اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مودم جیبی ایرانسل با ۳g رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
    دوست عزیز ببخشیدا ولی وقتی اطلاعات نداری لازم نیست حتما نظر بدید که
    بنده خئدم جیبی مبین دارم
    ایرانسل هم دیروز دیدم

اولا مدم مبین به هیچ عنوان بزرگتر و سنگین تر نیست پس خودتون و دیگران رو گول نزنید و توجیه نکنید
    شارز مبین هم 6-7 ساعت هست
    سرعتی هم که میده 128-512 هست و بنده با آنتن قرمز ( کمترین ) سرعت 380 هم دارم تو خونه ولی خوب استفاده ای داخل خونه نداره برام چون adsl دارم ...
    تو حرکت هم عالیه
    یه نگاه به قیمت - پوشش - خدمات ( شبانه رایگان ) بکنی میفهمید کدوم بهتره
    ایرانسل توی 8-9 استانه و مبین سراسری
    قیمت مبین با 2 سال اینترنت 299 و 1 سال اینترنت 199 هست و هزینه ماهیانه ی دیگه ای نداره
    پوشش مبین توی 100 شهر هست که روز به روز بیشتر میشه

من نمیدونم چرا همیشه میخواید خرید خودتون رو بهترین جلوه بدید و واقعیت رو انکار کنید
    هر کی خواست از مودم عکس میزارم - تست سرعت میزارم و هر چی بخواید
    ممنون میشم این کار رو انجام بدید...
    تشکر بابت توضیحتون.

نظر

نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها
      ممنون میشم این کار رو انجام بدید...
      تشکر بابت توضیحتون.
      بله حتما دوست عزیز ...
      هم تست از سرعت میزارم هم از اندازه
      هم تست از adsl منزل گزاشتم هم مبین و هم اندازه مودم
      اگز فیلم یا هر چیز دیگه خواستید بگید من شب برمیگردم میزادم ایشالله

نظر

دوست عزیز ببخشیدا ولی وقتی اطلاعات نداری لازم نیست حتما نظر بدید که
        بنده خئدم جیبی مبین دارم
        ایرانسل هم دیروز دیدم

اولا مدم مبین به هیچ عنوان بزرگتر و سنگین تر نیست پس خودتون و دیگران رو گول نزنید و توجیه نکنید
        شارز مبین هم 6-7 ساعت هست
        سرعتی هم که میده 128-512 هست و بنده با آنتن قرمز ( کمترین ) سرعت 380 هم دارم تو خونه ولی خوب استفاده ای داخل خونه نداره برام چون adsl دارم ...
        تو حرکت هم عالیه
        یه نگاه به قیمت - پوشش - خدمات ( شبانه رایگان ) بکنی میفهمید کدوم بهتره
        ایرانسل توی 8-9 استانه و مبین سراسری
        قیمت مبین با 2 سال اینترنت 299 و 1 سال اینترنت 199 هست و هزینه ماهیانه ی دیگه ای نداره
        پوشش مبین توی 100 شهر هست که روز به روز بیشتر میشه

