اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط elec60 نمایش پست ها
    اگه قرار باشه که airblue با وای فای بفرسته که موقع خاموش بودن وای فای نباید بتونه ارسال کنه ولی میتونه، بلوتوث و وایفای پروتکلهاشون ربطی بهم ندارن چطور با وای فای میفرسته از اون ور با بلوتوث دریافت میشه؟!!

Sent from my ipad using tapatalk hd
    سلام دوست گلم
    خوب خودش روشن ميكنه اخه چه حرفيه
    من هم نگفتم كه پروتكل هاي بلوتوث با واي فاي يكيه
    بايد بگم كه اگر شما طرفتون اير بلو نداشته باشه يا سلست به هيچ وجه نمي توني واسش چيزي بفرستي
    براي همينه كه با روشن كردن بلوتوث واي فاي از كار ميفته
    بگذار اينطوري برات بگم كه فرض كن شما مي خاي يه چيزي رو ارسال كني اگر واي فايت روشن باشه برنامه مي خاد از طريق واي فاي ارسال كنه براي همين تداخل پيدا ميكنه و واي فايرو خاموش ميكنه تا بتونه بفرسته
    طرف مقابل هم اگر كركش رو داشته باشه اونهم از طريق واي فاي وصل ميشه به شما و براتون ميفرسه در اصل شبكه ميكنه و يا بهتر بگم ايربلو ي كرك اصلا ربطي به بلوتوث نداره و با واي فاي ديوايس رو ميشناسه
    واينكه واسه همينه كه روي بعضي از گوشي ها نمي تونه بفرسته چون نميتونه با پروتكل واي فاي اونها ارتباط برقرار كنه
    ممنون از دقت شما دوست گلم

نظر

بچه ها با ریستور هم حل نشد کمک
      ویرایش توسط sina keramati : https://i-phone.ir/forums/member/57442-sina-keramati در ساعت 03-04-2012, 08:16 PM

نظر

سلام سينا جان گوشيت ضربه خوردگي يا آب خوردگي نداشته؟
        اگه با ريستور هم درست نشده مشكلت انگار سخت افزاريه كه چون از قبل هم با سيگنال گيري مشكل داشتي

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

به نظرتون ایراد از کدو م قطعه است؟ چند وقت پیش کلید هومم رو دادم عوض کردم باسه اون نمیتونه باشه؟
          هزینه قطعه تعویضی چنده؟
          ویرایش توسط sina keramati : https://i-phone.ir/forums/member/57442-sina-keramati در ساعت 04-04-2012, 06:18 PM

نظر

دوستان خواهشا یمی ج بده

نظر

با دفتر سایت تماس گرفتید ؟

نظر

به نظرتون ایراد از کدو م قطعه است؟ چند وقت پیش کلید هومم رو دادم عوض کردم باسه اون نمیتونه باشه؟

نظر

سلام دوست من یک سری اطلاعات واست میزارم بد نیست بدونی

این شمای کلی یک گوشی است

همنطور که میبینی واحد connectivity یا اتصال از یک واحد مشترک یا راحت تر بگم از یک پردازشگر مشترک برای wifi و bluetooth استفاده میکنه

اینم یک سری قطعات شامل فلترها و مبدل و انتن و کانکتور و چیپ پردازش و... است که توی مدار آنتن بکار میره

اینم یک عکس از پشت بر اصلی که در قسمت پایین سمت راست که با کادر سبز مشخص شده پردازنده اصلی واحد اتصال به

اسم SW SS1830010 متعلق به شرکت Murata هست که اصلی ترین وظیفه اش هندیلینگ یا برقراری اتصال با

wifi و bluetooth است

با این اوصاف که شما به wifi متصل می شید ولی سیگنال دریافتی ظعیف هست

می شه گفت که این پروسسور به درستی کار میکنه و عیب باید از جای دیگه باشه

واحتمالا موقع تمیر دکمه home به یکی از قطعات بالا اسیب رسیده

لطفا bluetooth گوشی را هم تست کنید ببینید اونم همین مشکل را داره

نظر

واقغا ممنون خیر بلونوث درسته

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
                      واقغا ممنون خیر بلونوث درسته
                      خواهش میکنم دوست عزیز. پس حالا که بلوتوث درسته میشه مطمئن بود که چیپ سالمه امیدوارم مشکل گوشیت حل شه

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
                        چرا سينا جان ميتونه مشكل از ناشي بودن يا اشتباه تعميركار باشه احتمالا موقع بستن گوشي مشكلي ايجاد شده باشه چيزي سر جاي خودش نباشه 

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad_c++ نمایش پست ها
                          چرا سينا جان ميتونه مشكل از ناشي بودن يا اشتباه تعميركار باشه احتمالا موقع بستن گوشي مشكلي ايجاد شده باشه چيزي سر جاي خودش نباشه 
                          سلام سینا جون
                          به نظر من هم ببر بده به دفتر سایت
                          اگر که نفر قبلی که برات دگمه ی هوم رو درست کرده کاری رو گوشیت کرده باشه میفهمن
                          ولی من باز هم میگم این ایربلوی کرک همینه من دو تا از دوستام اینکارو کردن و عین تو شدن واسه همین بهت گفتم
                          و با عوض کردن اون چیپست کارشون درست شد ولی خب موبایل فروشا یا تعمیریا که نمیان به منو تو دقیق بگن چیکار کردیم
                          ببر به جایی که مورد اطمینان باشه که مشکلی واست پیش نیاره

نظر

ممنون از همه دوستان انتن وای فای که تو دور المینیومی گوشی هست رو تعویض کردم درست شد از همه ممنون ولی بازم توصیه میکنم ایربلو کرک رو نصب نکنید

نظر

دوستان ایفون من یک دفه وای فای کار نمی کنه فقط یک برنامه هست که می شه باهاش کار کرد به نظر شما ایراد از چه ؟
                              ریستم کردم ولی بازهم نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                              X