ممنون از شما که این برنامه رو معرفی کردین

نظر

دوستانی که با ورژن جدید سیمنیجر روی 5.1.1 مشکل دارن ، ورژن 2.2 رو از اینسانلی نصب کنن .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  دوستانی که با ورژن جدید سیمنیجر روی 5.1.1 مشکل دارن ، ورژن 2.2 رو از اینسانلی نصب کنن .
                  جواب نمیده اینم رو initializing میمونه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط enrick نمایش پست ها
                    جواب نمیده اینم رو initializing میمونه!!!
                    توو پستای قبلی عرض کردم خدمتتون. واسه باره اول شماره ها رو تک تک از کانتکت ها وارد کنید . من خودم دارم استفاده میکنم !

نظر

اگه می شه همین وارد کردن تک تک رو هم توضیح بدید که چطوری انجام میشه
                      ممنون

نظر

راحت ترینش اینه که به آیتیونز وصل کنید و تو قسمت info سینک کنید رو کامپیوترتون ...بعد ازتئن میپرسه که میخواید نگه داشته باشین شماره هاتون رو یا نه...شما هم بگید نه....

شماره هاتون پاک میشن

نظر

من دیگه این sim manager چون به کارم نمیاد از iTools استفاده میکنم با اینکه رو سیم کارت سیو نمیکنه ولی شماره ها رو میتونید به صورت انتخای یا تکی ویا گروهی به صورت فایل vsf و ... یا به جیمیلتون export میکنه
                          ولی در کل ذخیره کردن رو سیم کارت دیگه قدیمی شده چون با آسب دیدن سیم کارت کل شماره ها از بین میره و یا وقتی از چندین سیم کارت بات توجه به زیاد شدن اپراتورها دیگه این روش ذخیره سازی رو سیم کارت فسیلی شده

نظر

یکی از کاربردیترین و بی دردسرترین برنامه ها واسه این کار :

البته از این قبیل برنامه ها کم هم نیستن اما من با این راحتر بودم. کارکردن باهاش هم خیلی راحته.

نظر

سلام ممنون از معرفی برنامه مفید

من آیفون 4 نسخه 5.1.1 دارم و به خوبی شماره ها رو روی سیم کارت ذخیره کرد

با تشکر

نظر

دوستان این نرم افزار رو ios 7 جواب میده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X