اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مودم جیبی ایرانسل با ۳g رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مودم جیبی ایرانسل با ۳g رایتل

با سلام
    من جدیداْ یه مودم همراه ایراتسل گرفتم.الان نزدیک ۲ روزه دارم ازش استفاده می کنم.من اهواز هستم و چون رایتل هنوز اینجا راه اندازی نشده ومن به اینترنت زیاد تیاز دارم این مودم رو تهیه کردم.
    با حدود ۱ ساعت شارژ ۸ساعت کار میده البته روش نوشته ۹ ساعت
    من یه مودم wifi هم دارم اما بدلیل اینکه جابجا کردنش به راحتی نیست و همیشه به برق نیاز داره این مودم رو تهیه کردم.
    قیمت این مودم ۲۰۰هزار تومان هست و ماهی ۲۰ هزار تومان برای سرعت ۵۱۲ میدم با ۴گیگ ترافیک.
    دوستان نظراتشون رو درباره این مودم بگن و اینکه به نظرتون این بهتره یا رایتل

خوبه ؟ راضيين ازش ؟

نظر

منم بدجور وسوسه کرده این مودمه! موبین نت هم همچین مودمی داره! ولی انصافا 200 تومان برای مودم خیلییییییی زیاده! من میکم صبر کنیم ارزون میشه! ایرانسل که استاده حراج کردنه! چند وقت دیگه 100000 تومان شارژ و یه گوشی موبایلو این مودم جیبی و یک تلویزیون و 10 تا سیم کارتو 1 سال اینترنت و ......... همه رو باهم میده 10 هزار تومان :d

نظر

بسیار زیاد ازش راضیم
        تو این ۲ روزه هر جا رفتم مهمانی یا گردش هم آیفونم هم آیپدم و هم لپ تاپم با سرعت دلخواهم به اینترنت وصل بودن در حالی که قبل از اون با gprs به زور کارای ساده رو انجام می دادم.

نظر

با چه سرعتی download & upload میکنید ؟ (kb/s)

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
            با چه سرعتی download & upload میکنید ؟ (kb/s)

نظر

از نظر آنتن دهي چطوره

نظر

خیلی خیلی وسوسه کنندست ....
                تصور کن تو بیابون adslداری.... وسط جاده ... بازی آنلاین !!!!
                ولی قیمتش الکی زیاده ... این همون وایمکسه دیگه ؟

نظر

دوستان از اين ميشه همه جا استفاده كرد؟
                  يعني منظورم اين هستش تو جاده خارج از شهر هم كه ميريم افت كيفيت داره؟
                  يا اينكه هر جا باشيم و گوشيمون كه ايرانسل داره انتن بده اينم انتن ميده؟
                  اگه واقعا همچين دانلودي داري و با ماهي 20 تومن ميارزه كه اوئلش 200 تومن بديم البته فكر كنم يه خورده صبر كنيم يه مناسبتي چيزي باشه تخفيف ميده واسه فروش مودم

نظر

دوست عزيز مبارك باشه
                    سرعت دانلودش خوبه اينا هم خيلي سياستي كار ميكنن وايمكس ايرانسل 512 سرعت دانلودش به 80kb/s به زور ميرسه
                    مبين نت و وايمكس از قديم دارن باهم كل كل ميكنن جالب اينجاست كه نوع مودم هاي وايمكسشون هم يكيه
                    الانم كه مبين نت چند ماه پيش جيبي اورد ايرانسل اسمشو كرد همراه باز كل كل شروع شد
                    اما بدي ايرانسل اينه كه ترافيك رايگان نداره
                    مبين 2 تا 8 صبح دانلود رايگانه