من نمیدونم چرا همیشه میخواید خرید خودتون رو بهترین جلوه بدید و واقعیت رو انکار کنید
        هر کی خواست از مودم عکس میزارم - تست سرعت میزارم و هر چی بخواید
        لطفاً با سند حرف بزنید.در ضمن این تاپیک برای اطلاع رسانی به دوستان ایجاد شده و طرفداری از هیچ شرکت یا دستگاهی هم نیست.
        شما با یه نگاه تو سایت مبین نت متوجه میشید که 199 و 299 تومان 1ساله و 2ساله فقط برای سرعت 128 هست .و با سرعتهای دیگه فقط بصورت تعرفه اجباری هست که خود مبین نت در اختیارتون میزاره و اصلاً هم به صرفه نیست.
        لطفاً لحن پاسخگوییتون رو عوض کنید و اگه تجربه ای دارید یا مودم جیبی مبین نت رو دارید لطف کنید با عکس و سند و مدرک از زوایای مختلف مودم و مارک اون که از چه شرکتی هست و چه ابعادی داره به دوستانتون مثل بنده که به این دستگاهها علاقه داریم کمک کنید.شاید یکی این وسط بخواد این مودم رو تهیه کنه و با استناد به تجارب ما بخواد تصمیم گیری کنه.پس به جای کل کل بگزارید یه تاپیک پربار برای دوستان ایجاد کنیم.
        در هر حال لطف کنید یکسری عکس و اطلاعات کامل از مودمتون و تعرفتون و هزینش بگذارید چون من خیلی علاقه دارم اطلاعاتی درباره این دستگاه داشته باشم.
        در ضمن من قبل از اینکه این مودم رو بخرم با نمایندگی مبین نت در اهواز تماس گرفتم که گفت این نوع مودم فعلاً توی اهواز بدلیل ضعیف بودن سیگنالهای وایمکس قابل استفاده نیست و باید از مودمهای معمولی استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
          لطفاً با سند حرف بزنید.در ضمن این تاپیک برای اطلاع رسانی به دوستان ایجاد شده و طرفداری از هیچ شرکت یا دستگاهی هم نیست.
          شما با یه نگاه تو سایت مبین نت متوجه میشید که 199 و 299 تومان 1ساله و 2ساله فقط برای سرعت 128 هست .و با سرعتهای دیگه فقط بصورت تعرفه اجباری هست که خود مبین نت در اختیارتون میزاره و اصلاً هم به صرفه نیست.
          لطفاً لحن پاسخگوییتون رو عوض کنید و اگه تجربه ای دارید یا مودم جیبی مبین نت رو دارید لطف کنید با عکس و سند و مدرک از زوایای مختلف مودم و مارک اون که از چه شرکتی هست و چه ابعادی داره به دوستانتون مثل بنده که به این دستگاهها علاقه داریم کمک کنید.شاید یکی این وسط بخواد این مودم رو تهیه کنه و با استناد به تجارب ما بخواد تصمیم گیری کنه.پس به جای کل کل بگزارید یه تاپیک پربار برای دوستان ایجاد کنیم.
          در هر حال لطف کنید یکسری عکس و اطلاعات کامل از مودمتون و تعرفتون و هزینش بگذارید چون من خیلی علاقه دارم اطلاعاتی درباره این دستگاه داشته باشم.
          در ضمن من قبل از اینکه این مودم رو بخرم با نمایندگی مبین نت در اهواز تماس گرفتم که گفت این نوع مودم فعلاً توی اهواز بدلیل ضعیف بودن سیگنالهای وایمکس قابل استفاده نیست و باید از مودمهای معمولی استفاده کنید
          عکس که گزاشته شد
          پشت عکس هم که پست اول بنده هست
          تست سرعت هم که گزاشته شد
          پهنای باند 128 تا 512 هم که سر تا سر شهر روی بیلبورد ها نمایان هست ( حداقل در تهران )
          سرعتی هم که من گزاشتم بیانگر همین موضوع هست

نظر

بله حتما دوست عزیز ...
            هم تست از سرعت میزارم هم از اندازه
            هم تست از adsl منزل گزاشتم هم مبین و هم اندازه مودم
            اگز فیلم یا هر چیز دیگه خواستید بگید من شب برمیگردم میزادم ایشالله

مرسی ، عالی بود... اگه میشه درباره کارایی مودم و نحوه آنتن دهی و بیشتر مسائل هم توضیح بدید. من چندین بار برای خرید به فکرش رفتم و بین ایرانسل و مبین نت تو شک افتادم...

نظر

ایرانسل خیلی وقته نواحی تحت پوشش رو افزایش نداده، مثلا من بوشهرم و ایرانسل اصلا بوشهر رو پشتیبانی نمیکنه!! بازم مبین نت حداقل یکی-دو تا شهر بزرگ استان رو پوشش میده...

نظر

منم مودم جیبی موبینت دارم سرعتش عالیه و ساخت کره هست. ( روش که اینجوری نوشته) انتن دهیش خوبه و همینطور که میدونید این مودم ها باید کنار پنجره باشن. موبینت تا زمانی که شما اوکی ندی اینترنت رو اکتیو نمیکنه و میتونی پولتو پس بگیری. شاید ایرانسل هم اینطوری باشه نمیدونم.

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
                  مرسی ، عالی بود... اگه میشه درباره کارایی مودم و نحوه آنتن دهی و بیشتر مسائل هم توضیح بدید. من چندین بار برای خرید به فکرش رفتم و بین ایرانسل و مبین نت تو شک افتادم...
                  انتن دهیس به علت کوچیکیش کمی ضعیف تره ولی به خوبی بقیه مودم هاست
                  وایرلسش هم مشکلی نداره مثل سایر مودمهاست
                  سرعتش برای من با کمترین انتن توی تهران و لواسون و شمال زیر ۳۵۰ نیومده
                  من خیلی راضیم
                  توی حرکت هم خوبه
                  من ایرانسل هم دارم ولی توی دفتر هست ... ایرانسل برای بعضی جاهای تهران بهتره ولی برای خیلی جاها مبین به راحتی جواب میده
                  به هر حال بگیر پشیمون نمیشی
                  ایرانسل الکی گرونه و اصلا و ابدا نمیارزه

نظر

حالا کاری به مودمش ندارم ولی اکانت یه ساله با 15 گیگ ترافیک؟؟؟ این دزدی نیست؟؟
                    یعنی مصرف ماهیانه باید 1 گیگ و 250 مگ باشه !! که میشه روزانه 41 مگ !!
                    یعنی رسما چیزی به نام ترافیک روی این سرویسا وجود نداره !!

