اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روش ريست کردن دکمه هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روش ريست کردن دکمه هوم

سلام شاید دکمه هوم گوشی به مشکل بخوره که دیر عمل کنه این روشی که میخوام عرض کنم تا حدودی تاثیر گذارِ شایدم این موضوع تکراری باشه.دکمه پاور نگه دارید تا گزینه خاموش شدن گوشی بیاد بعد دکمه هوم را نگه دارید تا گوشی به صفحه اصلی بره در این حالت دکمه هوم گوشی ریست میشه .توجه داشته باشید وقتی دکمه پاور میزنید گوشی نباید خاموش شه

دوست من هم این تاپیک تکراریه هم قبل از اینکار باید یکی از برنامه های فابریک آیفون رو اجرا کنی

نظر

من برنامه كلندر رو اجرا كردم و پاور رو نگه داشتم و بعد كه اومد كه خاموش كنم چيكار كنم؟ پاور رو ول كنم و هوم رو نگه دارم يا هر دو رو نگه دارم تا به صفحه اول بره؟

نظر

[QUOTE=King PDA;645163]من برنامه كلندر رو اجرا كردم و پاور رو نگه داشتم و بعد كه اومد كه خاموش كنم چيكار كنم؟ پاور رو ول كنم و هوم رو نگه دارم يا هر دو رو نگه دارم تا به صفحه اول بره؟[/QUOT

باید دکمه ی هوم رو نگه داری تا بیاد تو صفحه اصلی
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
          من برنامه كلندر رو اجرا كردم و پاور رو نگه داشتم و بعد كه اومد كه خاموش كنم چيكار كنم؟ پاور رو ول كنم و هوم رو نگه دارم يا هر دو رو نگه دارم تا به صفحه اول بره؟
          میتونستید راحت با امتحان کردن متوجه بشید دوست عزیز

من که امتحان کردم پاور رو ول کردم و بعد هوم رو نگه داشتم بعد شاید ۵-۶ ثانیه بود که رفت به صفحه اصلی

---------------

دوستان ولی من نمیتونم متوجه بشم که چطور این کار میتونه باعث افزایش سرعت بشه؟!

نظر

صبر کنید ..
          X