اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید iphone 4s (تشخیص تقلبی از اصل )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد خرید iphone 4s (تشخیص تقلبی از اصل )

سلام دوستان
    راستش من می خواستم یه گوشی آیفون 4s بخرم و می خواستم نظر شما رو در مورد چگونگی تشخیص آیفون اصلی از تقلبی به چه صورته ؟ (اصلا در بازار تقلبیش وجود داره)
    دوستان در ضمن من می خواستم بدون گارانتی بخرم . آیا بدن گارانتی احتمال داره که تقلبی باشه؟
    با تشکر

کلا ایفون تقلبی نداره.
    یه سری گوشی چینی با نام ایفون تو بازار هست که سیستم عامل و همه چیزشون با اصل فرق میکنه. کاملا هم قابل تشخیصه. قیمتشون هم در حد 200 300 تومنه. ایفون 4 اس الان بالای 1300 قیمتشه
    ویرایش توسط roozbehk : https://i-phone.ir/forums/member/461-roozbehk در ساعت 28-03-2012, 03:14 PM

نظر

شما سعی کن از جایی بخری که اسم و رسمی داره شمااعلام نمایید ساکن کجایید؟
      و فاکتور به همراه سریال حتما بامهردریافت کنید
      بهتری فریمور ۵.۰.۱ است چون جیلبریک میشه بگو ۵.۰.۱ میخوام

نظر

من ساکن تهرانم و بعد از عید می خواستم گوشی رو بخرم
        راستش امروز من این خبر رو دیدم یه مقدار به دلهره افتادم!! چون بالاخره داری بالای یک ملیون و نیم میدی و بعد ... گفتم از افراد کار بلد بپرسم.
        دوست عزیز اگه فرد مطمئنی رو میشناسی ممنون میشم معرفی کنید!!

نظر

اقا این که خیلی تابلو هست ادم روشن کنه می فهمه دیگه

نظر

اینکه کاملا تفاوت هاش با ایفون اصلی معلومه. پشتش نوشته phone نه iphone. کلا تمام سیستم فرق میکنه.
            برای اطمینان میتونید از پایتخت بگیرید.
            از در اصلی که میرید تو سمت راست مغازه پنجم فکر میکنم بشه. کلا کارش اپله. کریستال کامپیوتر. البته مغازه های دیگه ای هم هستن. ولی من اون موقعی که خریدم ارزونترین قیمت رو داشت.
            به هیچوجه نمیتونید اپل قلابی رو با اصل اشتباه بگیرید.

نظر

دوست عزیز تمام دوستانی که راهنمایی کردن درست است از نظر ظاهری در هر چهار طرف گوشی خط جدا کننده دارد

نظر

خوشبختانه برادران چینی هنوز اونقدر خفن نشدن که بخوان آیفونی رو عرضه کنن که تشخیصش با نمونه اصلی خیلی سخت باشه

نظر

سلام
                  یکی از دوستام تایلند هست بهش گفتم iphone 4s 32 gig برام بیاره .
                  میگه آیفون های اینجا تقلبی هستند اینطور که خودش میگه های کپی یا ریفرش هستند
                  آیا درسته ؟ اگر اینجور نیست لطف کنید راهنماییم کنید ممنونم میشم

نظر

کپی یعنی چی؟ حالا شاید رفرش بعدم نه همه همش غیر معقوله بلخره همه جای دنیا رفرش هست

نظر

نوشته اصلی توسط moji6327 نمایش پست ها
                      سلام
                      بله همه جا تقلبی هست اگه اونجا اپل استور داره پیشنهاد میکنم از اپل استور بگیرید
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام
                        اگه از اپل رسلر هاشون بخرید کاملا معتبر و مطمئن هستن و هیچ مشکلی نداره.چون این فروشگاه ها آدرسشون تو خود سایت اصلی اپل ثبت شده و مستقیم اپل براشون جنس میفرسته.من خودم تقریبا حدود 20 روز پیش تایلند بودم و در بانکوک آیپد جدید رو از نمایندگی معتبر اپل خریدم.بنده قبل از سفر رفتم تو سایت اپل و در قسمت کشورها تایلند رو آوردم و بعد لیست اپل رسلرهای تایلند رو آوردم و بعد رفتم و از یکیشون خریدم.پیشنهاد میکنم به آی تی سیتی برید.یک مجتمع بسیار بزرگ کامپیوتری در بانکوک هستش مثل پایتخت خودمون.و اونجا دو تا اپل رسلر داره که اسمشون تو خود سایت اپل هم اومده و کاملا معتبر هستن.از همون جا خرید کنید.من از یکی از اون ها خرید کردم و کاملا راضی هستم.(جالب اینجاست که وقتی رفتم سایت اپل تایلند هنوز آیپد 2 رو تبلیغ میکرد و بعد چند روز دیدم در اپل رسلر هاشون تبیغ نیو ایپد رو زدن که شروع شده فروشش و من رفتم خریدم بعد اومدم دیدم که سایت اصلی اپل و قسمت کشور تایلند هم همزمان آپدیت شده و نوشته که آیپد جدید در اپل رسلر های تایلند هم اکنون در دسترس است)
                        ویرایش توسط iHossein : https://i-phone.ir/forums/member/77500-ihossein در ساعت 22-05-2012, 12:06 AM

نظر

سلام
                          دوست من تقلبيش هم هست كه عين خود آيفون اصل هست و ظاهرا هم هيچ تفاوتي ندارن
                          اما باز هم براي كسي كه آيفون كار كرده قابل تشخيصه
                          يكي از راحت ترين راهها وصل كردنش به سيستم و برنامه آيتونز هستش كه اگه اصل نباشه آيتونز اونو تشخيص نميده

نظر

راحت ترین راهش اینه که وقلش کنی به ایتونز ببینی میشناستش یا نه

نظر

آقا این رفرش داره میره رو اعصابم ، اولن از اپل استور بخری ریفرش نمیده بهت ، با استفاده از آیتولز itools تاریخ ساختش تاریخ فروشش در اپستور و تاریخ اکتیو شدنش و حتی از همه مهم تر تاریخ انقضای گارانتیش رو نشون میده ( والا من موندم اپل چجوری این همه ریفرش داده بیرون و کسی هم تو دنیا صداش در نیومده ؟ چرا اصلا گارانتیشون کرده ؟)

نظر

صبر کنید ..
                              X