اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دیر بوت شدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دیر بوت شدن مک

سلام
    من مک بوک mc700 دارم.جدیدا خیلی طول میکشه که مک اجرا بشه"lion 10.7.3"
    از برنامه clean my mac برای cache استفاده میکنم.چند وقت یکبار repair disk هم میکنم ولی باز هم خیلی طول میکشه..
    کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
    ممنون

کسی راهنمایی نمی کنه؟؟؟

نظر

شما onyx نصب کن یه تمیزکاری حسابی انجام بده
      البته سرعت لاین نسبت به اسنو کلا پایینتره
      ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 30-03-2012, 12:11 AM

نظر

یه کلین اینستال بکنید !

نظر

بالا نیومدن سیستم عامل مک

من تو دیسک یوتیلیتی یه چیزایی حذف کردم اما با ریستارت شدن دیگه سیستم بالا نیومد و روی اون سیب کوچیکه که یه دایره هم میچرخید چندین ساعت هم موند. کلید آپشن رو هم نگه داشتم اما فقط 2تا شکل درایور میاد یکی ویندوز هست و یکی نوشته مک وارد ویندوز میشه اما وقتی مک رو میزنم بازم بالا نمیاد توروخدا کمکم کنید چیکار کنم مک بالا بیاد

نظر

من تو دیسک یوتیلیتی یه چیزایی حذف کردم اما با ریستارت شدن دیگه سیستم بالا نیومد و روی اون سیب کوچیکه که یه دایره هم میچرخید چندین ساعت هم موند. کلید آپشن رو هم نگه داشتم اما فقط 2تا شکل درایور میاد یکی ویندوز هست و یکی نوشته مک وارد ویندوز میشه اما وقتی مک رو میزنم بازم بالا نمیاد توروخدا کمکم کنید چیکار کنم مک بالا بیاد

نظر

خوب یعنی چقدر طول می کشه؟
              مال منم mc700 هست, ۴۰-۵۰ ثانیه بیشتر طول نمیکشه.
              البته مال من تو کارای سنگین خیلی داغ می کرد که smcfan control روش ریختم حل شده.(تا ۷۰ درجه داغ میشد,حتی نمیتونستم بهش دست بزتم!)

نظر

صبر کنید ..
              X