اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد سیستم ای مک (iMac)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد سیستم ای مک (iMac)

سلام خدمت دوستان عزیز !

من چند سوال راجع به iMac دارم ! کسانی که از این دستگاه استفاده میکنند ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنند !

۱. ای مک ۲۱ اینچ چند هست ! بیشتر سایتها قیمتهای قدیم رو زدن ! میرزه خریدش !؟ من به تازگی مک بوک پرو خریدم ! (دیوانه اپل هستم و مدتهاست که دارم از ایفون های اپل استفاده میکنم)

۲. مهمترین سوال من اینه که من الان یه TV دارم و کامپیوتر رو با HDMI به اون وصل کردم و دارم تصویر میگیرم ! با استفاده از تبدیل HDMI میتونم به iMac وصل کنم و تصویر بگیرم !؟

در واقع میتونم از iMac بعنوان TV که کامپیوتر یا PS3 رو بهش وصل کنم و بازی و کار کنم استفاده کنم !؟ با تشکر فراوان .

شما که مکبوک پرو داری تقریبا نیازی به imac نداری...
    با توجه به کارت به نظرم اگه سینما دیسپلی اپل بگیری خیلی به صرفه تره...البته اگه بخوای اپل بگیری...چون با پولش یه تلویزیون 3D راحت میتونی بخری که خوراک پی اس تری باشه

نظر

ممنونم دوست عزیز جایی هست قیمت تلویزیونهای اپل رو داشته باشه !؟
      ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 02-04-2012, 08:21 PM

نظر

به نظره منم اگه واسه ps3 می خوای بری یه 3d سامسونگ یا الجی بگیری خیلی بهتره !

نظر

من عاشق محصولات اپل هستم ! البته اینم بگم که من یه LED TV سامسونگ C6960 (c6900) 32 اینچ داشتم ! ولی فروختمش بخاطر اینکه پول لازم بودم حالا شکر خدا پولرو دارم جور میکنم ! خودم رفتم دیروز پایتخت و یه مدل سینما اپل دیدم ۲۴ اینچ led واقعا زیباس مخصوصا که فروشنده گفت براحتی به مک بوک پرو شما متصل میشه و میتونید بهترین استفاده رو ازش بکنید ! حالا یه سوال ! اینکه من میتونم به این سینما دیسپلی اپل ۲۴ اینچه که دیدم کامپیوترم یا Ps3 مو با HDMI بهش متصل کنم !؟ فروشنده میگفت میشه ولی خوب دوستانی هستند که تجربه شخصی داشتن که نظر اونها قطعا خیلی کار امدتر و بهتره ! ممنون میشم کسی از دوستان که با اطلاعات هست در این زمینه راهنماییم کنه که با خیال راحت این محصول رو که عاشقشم هستم بخرم !!!! منتظر نظر شما عزیزان هستم !

ممنون بابت توجه شما عزیزانی که تا الان پاسخ گوی بنده بودید لطف کردید ! در مورد قیمت هم بهم گفتن 1,500,000 تومان هست !!!

نظر

ببین با ۱۵۰۰ دیگه چه چیزای دیگه ای می تونی بخری !
            بعد مقایسه کن ببین کدوم بهتر و کارا تره !
            اگر اپل دیسپلی پورت display port داشته باشه باید با تبدیل های گرون قیمت به hdmi تبدیل بشه !

نظر

صبر کنید ..
            X