اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مودم جیبی ایرانسل با ۳g رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز اگه ممکنه لطف کن و سرعت رو بر مبنای kB/s هم نشون بده. فکر کنم تقریبا میشه 48 kB/s

چندان هم زیاد نیست ....
    ویرایش توسط Peyvandian : https://i-phone.ir/forums/member/40369-peyvandian در ساعت 30-03-2012, 07:00 PM

نظر

دوست عزيز بنده يه چيزي رو متوجه نشدم اين مودم با وايمكس كار ميكنه يا gprs
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 30-03-2012, 07:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
        دوست عزيز بنده يه چيزي رو متوجه نشدم اين مودم با وايمكس كار ميكنه با gprs
        من دارم می گم بیشتر از 50 kB/s نیست.

نظر

سلام دوست عزیز . محبت میکنی بگی برد وای فای این مودم چقدره ؟ در حد برد مودم های وای فای adsl هست ؟
          و یه چیزه دیگه آیا لن میخوره بهش یا نه واقعا ممنون میشم راهنمایی کنی

نظر

نوشته اصلی توسط Peyvandian نمایش پست ها
            دوست عزیز اگه ممکنه لطف کن و سرعت رو بر مبنای kB/s هم نشون بده. فکر کنم تقریبا میشه 48 kB/s

چندان هم زیاد نیست ....
            اگه این سرعت رو همیشه و همه جا داشته باشیم برا ما که نمی تونیم ۳G داشته باشیم غنیمته
            اینم سرعت به کیلو بایت
            ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 30-03-2012, 07:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
              دوست عزيز بنده يه چيزي رو متوجه نشدم اين مودم با وايمكس كار ميكنه يا gprs
              دوست عزیز شما با GPRS اون ۳۵ که میگی احتمالاْ بر مبنای kbps هست.اگر با GPRS بتونید ۳۵kb/s دانلود کنید پس یعنی سرعت اینترنت بالای ۲۵۶ هست که واقعاْ برای GPRS رویایی هست.

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز . محبت میکنی بگی برد وای فای این مودم چقدره ؟ در حد برد مودم های وای فای adsl هست ؟
                و یه چیزه دیگه آیا لن میخوره بهش یا نه واقعا ممنون میشم راهنمایی کنی
                با توجه به اینکه آنتن wifi این مودم داخلی هست طبیعی که ضعیفتر از مودمهای آنتن دار باشه .من تو خونه وقتی در دورترین قسمت از مودم قرار می گیرم روی آیپد و آیفون ۲تا آنتن داره اما روی لپ تاپم (هم مک بوک پرو و هم سونی وایو)آنتن ۱ خونه از کامل کمتره اما هیج موقع مشکلی ایجاد نکرده(نه کندی نه قطعی).اختلافش با مودم قبلی وایمکسم یه درجه هست.(اختلافش ناچیزه).
                اما بردمش تو خیابون مستقیم تا حدود ۲۵۰ متر در دسترسم بود.

نظر

يه سوال الان من خودم يه وايمكس ٢ مگ دارم ميتونم رو اين مودم جيبي ها بزارم كه هرجا باشم با سرعت ٢ مگ باشه يا نه يه اشتراك ديگه بايد بگيرم
                  ؟؟؟؟؟؟؟؟ من اين يه تيكشو نفهميدم !!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
                    يه سوال الان من خودم يه وايمكس ٢ مگ دارم ميتونم رو اين مودم جيبي ها بزارم كه هرجا باشم با سرعت ٢ مگ باشه يا نه يه اشتراك ديگه بايد بگيرم
                    ؟؟؟؟؟؟؟؟ من اين يه تيكشو نفهميدم !!!!!!
                    بله دوست عزیز می تونید.
                    شما 2 راه دارید.یا اینکه به مرکز خدمات ایرانسل تماس بگیرید و درخواست این مودم رو بدید که روی اشتراک فعلیتون بهتون بدن.اما راه دوم که ساده تر و بهتره اینه که از سایت ایرانسل یه ثبت نام جدید انجام بدید با سرعت 128 که هزینش ناچیزه و مودم جیبی رو انتخاب کنید.وقتی مودمتون اومد یه تنظیم کوچیک داره که می تونید با اون به اشتراک قبلیتون وصل شید.من همین کار رو کردم.512 داشتم یه 128 گرفتم اما توی تنظیمات اکانت 512 رو ست کردم و الان 512 رو دارم.البته اگه از مسولین ایرانسل بپرسید میگن اینکار شدنی نیست چون می خوان فروششون پائین نیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                      دوست عزیز شما با GPRS اون ۳۵ که میگی احتمالاْ بر مبنای kbps هست.اگر با GPRS بتونید ۳۵kb/s دانلود کنید پس یعنی سرعت اینترنت بالای ۲۵۶ هست که واقعاْ برای GPRS رویایی هست.
                      سرعت دانلود من هم 35kb هستش!
                      شیراز!

