اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریستور به 5.0.1 با ش ش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ریستور به 5.0.1 با ش ش

سلام.خسته نباشید.من 3gs 32gb دارم.
    من قبلا توسط tiny umbrella از ورژن 5.0.1 shsh گرفته بودم.امروز از 5 به 5.0.1 رفتم اما همش ارور 1600 و 1601 و 1602 میده.تمام کارهارو انجام میدم یعنی اون جمله اخر رو از فایل هاست پاک میکنم،و به کمک ireb به حالت dfu میرم
    (کلا کارهای این تاپیکو انجام میدم http://www.i-phone.ir/forums/post590842-1.html)
    چیزپی ان هم روشنه و انتی ویروس هم غیر فعاله.اما بازم ارور میده.دیگه گوشیمم بالا نمیاد اصلا.
    خواهش میکنم کمک کنید.دیگه دارم دیوونه میشم.لطفا به راه حل بگید
    ویرایش توسط masiheh : https://i-phone.ir/forums/member/23833-masiheh در ساعت 29-03-2012, 09:00 PM

منم دقیقا همین مشکل رو دارم!تازه بعضی وقت ها ارور ۳۰۱۲ میده!

نظر

منم دارم همین الان به 5.0.1 ریستور می کنم همش ارور 2005 میده!!!!!!!!!

نظر

شما اول به 5.1 ریستور کنیدبعدبه 5.0.1 دانگریدکنیددرست میشه

نظر

اگر دستگاه شما آنلاک هستش اول به ورژن 5.1 آپدیت کنید و بعد به 5.0.1 دانگرید کنید
          اگر دستگاه شما لاک هستش به هیچ عنوان به 5.1 آپدیت نکنید و از کاستوم فرمویر استفاده کنید
          موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط i mahdi نمایش پست ها
            شما اول به 5.1 ریستور کنیدبعدبه 5.0.1 دانگریدکنیددرست میشه
            شما مطمئنید اقا مهدی عزیز؟اخه من هرچی تو فروم میگردم واسه رفع این مشکل همچین چیزی نگفتن.

نظر

سلام دوستان
              طی روزهای گذشته خیلی از دوستان همچین مشکلی داشتند :
              به نوعی تنها راه فعلی :
              فایل اس اچ رو استخراج کنین
              با ایفیت فریمور کاستوم با فایل اس اچ بسازید
              با ایریب خود ایفیت دستگاه رو به دی اف یو ببرین
              و بعد با ایتونز بدون هیچ اروری به 5.0.1 ببرین

نظر

نوشته اصلی توسط mh2002ir نمایش پست ها
                سلام دوستان
                طی روزهای گذشته خیلی از دوستان همچین مشکلی داشتند :
                به نوعی تنها راه فعلی :
                فایل اس اچ رو استخراج کنین
                با ایفیت فریمور کاستوم با فایل اس اچ بسازید
                با ایریب خود ایفیت دستگاه رو به دی اف یو ببرین
                و بعد با ایتونز بدون هیچ اروری به 5.0.1 ببرین
                دوست عزیز تمام کارهایی که گفتین رو انجام دادم ولی بازم ارور 1601 میده.توروخدا یکی کمک کنه
                ویرایش توسط masiheh : https://i-phone.ir/forums/member/23833-masiheh در ساعت 29-03-2012, 10:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط masiheh نمایش پست ها
                  دوست عزیز تمام کارهایی که گفتین رو انجام دادم ولی بازم ارور 1601 میده.توروخدا یکی کمک کنه
                  سلام
                  شما فریمور کاستوم میسازین ؟ یعنی با فایل کاستومی که حاوی اس اچ است ریستور می کنین ؟