نظر

یه اشتباهی که دوستان میکنن اینه که فکر میکنن هرجایی موبایل ایرانسل انتن میده وایمکسشم انتن میده
                      از رو نقشه وایمکس باید چک کنید
                      توی خیلی شهرها مبین نت جواب میده فکر کنم حدود ۱۰۰ شهر
                      ایرانسل کمتر
                      توی همین تهران یه جاهایی ایرانسل یه جاهایی مبین نت
                      من هم وایمکس ایرانسل داشتم هم الان وایمکس مبین نت البته مودم وای فای نه مودم جیبی
                      اولا در یک کلام ایرانسل کلاه برداری بیش نیست من هنوزم باهاشون دعوا دارم و شکایت کردم ازشون بیخود گول تبلیغات و قیمت کمتر شارژش رو نخورید چون ترافیک الکی کم میکنن از سرویس مدرک و سندش هست
                      دوما برای ایرانسل به گفته خودشون (که یکی از مشکلات من هم بود باهاشون) میگفتن رو یه سرویس میشه دوتا یا چند تا مودم فعال باشه .به من میگفتن اینجوری دارن از سرویس شما دزدی میکنن .توجیه میکردن کار خودشون رو
                      ولی رو سرویس مبین نت نمیشه این کار رو کرد و هر سرویس مختص یک مک ای پی هست
                      اگه سرویس نامحدود ایرانسل دارید یه مودم بگیرید میتونید از سرویستون استفاده مضاعف کنید اما در مبین نت نمیتونید این کارو بکنید
                      از لحاظ انتن دهی هم مودمهای جیبی تا ۴۰۰ متری آنتن ها باشه میتونه سیگنال رو دریافت کنه اما مودمهای وای فای ۱۴۰۰ متر این رو هم در نظر داشته باشید
                      به هر صورت کاری که من میکنم رو به دوستان هم پیشنهاد میکنم البته اگه ماشین دارن
                      روی ایپد و ایفون از جی پی ار اس استفاده میکنم
                      اگرم نیاز به اینترنت پر سرعت تر باشه مودم وای فای مبین نت رو میزارم تو ماشین مستقیم میزنمش به فندکی ماشین خیلی راحت تو سطح شهر جواب میده
                      موفق باشید

نظر

دوستان چیزی که متوجه شدم اینه که این مودم توی حرکت هم جواب میده! در صورتی که قرار نبوده وایمکس توی ایران هنگام حرکت سرویس بده.
                        کسی میتونه توضیح بده؟

نظر

دوستانی که وایمکس مبین نت رو دارن می تونن بگن سرعت دانلود با مودم جیبی مبین نت در سرعت ۱۲۸ و ۲۵۶ تقریبا چقدر هست. ( به کیلوبایت بر ثانیه)