نظر

نوشته اصلی توسط eh3an2010 نمایش پست ها
                        سرعت دانلود من هم 35kb هستش!
                        شیراز!
                        مگه رایتل شیراز اومد ؟
                        به صورت کامل جواب میده؟

Sent from my iPod touch 4g ios 5.0.1 using Tapatalk

نظر

دوست عزيز امروز سرعتم يكم پايين بود ولي روزي كه GPRS حالش خوب باشه گاها 40kb/s هم گرفتم

نظر

امروز مودم همراه رو هنگام حرکت تست کردم.واقعاً عالی بود.اصلاً فکر نمی کردم انقدر عالی کار کنه با سرعت 80 کیلومتر از چهارراه امام تا آخر کوت عبدالله رفتم .حدود 15 دققه تو راه بودم فقط 1 بار ارتباط برای چند ثانیه قطع شد ومجدد وصل شد.تابحال همچین حسی رو تجربه نکرده بودم که در حین حرکت با سرعت بالا اینترنت پرسرعت رو روی آیپد و آیفونم داشته باشم.
                            به همتون پیشنهاد میکنم فکر گرون بودنش رو بگذارن کنار چون واقعاً ارزشش رو داره

نظر

البته ایرانسل در ایام نوروز دانلود با تخفیف 50 درصد گذاشته البته شبها

نظر

مدل مودم مبین نت با مودمهای ایرانسل فرق می کنه و بزرگتر و سنگین تره.شارژ دهیش حدود ۴ ساعت هست که از مودم ایرانسل خیلی ضعیف تره . ایرانسل از حدود ۶ ماه قبل اعلام کرده بود که بزودی مودم همراه ارايه می کنه.پس نمیشه گفت از مبین نت نقلید کرده.در مورد ترافیک رایگان من هم با شما موافقم.
                                یه مورد دیگه هم هست و اونم اینه که مبین نت فقط این مودم رو با سرعت ۱۲۸ ارایه میکنه.
                                مودمی که ایرانسل داره میده از نوع uroad8000 هست که اگه یه تحقیق بکنید متوجه میشید که این برند جزو بهترینهای دنیا هست و برای اولین باره که ایرانسل مودمهاش رو از کشوری غیر از چین و شرکتی غیر از هووای تهیه میکنه چون این مودمهای جدید کره ای هستند.
                                دوست عزیز ببخشیدا ولی وقتی اطلاعات نداری لازم نیست حتما نظر بدید که
                                بنده خئدم جیبی مبین دارم
                                ایرانسل هم دیروز دیدم

اولا مدم مبین به هیچ عنوان بزرگتر و سنگین تر نیست پس خودتون و دیگران رو گول نزنید و توجیه نکنید
                                شارز مبین هم 6-7 ساعت هست
                                سرعتی هم که میده 128-512 هست و بنده با آنتن قرمز ( کمترین ) سرعت 380 هم دارم تو خونه ولی خوب استفاده ای داخل خونه نداره برام چون adsl دارم ...
                                تو حرکت هم عالیه
                                یه نگاه به قیمت - پوشش - خدمات ( شبانه رایگان ) بکنی میفهمید کدوم بهتره
                                ایرانسل توی 8-9 استانه و مبین سراسری
                                قیمت مبین با 2 سال اینترنت 299 و 1 سال اینترنت 199 هست و هزینه ماهیانه ی دیگه ای نداره
                                پوشش مبین توی 100 شهر هست که روز به روز بیشتر میشه

من نمیدونم چرا همیشه میخواید خرید خودتون رو بهترین جلوه بدید و واقعیت رو انکار کنید
                                هر کی خواست از مودم عکس میزارم - تست سرعت میزارم و هر چی بخواید

نظر

صبر کنید ..
                                X