نظر

رهایی از ارور 1601 و 1602

من تو گوگل مشکلمو سرچ کردم و از یه فروم خارجی راهنمایی گرفتم.
                    اونا گفتن که تمام برنامه های مربوط به اپل رو از تو کنترل پنل پاک کنم(فک کنم 4تا برنامه بود) بعد با برنامه regAce تمام رجیستری های کامپیوتر رو delete کنم و بعد از این کارها دوباره اخرین ورژن ایتونز رو نصب کنم.منم همرو انجام دادم و خداروشکر مشکلم حل شد.الان روی 5.1 هستم و مشکلی ندارم اما میترسم به 5.0.1 دانگرید کنم دوباره گیر کنم
                    (regAce برنامه خیلی خوبی بود اما کرک شدش خیلی سخت پیدا میشه،اگه کسی سراغ داره بذاره تا بقیه هم استفاده کنن،ممنون)
                    واسه همه دوستداران سیب گاز زده خودمون سال خوشی رو ارزو میکنم

نظر

سلام خواهش میکنم واضح تر توضیح بدبد هرکاری کردم به 5.0.1 نمیره میترسم به 5.1 ببرم دیگه نه جلبریک بشه نه دانگرید این جلبریک ناپایدار واسه 5.1 واقعا کار میکنه بخدا داغون شدیم هرکیم که ادعای دانایش میشه 1 پست میزنه توش 1 سری راهکارای چرت پرت میگه

نظر

نوشته اصلی توسط omid_o27 نمایش پست ها
                        سلام خواهش میکنم واضح تر توضیح بدبد هرکاری کردم به 5.0.1 نمیره میترسم به 5.1 ببرم دیگه نه جلبریک بشه نه دانگرید این جلبریک ناپایدار واسه 5.1 واقعا کار میکنه بخدا داغون شدیم هرکیم که ادعای دانایش میشه 1 پست میزنه توش 1 سری راهکارای چرت پرت میگه
                        شما راست میگی من هم همه ی همین کارو رو هم که شما کردید منم کردم اما یا ارور 1602 میده یا 1600 نمیدنم چیکار کنم لطفا کمک کنید.

نظر

سلام دوستان
                          این ارورهای 1601-1602- و .. که هنگام ریستور از 4.3.3 یا الباقی به 5.0.1 بوجود می اید به خاطر این است که فایل های کاستوم فرمور دارای فایل shsh نیست برای من فقط با یک روش حل شد که روشی بدون ارور بود و بعد از 2 روز امتحان تمام روش ها این روش بدون هیچ اروری و به راحتی ریستور شد و نه از پورت usb بود و نه مشگل عوض کردن ویندوز یا امتحان با یک کامپیوتر دیگر. امیدوارم مشگل شما با این روش حل شود.

در ابتدا یک فرمور کاستوم با redsn0w باید بسازید و ذخیره کنید بوسیله حالت حفظ بیس باند. سپس باید shsh های دیوایس خودتون را با tinyumbrella ذخیره کنید. سپس بوسیله رداسنو دوباره باید یک فرمور کاستوم به همراه shsh بسازید( فایل shsh 5.0.1 و فرموور کاستوم که جهت preserve baseband ساختید را به رداسنو معرفی میکنید و یک فرمور کاستوم به همراه shsh می سازید) سپس دستگاه را به حالت dfu برده و با ایتونز به راحتی ریستور کنید.
                          به این طریق فرمور کاستوم شما هم بیس باند را حفظ می کند و هم دارای shsh است.

نظر

آقا من یه سوال واسم پیش اومده از استاید میخوام اگه ممکنه بنده رو روشن بفرمائید : من وقتی وارد سیدیا میشم اون بالا نوشته shsh:ios 4.1,4.3.5,5.0.1,5.1 در صورتی که من shsh ای رو ذخیره نکردم ... اگه به فرض این shsh ها توی سرور سیدیا هستن چجوری میتونم اونه را بدست بیارم ...

نظر

نوشته اصلی توسط rashidkn نمایش پست ها
                              آقا من یه سوال واسم پیش اومده از استاید میخوام اگه ممکنه بنده رو روشن بفرمائید : من وقتی وارد سیدیا میشم اون بالا نوشته shsh:ios 4.1,4.3.5,5.0.1,5.1 در صورتی که من shsh ای رو ذخیره نکردم ... اگه به فرض این shsh ها توی سرور سیدیا هستن چجوری میتونم اونه را بدست بیارم ...

The Firmware Umbrella - TinyUmbrella

نظر

صبر کنید ..
                              X