نظر

نوشته اصلی توسط haj-amir نمایش پست ها
                            یه اشتباهی که دوستان میکنن اینه که فکر میکنن هرجایی موبایل ایرانسل انتن میده وایمکسشم انتن میده
                            از رو نقشه وایمکس باید چک کنید
                            توی خیلی شهرها مبین نت جواب میده فکر کنم حدود ۱۰۰ شهر
                            ایرانسل کمتر
                            توی همین تهران یه جاهایی ایرانسل یه جاهایی مبین نت
                            من هم وایمکس ایرانسل داشتم هم الان وایمکس مبین نت البته مودم وای فای نه مودم جیبی
                            اولا در یک کلام ایرانسل کلاه برداری بیش نیست من هنوزم باهاشون دعوا دارم و شکایت کردم ازشون بیخود گول تبلیغات و قیمت کمتر شارژش رو نخورید چون ترافیک الکی کم میکنن از سرویس مدرک و سندش هست
                            دوما برای ایرانسل به گفته خودشون (که یکی از مشکلات من هم بود باهاشون) میگفتن رو یه سرویس میشه دوتا یا چند تا مودم فعال باشه .به من میگفتن اینجوری دارن از سرویس شما دزدی میکنن .توجیه میکردن کار خودشون رو
                            ولی رو سرویس مبین نت نمیشه این کار رو کرد و هر سرویس مختص یک مک ای پی هست
                            اگه سرویس نامحدود ایرانسل دارید یه مودم بگیرید میتونید از سرویستون استفاده مضاعف کنید اما در مبین نت نمیتونید این کارو بکنید
                            از لحاظ انتن دهی هم مودمهای جیبی تا ۴۰۰ متری آنتن ها باشه میتونه سیگنال رو دریافت کنه اما مودمهای وای فای ۱۴۰۰ متر این رو هم در نظر داشته باشید
                            به هر صورت کاری که من میکنم رو به دوستان هم پیشنهاد میکنم البته اگه ماشین دارن
                            روی ایپد و ایفون از جی پی ار اس استفاده میکنم
                            اگرم نیاز به اینترنت پر سرعت تر باشه مودم وای فای مبین نت رو میزارم تو ماشین مستقیم میزنمش به فندکی ماشین خیلی راحت تو سطح شهر جواب میده
                            موفق باشید
                            دوست عزیز منئ نزدیک به 2 ساله از وایمکس ایرانسل دارم استفاده میکنم و با اطمینان بهتون میگم که از یه اکانت نمیشه همزمان استفاده کرد.من این رو مطمئنم چون چند تا مودم دارم.هم محل کار و هم خونه 2 تا دارم و الانم جیبی خریدم.این رو با اطمینان بهتون میگم که امکان استفاده همزمان وجود نداره.اما در مورد سطح آنتن دهی با شما موافقم چون مبین نت پیشرفتش خیلی بیشتر از ایرانسل بوده.مبین نت توی شهرستانها داره سرمایه گذاری میکنه اما ایرانسل توی مراکز تستانها و شهرهای بزرگ.چون واقعاً امروز با مودم جیبی که تو شهر میگشتم نزدیک و دور شدن به آنتنهای وایمکس رو با کم و زیاد شدن آنتن مودم می دیدم.واقعاً هر 4 یا 5 کیلومتر یه آنتن وایمکس کار گذاشتن

نظر

دوستان یه چیز رو یادآور میشم که فقط مبین نت میتونه توی همه کشور وایمکس ارائه بده و ایرانسل فقط همین شهرهایی رو که داره میتونه پوشش بده
                              البته من اولش مبین نت داشتم چون قعطیش زیاد بود ایرانسل گرفتم و خیلی خیلی راضیم ولی خوب به هر حال بدیش اینه که سراسری نیست

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                                دوست عزیز منئ نزدیک به 2 ساله از وایمکس ایرانسل دارم استفاده میکنم و با اطمینان بهتون میگم که از یه اکانت نمیشه همزمان استفاده کرد.من این رو مطمئنم چون چند تا مودم دارم.هم محل کار و هم خونه 2 تا دارم و الانم جیبی خریدم.این رو با اطمینان بهتون میگم که امکان استفاده همزمان وجود نداره.اما در مورد سطح آنتن دهی با شما موافقم چون مبین نت پیشرفتش خیلی بیشتر از ایرانسل بوده.مبین نت توی شهرستانها داره سرمایه گذاری میکنه اما ایرانسل توی مراکز تستانها و شهرهای بزرگ.چون واقعاً امروز با مودم جیبی که تو شهر میگشتم نزدیک و دور شدن به آنتنهای وایمکس رو با کم و زیاد شدن آنتن مودم می دیدم.واقعاً هر 4 یا 5 کیلومتر یه آنتن وایمکس کار گذاشتن
                                دوست عزیز چون شما چند تا مودم دارید و این کار رو نتونستید بکنید نمیشه؟ البته من نگفتم همزمان من گفتم از یه سرویس روی چند تا مودم ینی اینکه شما در ان واحد فقط یه مودم رو روشن کنید
                                به صورت واضح کارشناسان وایمکس ایرانسل به بنده توضیح دادن که با داشتن شناسه و رمز عبور خیلی راحت میشه از یه سرویس روی یه مودم دیگه استفاده کرد
                                حتی من گفتم مگه مک ای پی مودم بنده ثبت نیمشه برای سرویس
                                گفتن نه نمیشه
                                عرض کردم که این رو برای این گفتن که بگن ما دزدی نمیکنیم بلکه کس دیگه داره از سرویس من دزدی میکنه
                                که بعدا این هم خلافش ثابت شد ولی زیر بار نرفتن

نظر

صبر کنید ..
                                X