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
                      از نظر آنتن دهي چطوره
                      نسبت به بقیه مودمها یه مقدار کمی ضعیفتره اما مشکلی ایجاد نمی کنه
                      نوشته اصلی توسط rhodes نمایش پست ها
                      خیلی خیلی وسوسه کنندست ....
                      تصور کن تو بیابون adslداری.... وسط جاده ... بازی آنلاین !!!!
                      ولی قیمتش الکی زیاده ... این همون وایمکسه دیگه ؟
                      امکانات خوب پول خوب می خواد
                      نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                      اگه واقعا همچين دانلودي داري و با ماهي 20 تومن ميارزه كه اوئلش 200 تومن بديم البته فكر كنم يه خورده صبر كنيم يه مناسبتي چيزي باشه تخفيف ميده واسه فروش مودم
                      وایمکس ایرانسل فقط در حدود ۳۰ شهر در دسترس هست و بیرون شهرها کار نمی کنه.اینطور هم نیست که هر جا ایرانسل آنتن بده وایمکس هم کار کنه چون آنتنهای وایمکس فرق میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها

البته بزودي واسه كل كل هم شده در همه شهر ها انتن دهييش ok ميشه
                        مبين نت هم ميگه مودم جيبي 100 شهر انتن دهي داره
                        ویرایش توسط Mohamad_c++ : https://i-phone.ir/forums/member/86373-mohamad_c در ساعت 30-03-2012, 06:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad_c++ نمایش پست ها
                          دوست عزيز مبارك باشه
                          سرعت دانلودش خوبه اينا هم خيلي سياستي كار ميكنن وايمكس ايرانسل 512 سرعت دانلودش به 80kb/s به زور ميرسه
                          مبين نت و وايمكس از قديم دارن باهم كل كل ميكنن جالب اينجاست كه نوع مودم هاي وايمكسشون هم يكيه
                          الانم كه مبين نت چند ماه پيش جيبي اورد ايرانسل اسمشو كرد همراه باز كل كل شروع شد
                          اما بدي ايرانسل اينه كه ترافيك رايگان نداره
                          مبين 2 تا 8 صبح دانلود رايگانه
                          مدل مودم مبین نت با مودمهای ایرانسل فرق می کنه و بزرگتر و سنگین تره.شارژ دهیش حدود ۴ ساعت هست که از مودم ایرانسل خیلی ضعیف تره . ایرانسل از حدود ۶ ماه قبل اعلام کرده بود که بزودی مودم همراه ارايه می کنه.پس نمیشه گفت از مبین نت نقلید کرده.در مورد ترافیک رایگان من هم با شما موافقم.
                          یه مورد دیگه هم هست و اونم اینه که مبین نت فقط این مودم رو با سرعت ۱۲۸ ارایه میکنه.
                          مودمی که ایرانسل داره میده از نوع uroad8000 هست که اگه یه تحقیق بکنید متوجه میشید که این برند جزو بهترینهای دنیا هست و برای اولین باره که ایرانسل مودمهاش رو از کشوری غیر از چین و شرکتی غیر از هووای تهیه میکنه چون این مودمهای جدید کره ای هستند.

نظر

قیکت ۸۰ تومن براش مناسبه نه ۲۰۰ اخه چه خبره

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                              مدل مودم مبین نت با مودمهای ایرانسل فرق می کنه و بزرگتر و سنگین تره.شارژ دهیش حدود ۴ ساعت هست که از مودم ایرانسل خیلی ضعیف تره . ایرانسل از حدود ۶ ماه قبل اعلام کرده بود که بزودی مودم همراه ارايه می کنه.پس نمیشه گفت از مبین نت نقلید کرده.در مورد ترافیک رایگان من هم با شما موافقم.
                              یه مورد دیگه هم هست و اونم اینه که مبین نت فقط این مودم رو با سرعت ۱۲۸ ارایه میکنه.
                              مودمی که ایرانسل داره میده از نوع uroad8000 هست که اگه یه تحقیق بکنید متوجه میشید که این برند جزو بهترینهای دنیا هست و برای اولین باره که ایرانسل مودمهاش رو از کشوری غیر از چین و شرکتی غیر از هووای تهیه میکنه چون این مودمهای جدید کره ای هستند.
                              دوست عزيز منظور من مودم هاي وايمكس بود نه همراه يا جيبي مودم هاي هر دو وايمكسشون از huawei هستش و از مدل هاي يكسان مثل bm632 استفاده ميكنند
                              بله حق باشماست مودمي كه ايرانسل عرضه كرده جز مودم هاي جديده و در مقابل مودم مبين نت خيلي سره
                              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                              X