اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Unlim tones: دانلود Ringtones مستقیم از طریق گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Unlim tones: دانلود Ringtones مستقیم از طریق گوشی

برنامه Unlim tones به شما این امکان رو میده که Ringtones مورد نظر رو ابتدا گوش کرده و دانلود کنید

نکته جالب اینه که Ringtones دانلود شده مستقیماً به مسیرگوشی انتقال داده میشود

طریقه نصب:

فایل رو به var/root/media/Cydia/Autoinstall مسیر انتقل دهید
    اگر فو لدر cydia و AutoInstallندارید بسازید،داخل فو لدرMedia ،فو لدر cydia بسازید و به همین شکل داخل فو لدرcydia ،فلدرAutoInstall بسازید و فایل مورد نظر رو انتقا ل دهید

گوشی رو ۱ بر خا موش کنید و ۱ بر رسپرینگ

من خودم تست کردم
    video on youtube

دانلود فایل deb

Download
    ویرایش توسط iphone3Gs : https://i-phone.ir/forums/member/5712-starbucks در ساعت 20-09-2009, 02:49 PM

از این برنامه ها فراوان یافت میشه حتی برنامه ای که خودم ازش استفاده میکنم . خیلی هم کاملتر از این هستش برنامه Anyring و Ringtones هستش که واقعا امکانات و آپشنهای خیلی خوبی داره!

نظر

خوب آقا چرا میزنید؟نگفته شده که تمام کا ربران انجمن مجبور هستند اینو نصب کنند

نظر

من این برنامه رو نصب کردم اما تا میخواد اجرابشه میپره بیرون 3جی ورژن 3.1.3

نظر

از سورس انجمن یا سورس من اخرین نسخش رو دانلود کنید.

نظر

از سورس انجمن دانلودش کردم میشه سورس خودتونو کامل بذارید

نظر

سورس ایشون توی امضاشون هست

نظر

من دونلود میکنم می نویسه که تو download saved to settings ,sounds . ringtone ولی میرم هیچی نیست

چی کار کنم؟

نظر

اقایون منم همین مشکل رو دارم راهش چیه؟

نظر

من دانلود کردم Kick میکنه منو از تو برنامه

نظر

منم همین مشکل رو پیدا کردم.
                      البته search کردم یه روش ساخت و اضافه کردن ringtone پیدا کردم.
                      از طریق خود itunes انجام میشه. یک کم دنگ و فنگ داره ولی امتحان کردم جواب میده.
                      این لینکشه :
                      http://www.tuneclone.com/how-to-free...-iphone-3g.php

راستی یه سوال: میشه به هر contact یک زنگ خاص اختصاص داد(مثل گوشیهای معمولی)؟
                      برای این کار app وجود داره؟

نظر

دوست عزیز با برنامه AnyRing میشه. در سایدیا جستجو کن رایگان و کرک شده اش نیز هست.

نظر

مرسی از شما که این برنامه را معرفی کردین من نصب کردم خیلی خوب کار میکنه عالی فقط یک سوال میشه آهنگی رو که دانلود میکنیم از تو رینگتون پاک کرد اگر میشه طرزه کارش رو بگید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط salim_86 نمایش پست ها
                            مرسی از شما که این برنامه را معرفی کردین من نصب کردم خیلی خوب کار میکنه عالی فقط یک سوال میشه آهنگی رو که دانلود میکنیم از تو رینگتون پاک کرد اگر میشه طرزه کارش رو بگید ممنون میشم
                            این سوال منم هست اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید/.مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط maxxx نمایش پست ها
                              منم همین مشکل رو پیدا کردم.
                              البته search کردم یه روش ساخت و اضافه کردن ringtone پیدا کردم.
                              از طریق خود itunes انجام میشه. یک کم دنگ و فنگ داره ولی امتحان کردم جواب میده.
                              این لینکشه :
                              Free Create Ringtones for iPhone 3G/iPhone 3GS/iPhone 4 Using iTunes

دوسته عزیز برا این کار احتیاج به هیج برنامه ای نیست ...
                              روی هر cotacti که میخوای edit بزن و میتونی هم زنگه جداگانه هم زنگه sms جداگانه انتخاب کنی

نظر

صبر کنید ..
                              X