اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اتصال به کانکشن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اتصال به کانکشن

سلام اول از مدیران عذر میخوام که این تایپک رو اینجا زدم و خواهشمندم که تایپک رو پاک نکنند چون چند وقته گریم رو دراورده
    مشکل اینه که من یه مودم وایمکس یو اس بی دارم و میخوام شارش کنم که با ایفونم وصل شم به اینترنت ما بعد از ساختن hoc ویندوز ارور the windows could not internet sharing رو میده به قسمت propertis خود کانکشنم میرم بعد از زدن تیک گزینه شار ارور میده بعد از برنامه connectify استفاده کردم خوب کار میکرد تا یه بار به احبار از سیستم ریستور استفاده کردم حالا برنامه connectify کانکشن که باسه وایمکس هست رو پیدا نمیکنه تا شارش کنه بیش از 100 بار هم connectify رو پاک و نصب کردم هم وایمکسم رو خواهش میکنم کمک کنید با ویندوز لپ تاپ بابام برنامه connectifi با همون مودم وامکسم کار میکنه اما با مال خودم نه تورو خدا کمک کنید اگرم تاپک پاک شد ایدی یاهو من sina_09x هست خواهش میکنم جبران میکنم مرسی از همه

مدیریت : عنوان تاپیک ویرایش شد !
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 29-03-2012, 07:08 PM

مرسی از مدیریت خوبتون

نظر

در یاهو جواب داده شد
      اینجا طولانی میشه

نظر

من که والا اقلم به هیچ جا قد نمیده اخه connectify چرا نباید همه کانکشن هارو جز کانکشن وایمکس پیدا کنه در حالی که قبلا به راحتی پیدا میکرد!

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
          در یاهو جواب داده شد
          اینجا طولانی میشه
          جوابی داده نشده خواهشا هرکی بلده راهنمایی کنه

نظر

صبر کنید ..
          X